Szia Anakin!
Nem foglak biztatni téged, nagyon ne számíts érdemi információra. Ez van, pontosabban, ez lett ebből a forumból. A legritkább esetben olvashatsz használható beszámolót, amiből kiderül, hogy a tartalma valós és nem önreklámról van szó.
Nagyon ritkán szólok hozzá az itteni "magasröptű" eszmecserékhez, de egyszer azt írtam, hogy van öt, hat valós ezen az oldalon hirdető hölgy, természetesen ez nem állandó szám, de nagyságrendileg stimmel. a többit pedig nem kettővel, hanem néggyel kell elosztani. Ez van. Az általad említett hölyet nem ismerem, róla nincs információm. A képek alapján kellemes az ember első benyomása, de nem tudok véleményt alkotni.
Ha tanácsot adhatok vissza kell olvasni régebbi véleményeket, már ha vannak és azután dönts. Vannak lányok akikről, többségében csak pozitív dolgokat írtak le és ez nem véletlen. Azért mert náluk valóban nincs meglepetés, mert korrektek és náluk lehet értelmezni azt a szót, hogy diszkréció....
Én is írtam már összefoglaló véleményt hölgyekről, keress vissza. Na fussunk neki. Ha a megbizhatóság, kedvesség, illetve a diszkréció számít, akkor azt mondom Kriszta és Linda. Korábban írtam Lindáról, szerintem nagyon normális, figyelmes és nem sürget. Ami fontos, hogy Te hogyan viszonyulsz hozzá. Ez alapból meghatározza azt, hogyan fogod magad érezni. Ő ilyen, neki számít, hogyan viselkednek vele, ez dönti el hogy áll majd hozzád. Ezért sokan nem is szeretik, mert van olyan aki úgy gondolja, hogy bárhogyan viselkedhet vele, azt Ő köteles tolerálni. Amúgy van kisugárzása, szerintem kellemes partner, az évek alatt egyre jobb lett a hozzáállása.
Kriszta, talán ő a megbizhatóság és a diszkréció mintaképe. Sokkal toleránsabb, de neki alapvetően más a személyisége. Rajta nem soha nem vennéd észre, hogy egy tahónak tart, ott az ősbunkók is tökéletes illúziót kapnak. Ha viszont normális vagy, többet kapsz mint illúzió.
Kriszta tényleg olyan "barátnős érzés" nagyon kedves és nagyon élvezi azt amit csinál és ezt vedd komolyan, Ő tényleg élvezi is. Amit Ő ad, azt itt nagyon kevesen. Minden játékban benne van, normál keretek között. Az elmúlt években az száj és nyelv játékát a tökéletesre fejlesztette. Mindkét hölgy jó kondíciókat nyújt...olvass a sorok között, illetve legutójára egy teniszes hasonlatot használtam, 6-7 a félidő. remélem értetted.
Akikről megbizhatóan jókat lehet hallani, Heléna, Daniella, Klaudia. Őket én nem ismerem, nincs személyes tapasztalatom. Klaudiáról én is örülnék használható információnak, akár magától Klaudiától, természetesen privátba, nehogy önreklámozással "vádolják" meg:))
Mindez természetesen az én szuibjektív véleményem, sértegetések, személyeskedések nélkül.....