Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. április 16. 13:30

Megmondjam?

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. április 16. 13:28

 Ennek több oka lehet!Pl mivel szinte biztos nem nyíregyházi nem ismeri a várost.Nekem is volt olyan csaj aki azt mondta,hogy a belvárosban van a Korzónál.Majd ha tényleg megyek és ott leszek a környéken hívjam és megmondja a pontos címet.Így is történt.Erre mond egy örökösföldi címet.Jó!Kocsiba,tűz oda,mikor már bent vagyok mondom neki.Mi jön le a válaszból?Nem tudja melyik a Pláza és melyik a Korzó.Meg neki Örökösföld a belváros.
 Akkor a másik,hogy lehet kicsit ilyen szempontból butácskák,de van amiben gyorsan jár az agyuk.Ott van pl a Gina problémád.Az a nő akárkivel nem fog csak a zséért hancúrozni.Meg van egy kialakult létszám akit előnyben részesít és az elég is neki szerintem.Ha van egy új telefonáló és fel is veszi neki két mondat után rájön kivel beszél.Érdemes-e bevenni a csapatba vagy nem.

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. április 16. 13:25

Még mindig nem tudja senki mi lett a barby-szandy párossal? Többi lány előre szólni szokott, hogy bocs befejeztük, vagy valami. Aki járt náluk írjon már, privát üzenetbe is akár, hogy mi van.

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. április 16. 13:23

Csak akkor írok, ha úgy gondolom van értelme leírni, és ha ő is beleegyezik.

 

zotya 01 · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. április 16. 11:52

Kimrőől csak annyit,nálam az a kategória mint a Gina napok óta nem lehet elérni,és bejutni hozzá! Össze vissza hazudgál, hol azt mondja,hogy a Deák F utcán van,hol meg azt,hogy a Plázánál. Na,és persze az***moderálva***,ha valóban csak masszázst vállal?

 

texas · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. április 16. 10:58

Üdv kedves régi és leendő v*nd*ge*nk.Rózsa és Évi  vagyunk.A mai naptól családi okok miatt kb 10 napig nem leszünk elérhetőek.Köszönjük a megértéseteket.

Joseph · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. április 15. 16:24

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok!

 

Voltam néhányszor Rebecánál! Nyugodt szívvel tudom ajánlani.Nincs lehúzás és élvezi amit csinál.

Barbi24 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. április 15. 15:58

Kedves Vendégeink!

 

Sajnálattal közöljük, hogy szerdáig nem leszünk; csütörtök reggeltől újra várunk mindenkit szeretettel!

 

 

Gina25 és Bia22

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2013. április 15. 15:17

Sziasztok.

Voltam párszor Jázminnál, és nyugodt szívvel tudom ajánlani bárkinek. A belvárosban van, egyedül a lakásban. A képeken Ő van és élőben is nagyun tuti a csaj, bájos szép arcú és fantasztikus a teste! Élvezi a szexet, és lehet keményebben is du..i! ***moderálva***

Mr.XY · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. április 15. 11:41

Itt nyiregyen tényleg sok a ***moderálva****!!Viszont én Lolitához szoktam járni és maximálisan megvagyok elégedve a szolgáltatásaival,és nyugodtan kint merem hagyni az asztalon is a pénztárcámat telefonomat,de mint irtam egy két helyen már megjártam a könnyelmüségemel,volt hogy kutyával fenyegetek és volt hogy nem egy nyáron barnultak jöttek be a szobába ez milyen már?? :(

Én  nyugodt szivel Lolitát ajánlom.

 

 

Gyula--- · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. április 15. 11:35

Nagyon rossz véleményel vagyok Nyiregyházárol,egyre több a ***moderálva****,akik magyar csajokal együtt rendelnek!!Szóval megy a l*h*zás ezerel vigyázzatok!!

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. április 15. 11:17

Sziasztok, létezik itt olyan szolgáltató aki egy valódi érzéki (oda vissza) erotikus masszázst nyújtana,kölcsönös kényeztetéssel csókkal meg mindennel sex nélkűl ??? Nem csak ilyen k***moderálva***á :) ??????? 

Joseph · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. április 15. 10:05

Ha egy Diáról bészélünk,akkor az most a Jósavárosban rendel egy másik lánnyal! Voltam náluk! Ajánlom őket!

mcradi · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. április 15. 09:57

Sziasztok,érdeklödnék hogy nyiregyházáról kit tudnátok ajánlani?

bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. április 15. 05:22

Én is kiváncsi vagyok, mert a képek alapján tetszik ez a páros :)

 

Diáról nem tud valaki, aki Lolita tinilánnyal rendelt?

 

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. április 14. 20:54

A találkozó után kérhetünk egy beszámolót? ;)

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. április 14. 18:50

Én már egyeztettem is biával, úgyhogy jó reklám volt. ;)

nowone_ · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. április 14. 13:51

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Én voltam már 2x Biánál, és semmi hasonlót nem tapasztaltam, amiről Lábimádó írt. Sőt, nagyon kedves, aranyos volt velem. Mondjuk biztos hogy a szimpátián is sok minden múlik...

Lehet hogy Lábimádó nem volt szimpi neki... vagy tényleg balhézott valamit...

Én bátran ajánlom Biát! :) 

 

Törölt felhasználó · 2013. április 14. 12:32

Nah fiúk ezek után döntsétek el,hogy kinek van igaza,ki írja a valóságot... :) Mondjuk annyit tuti elért vele Lábimádó,hogy néhány eleddig Biához készülő leendő vendégnek beletette a darazsat a fülébe és elgondolkoznak,hogy lehet máshoz kellene inkább menni. (Én még sosem voltam nála,szóval nem tudok érdemben hozzászólni a "vitához")

lábimádó · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. április 12. 20:16

Én a teljes igazságot írtam le!!! Miért kellene hazudnom? Szóról-szóra így zajlott és igen, akkor is megmondtam neked, hogy ezt le fogom írni, mert bunkóság volt! Ez nem fenyegetés volt, hanem ígéret. Én pedig ellentétben veled, betartom a szavam!

Nem kiabáltam, mert nem szokásom, közöltem, hogy leírom, mert ezt nem engedheti meg senki magának. Szerintem.


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen