Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kuplung · Lelkes újonc (66 hozzászólás) · 2013. május 19. 13:04

Csá makktársak!

Érdekelne néhány szolgáltató!

Jennifer 19

Korina 26

Zsani 20

Andy 19

Viola 22

Kinga 23

Kitty 23

Kata 19

Delia 21

 

Csak megbízható információt várnék olyanoktól akik már jártak a hölgyeknél!

Haramia · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. május 17. 19:56

Uraim, a véleményem szerint, csakis azért vannak a giggolók itt, mert az ő d*lg*z*ik is ezen az oldalon szerepelnek!

Ha a lakásban együtt vannak akkor itt miért ne szerepelhetnének együtt???

A masszázs *** moderálva *** a lányokat Nyíregyházán!

Naticica · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. május 17. 15:39

:)

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 17. 11:26

Ezt én is akartam már írni... Miért vannak a lányok között a fiúk hirdetései is?

 

Nati hozzászólásán meg mit kellett moderálni?

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 17. 06:46

Rosszindulat nélkül írom a giggolok miért nem a férfiak közé teszik fel a képeiket miért a nök közé???????????????????????

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 15. 16:48

Már nem fontos, el tudtam érni Lottit.

 

Viszont olvastam egy hatalmas hirdetést az egyik ilyen oldalon. Figyeljetek:

 

Anyagi támogatóm keresem!Én egy csinos 30éves ,nagy mellű lány vagyok..Kép nélküli levelekre nem válaszolok!Mindenkinek nem tudok válaszolni,csak annak aki számomra szimpatikus!30év alattiak,illetve mackós testalkatú férfiak nem érdekelnek!


:D

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 14. 16:54

Így te bantu (Gyula) igazad van nem vagy idö mámiás mert öt perc alatt lehuzod a vendégeket és utána15 perc alatt  kidobod azt is aki 1órát f*z*tett.

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 14. 13:16

Lotti-t valaki el tudja érni telefonon?

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. május 13. 21:53

Hello.

 

Lehet lecserélték őket, mostanában elég sok hirdető jelent meg, de szerintem a fele kamú :)

 

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. május 13. 14:56

Nem tudjátok mi történt Bia Gina párossal?

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. május 12. 16:52

Ilyenek meg mindig lesznek. Vagy egy jó hirdető, vagy egy ismertebb, elfogadottabb hozzászóló nevét próbálják elvenni. De mindig lebuknak... :)

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. május 12. 13:59

A varnyú monya a szemednek,hogy csecsebógyó!

 

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. május 12. 13:31

Ezen én is csak mosolyogni tudok :)

 

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. május 12. 12:51

Nem tudom kinek szúrta a szemét a hozzászólásom, de legalább vakult vóóóón bele!!!

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. május 11. 22:00

Szóljak én is hozzá ehhez a sok sz...rhoz amit az elmúlt egy hétben ideb..sztatok vagy inkább ne???

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. május 11. 19:23

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Delia Nevezetü leányzót csak ajánlani tudom !!!! Ma délelőtt meglátogattam , Végtelen egyszerű volt vele egyeztetni , igaz nem kicsi az akcentusa ! 

Ettől függetlenül megértettük egymást , nagyon kedves , odafigyelő , viszont ami nagyon lényeges folyamatosan mosolyog , jókedvű , jókedélyű lány ! 

A kezdők feszűltsége jellemző rá , de a dolgát jól végzi !! RÉG VOLT MÁR SZERENCSÉM ILYEN SZŰK LÁNYHOZ !!! Hiddjétek el nem kívánja az ember a popót , mert neki még ott is szorít !! Tényleg nagy élvezet volt számomra !!!

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. május 11. 07:28

De az is igaz, hogy nem sakkozni akar velük az ember. :)

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. május 11. 07:24

Már csak azért sem, mert hirdetőként regisztrált. Képzelem mekkorák az agyi kapacitásai. :)

 

Alexander · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. május 11. 06:42

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok! Voltam Bogikánál és Hettynél külön külön nagyon jók bárkinek tudom ajánlani. nagyon aranyosak kedvesek és szépek. mindenkinek csak ajánlani tudom őket! kedves fogadtatás higénia megvan!

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. május 10. 22:11

Sziasztok

 

Remélem a nick nevemet "megmondó" nem keveritek össze a megmondó2-vel !!!!!

 

Mindenkinek jó ribizlizést, ja most eper szezon van :)

 

üdv.

megmondó


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen