Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gergő024 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. április 20. 13:09

Lolitának jók a szolgáltatásai de vigyázni kell nála mert nem egyedül van a lakásban, és az a másik személy nem hölgy!!! Egyik barátom is járt nála ő  meg is erősítette a kételkedéseimet mert ő viszont látott a lakásból ki jönni egy urat aki azt mondta neki hogy este megy visza és akkor elszámolnak. Egy vendég nem mond ilyet!!! Vigyázzatok uraim!!

 

Gergő024 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. április 20. 13:02

Kedves Alexander én jártam már mind a 3 leányzónál és azt kell hogy mondjam hogy a Lotti illetve a Heléna az bevédett kategória, remélem érted ( van st**cijük) , az igaz hogy nincs bennt velük a lakásban de a szomszédban bizony ott van, úgyhogy gondold át mielőtt elmész!!! A Diáról csak annyit hogy nála régebben voltam akkoriban ő is be volt védve , azt hogy most még mindig be van e azt nem mondom 100 százalékra!! Ő vállal lezbit is de láthatóan megjátszák magukat csak hogy hamarabb végezzenek!! Ez az én tapasztalatom!! Akit viszont ajánlani tudnék az a Korina , eszmélelen a taste és a dolgát is tudja, illetve a Kitty benne sem lehet csaódni!!

Alexander · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. április 19. 14:07

Sziasztok! Új vagyok, nem régen költöztem ide. Szeretném meglátogatni a Dia, Lotti, Heléna nevezetű lányokat. Szeretnék kérni rolluk pár mondatot, merre találhatóak nagyjábol és hogy biztonságos e a környék, st*igó mentes e illetve mennyire lehúzósak a lányok,(ha azok) :)

 

Előre is Köszönöm!

 

Üdv.: Alexander

totyamester · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. április 19. 14:05

Zavarban vagy béby eldönthetnéd Sziszi vagy Edina??????

diplomata pasi · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. április 18. 11:56

Tegnap délután Lolitánál jártam és nagyon lenyügözött a francia tehetsége ;)

Én ajánlom aki nem mer elmenni kétes hirü szolgáltatokhoz mert maximális biztonság.

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. április 18. 11:07

Fórum moderálás, fura. Semmit nem írtál, amit moderálni kellene. Több lány is írt már hasonlót és sosem moderálták.

 

kalandor36 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. április 18. 10:35

tutok - ajánlani csinos vékony lányt mert hérvégén nyiergyr utazom.

 

 

 

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. április 18. 10:20

Nem tudom azzal mi sértőt írtam,hogy sok szeretettel várom a régi és új v....eimet?Kinek nem tetszett már?

Itt már tényleg Röhej,ami megy,ezért is választottam ezt a nevet.

 

sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. április 18. 09:37

Szép napot mindenkinek!

Éppen olyan szép napot, mint amilyen szép éjszakám volt!

Tegnap éjszaka meglátogattam a Héra nevü leányzonkat aki hála az égnek nem az a manöken alkat, de ezt bőven egyensúlyozza a kedvességével!

Nagyon kedves, mindent elkövetett annak érdekében, hogy jól érezzem magam. / üdítő, nasi, figyelmesség/

Amiért mentem 110%ban megkaptam! / ja és többet is vállal, mint ezek az elkényeztetett " cicababák" és jobban is csinálja/

Visszajáró vendége leszek!

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. április 17. 21:14

Szia!

 

Én jártam a Kittynél, első találkozáskor nagyon dekoratív volt. Természetesen maradam is nála egy tesztre.
Első benyomásom az volt, hogy nem is biztos hogy magyar nemzetiségű, hanem inkább határnemti magyarajkú, de lehet hogy tévedek :)
Nagyon kezdő, ahogyan tapasztaltam. Ha felhivod miden esetben tisztázzátok***moderálva***
Összeségében nem volt rossz, de idővel remélem jobb lesz a szolgáltatása.
Voltam a kolléganőinél is, ők sokkal jobban leredeztek, de azért Kittyre sem panaszkodom.
Midenesetben egyszer megéri felkeresni, és saját benyoásaid után eldöntöd, hogy újra akarod e majd látni.
Remélem tudtam segíteni :)

 

danaden · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. április 17. 19:07

Sziasztok!kérlek segitsetek nekem!nemrég kezdtem szolgáltatókhoz járni...Lolita,Dóri,és Livia érdekelne engem!!ha tudtok véleményeitekkel segíteni nekem megköszönöm. üdv és köszi előre is.

Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. április 17. 17:33

Sziasztok!

 

Tud valaki olyan jól kinéző fiatal szolgáltatót akinél lehet videózni is?

 

Csak olyan érdekelne, az lenne maradandó élmény, egy pár perces videó!

Nem muszáj, hogy benne legyen a fejünk, csak a lényeg legyen rajta! :)))

 

 

Segítsetek!!!

 

Üdv: Bumburnyák

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. április 17. 16:01

Sziasztok!

 

Perla(31)-et nem ajánlom senkinek! HAGYJÁTOK MEG NEKEM!!!!!! :-))))

 

Hogy az elejéről kezdejm, néhány nappal ezelőtt volt szerencsém meglátogatni Perla-t. Egyeztetés símán ment, nagyon kedves volt a hangja a telefonban, és időpontot is könnyű volt kérnem. A hely könnyen megközelíthető, a házak számozása azonban érdekes, ezért egy kicsit eltévedtem.

Felmentem a sokadik emeletre és egy nagyon aranyos lány nyitott ajtót. Kedves mosollíal invitált a szobába.

A képek nem hazudnak, valóban jó teste van. Tusoltam, majd a szobában már ruha nélkül fogadott. A többiről csak annyit, hogy minden nagyon rendben ment. Nagyon finom dolgokat csinált velem, és úgy vetem észre, hogy Ő is élvezte az együttlétünket.

 

Utána még elbeszélgettünk és egyáltalán nem éreztem, hogy "meg akarna már szabadulni tőlem".

 

Egyszó mint 100 nálam mindenképpen az AJÁNLOTT  ( így nagybetűvel ) KATEGÓRIA!!!

 

Üdv: Thomika

 

hamman · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. április 17. 12:19

sziasztok, Kitty (25)-rol valakinek van valami infoja?elore is koszi

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. április 17. 09:36

Ez igaz, ugyanakkor ha valaki szuper, miért is van szüksége önreklámra? Lábimádó beszijével ellentétben ez az, ami sokat árt...

 

vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. április 16. 20:47

Hú, de ritkán van olyan, hogy a másik fél is reagál, pedig erre is szükség lenne!

 

Amít írtál, max. a te egyoldalú teljes igazságod, a másik oldalé meg egy másik igazság. Mindenesetre annyi lejött, hogy szépen tusz túlozni, elég nagy a pofád, és gondod van az önképeddel.

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. április 16. 16:39

Jázminnál még tavaly volt egyik ismerősöm és jókat mondott róla.

Amina-ról valaki nekem cseten nem mondott jót. Zsani meg, nincs NF és sokba van.

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. április 16. 16:37

Hálás lennék fustos!

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. április 16. 13:51

Ja és Jázmin(19) is érdekelne.

 

Köszi: Thomika

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. április 16. 13:48

Sziasztok!

 

Zsani(20)-ról és Amina(19)-ről nincs valakinek használható információja?

 

Üdv: Thomika

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen