anett 22 jo csunya nő ehez gusztus kell ,de legalább valósak a képei :D
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2013. július 24. 19:39
Don · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. július 24. 10:48
Üdv mindenkinek.
Regina 19-ről valakinek van infoja? Jó lenne egy beszámoló vagy valami.
Akár privátban is.
Fel szeretném keresni, de nem igazán szeretnék mellé fogni.
Üdv
barivagyok · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 24. 09:04
hali! Kendráról tud valaki valamit? megbízható?
Petyr Baelish · Újonc (24 hozzászólás) · 2013. július 24. 00:02
Helló.
Linda 24 nálam ő nagyon nyerő.Jó csaj jó szolgáltatás jó árak.
Még Laura 27-et tudnám ajánlani, bár nem tudom h nálad mi számít fiatalabb korosztálynak.
1 jó tanács:olvass fórumot és nézd meg a lányok hirdetéseit h mióta hirdetnek és h hány látogató kedvence az adott hölgy.Ha sokan kedvelik akkor rossz nem lehet :).
Törölt felhasználó · 2013. július 23. 16:23
Bocsi még egy szó , még össze is mentél 9cm amiótta itthon vagy kedves Victoria escort lady.
Lionel · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 23. 16:15
Sziasztok!
A fiatalabb korosztályból kit tudtok ajánlani a mostani felhozatalból?
Törölt felhasználó · 2013. július 23. 15:53
Akkor úgye itt is fogod fizetni a hírdetést ha kimész.......A fotógaranciával hogyhogy eltüntek a régi internetes képek Kedves Írisz?!
anakin · Újonc (26 hozzászólás) · 2013. július 23. 11:06
Hello
Nem tudjatok, Daniella dolgozik a heten?
Don · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. július 22. 22:58
Felcsikolt és a gondolat és egy kicsit jobban utána jártam a dolgoknak.
Valóban van fent hírdetése más országokban is, de hát istenem ilyen ez a "pop" szakma.
Viszont úgy vélem ideje pontott tenni az ügy végére, és személyes tapasztalatokat szerezni. :-)
Nemsokára újra jelentkezem a kézzel fogható tényekkel.
Üdv.
Írisz22 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 22. 21:57
Direkt nem lett levéve a külföldi hirdetés.. mivel időnként kijárok külföldre...
Törölt felhasználó · 2013. július 22. 20:41
Egyszerre hogy tusz két helyen is lenni?Nem azzal van a gond ,hogy külf. dolgoztál,hanem ha nem kint vagy miért él a hírdetésed ott??
Írisz22 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 22. 20:33
Kedves Kamuképellenes!
Külföldön is dolgoztam/dolgozok! Bár nem mintha bárkinek is el kellene számolnom ezzel...
Törölt felhasználó · 2013. július 22. 15:25
Kedves Írisz!
Miért vannak a képeid külföldi oldalakon?
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. július 22. 09:44
Szia Nitta!
Akik ismernek, úgyis tudják, hogy...:)
Puszi
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. július 22. 09:43
Szia Drága!
Rég hallottam felőletek, remélem minden okés!:)
Amúgy valóban, én sem vagyok biztos benne, hogy ez a hsz csak és feltétlenül Íziszt akarta lejáratni...:(
Csókollak
Törölt felhasználó · 2013. július 22. 09:19
Sziasztok.
Nem vagyok nagy fórumozó,de hallottam hogy szerepelek :D gondoltam akkor megjelenek :))))
Nem fogok mentegetőzni sem győzködni,csak annyit mondanék h:köszönöm a "bókot" mi szerint jó vagyok :) (ezt mindig jó hallani)
De Írisz22 ,akár h nézem,nem egy a munka körünk :) szóval ebből kifolyólag nem nagyon volna értelme a lehúzásnak .Ezt azért gondolja végig az aki esetleg rám gondolt sió név mögé rejtőzve. További szép napot mindenkinek :)
Málna · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. július 22. 08:11
Drága Sió!
Nem tudom ki vagy,de ezzel bizony pont nem jó reklámot csinálsz szegény Kimnek!Most aztán mindenki azt hiszi hogy ő írta ezt a bugyutaságot.De nem. Nem volt okos húzás!:))
Sió · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 22. 06:01
:))
Írisz22 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 21. 21:49
:))
Írisz22 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 21. 21:33
Még jó, hogy péntek-szombat-vasárnap nem dolgoztam! :)
Úgyhogy próbálkozz inkább mással!!!!!!