Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 10. 15:55

Ja a lényeg srácok Gyula nem adja fel figyeljetek oda.De gondolom vágjátok,hogy kiaz.Csáó

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 10. 15:52

Csáó szimhapsi küld már elnekem kinga merre felé fogad jártam régen egy csajhoz..................nagyon hasonlitrá remélem ö az itt is jó vagy privátba köszi csá.

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. május 10. 09:27

Üdv mindenkinek!

Ma már elérhető vagyok.

papa67 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. május 10. 08:17

Bocs,hülyeséget írtam,nem Amanda,DANIELLA!!!!!!!!!!!!!!!

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 10. 08:17

1.Na ide figyelj megmondó az én nevem az eredeti nevem takarja.2A tiéd ezekszerint Megmondó.3Írd le melyik honap melyik napján van Megmondó névnapja.4Te aztán fel válalod magad 100%-ban aki meg irja a frankót.5 Ennek a helyenek ahová írtál nézdmeg mi a neve fórum ez az a hely ahol vélemény nyilvánitásfolyik.6Valaszinü,hogy mi azért nem   teszünk fel képet mert sok embernek a ez a fajta sex csak hobbi és ezért járnak lányokhoz akik az ilyen....ból nem rosszul élnek és valószinü,hogy mivel mibelölünk élnek nincs szükségünk ilyen fajta pénz kereseti lehetöségre.Kedves Megmondó aki nem álnéven írogat.

 

 

MIELÖTT ELKEZDES MUTOGATNI GYÖZÖDJ MEG ARRÓL,HOGY A TE KEZEID TISZTÁK E?

papa67 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. május 10. 08:14

Fiuk!Perla és Amanda a jelenlegi kínálat két csücsmodelje!

Mindkettőnél voltam,szuperek...........

drfelcser · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. május 09. 21:22

Nem 29, a képei erősen szépítik a valóságot, hozzáállása miatt messzire kerülendő.

 

Joseph · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. május 09. 21:19

Érdekelne,hogy járt-e már valaki Delia 21-nél? Ha igen,akkor várom az infokat róla! Kösz!

Joseph · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. május 09. 21:17

Bocs fiúk! Nem Szandy! Mandy!!!

Joseph · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. május 09. 21:15

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok férfitársaim!

A napokban meglátogattam Szandy nevű kedves leányzónkat! Mondhatom,jó kis csaj! Nagyon tudja a dolgát,kedves,figyelmes,mondani sem kell neki,hogy mit hogy csináljon!  Mindenképp ajánlott kategóriába sorolnám!

Dia001 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. május 09. 20:42

Jah és hogy éppen kivel dolgozom ahhoz meg főleg nincs közöd. Ennyi....

Dia001 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. május 09. 20:42

Kedves Haramia jó lenne, ha engem kihagynál ebből a játékból, mert már kapom a fenyegető telefonokat és nem akarok ebbe felefolyni........

Megköszönném ha kihagynál/tok ebből. Nem értem miért nem tud mindenki a saját dolgával foglalkozni. Nem nehéz ip-t lenyomoztatni....

Köszönöm: Dia

Mr.XY · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. május 09. 19:52

Mi folyik itt Gyöngyösön? :))))))

ágika · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 09. 19:12

egy baj van skacok......olyan dolgokba folytok bele amiről fingotok sincs.....sajnos vannak olyan csajok akik nem nem tudnak ebből megélni.....és így álnéven irogatnak,próbálnak a jó csajoknak keresztbe tenni....irigység?!tuti......sajna van ilyen......a törzslátogatók ugy is tudják mi a tuti,,,,,,írni meg bármit lehet!!!!!!!!ennyi...

ágika · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 09. 18:51

miért gyula?te így jártál???

megmondó2 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 09. 18:06

Haramia koma!

 Egyébként Sylvia és Rebeca nevű lány nincs is a hirdetők között! Honnan szedted azt,hogy a 4 lány együtt dolgozik,ha abból kettő nem is létezik?

ágika · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 09. 18:03

a barinője!

Gyula--- · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. május 09. 17:59

Jocó már Ágika lettél?

megmondó2 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 09. 17:56

Igazad van Ágika!

Lehet,hogy most tényleg beijedtek a fiúk?

megmondó2 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. május 09. 17:47

Kedves Rico,Sakk-Matt és Haramia!

Nem tudom mit képzeltek magatokról,hogy bárkit is sértegettek azért amiért az oldalon van,legyen az férfi vagy nő,mindegy! Szerintem ti is szívesen feltennétek magatokat,csak nincs hozzá bátorságotok! Álnéven írogattok,mert annyi vér nincs bennetek,hogy felvállaljátok magatokat! Sértegetni is csak a fórumon keresztül mertek,mert gyávák vagytok! Nem értelek titeket?! Mi a probléma abban,ha egy férfi is hirdeti magát? Szerintem,csak az irigység beszél belőletek,mert ő meg merte tenni azt,amit ti csak szeretnétek! Szerintetek ti különbek vagytok? Nézitek az oldalt,keresgéltek a lányok között,elmentek hozzájuk és élvezitek,amit ott kaptok! Ő ugyanezt teszi,csak ésszel! Úgyhogy jobb ha csendben maradtok és sértegetések helyett  inkább az eszeteket kellene használni! De lehet,hogy nektek az nincs! Mert ha lenne,akkor átlátnátok,hogy ki jár jobban! 

Ja és még annyit,hogy a Haramia sorstárs szerint elmondott házban 4 lány van.

Ez tévedés!!!!!!!!!!!

Csak 2 és nincs strigo sem! Tapasztalatból mondom!


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen