Hát okostojások,anno is megvolt a névlopás,és akkor is megvolt belőle a vita itt is a fórumon
Érdekes hogy 1 év alatt másodszor "lopják" el a nevem.
Szánalmas,ha azt hiszi ezzel befut...épp ellenkezőleg.
Csak tudnám ebbe mi élvezet van?Elég sok név van,ami közül válogatni lehet
De nem baj,nekem ez az igazi nevem is,nem a művésznevem
Mert gondolom te ezzel a névvel csak "dolgozol"
Sok sikert,semmi hátsó szándék nem volt a reggeli vélemény nyílvánításommal se,csak megint pont az én nevem kell ellopni,ezt nem értem