Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. április 10. 09:20

Barby-Szandy párosról nem tudtok valamit?

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2013. április 10. 09:08

Kim nekem is nagyon bejön képek alapján . Beszéltem vele , *rra szerintem kicsit húzós masszázshoz képest. Lehet választani kézi és francia befejezést is ami a szerintem dr*ga masszázson még plusz kettőt nyom. A másik problémám , hogy azt mondta a toldi környékén van , ami kicsit aggodalomra ad okot , bár már volt ott is több pozitív csalódásom :) De egy megnyugtató beszámolónak örülnék én is :) 

Aliglátszik · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. április 10. 09:08

Üdv!

 

Én is kértem priviben infót, s itt is megköszönöm előre is a tájékoztatást.

 

bugajakab · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. április 10. 08:45

akinek írtam priviben, azoknak annyit hadd javítsak már, hogy nem tök fej, hanem tök JÓ fej, tudom csak két betű, mégis mekorra különbség :)

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. április 10. 08:01

Hát igen, elég konkrét a kim optikailag :D Ha meg még egyéb téren is odaba..ós. Írd meg mi volt engem is kíváncsivá tett,bár még soha nem voltam masszázson,kivéve thai :) inkább izélős helyre mek, de a Kimen nekem is végig szaladt a szemem :D Én nem nagyon gondolkoznék rajta! "Egyebet nem tudok el mondani, kérem kapcsolja ki a kamerát ":D

 

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. április 10. 00:17

Szia.

 

Küldtem privát üzenetet, majd nézd meg.

 

Joseph · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. április 09. 20:18

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Sziasztok férfitársaim!

 

Egy-két éve járok itt Nyíregyházán különböző hölgyekhez,sok negatív és pozitív tapasztalatom is van már. régi vágyam volt,hogy kipróbáljam két lánnyal is. Szerencsémre találtam ezen az oldalon 2 belevaló lányt,akik barátnők is és a való életben sem mondanak egymásnak nemet. Elmentem hozzájuk-előzetes időpont egyeztetés alapján- és már az ajtóban kellemes meglepetés ért,mivel a lányok tényleg olyan csinosak mint a képeken. Beinvitáltak a nappaliba,ahol üdítővel kínáltak és egy kicsit beszélgettünk.Utána következett a közös tusolás,ami már önmagában is     egy élmény volt,igaz a kád lehetett volna egy kicsit nagyobb....

A lányok fergeteges showt nyomtak,aztán én is bekapcsolódtam. Legyen annyi elég,hogy ez sokkal jobb volt,mint amit elképzeltem magamban. Köszönöm csajok,biztos,hogy visszajáró vendégetek leszek!!!

 

 

Ha valakit érdekel,a két hölgy neve és elérhetősége,akkor priviben megadom! További szép estét mindenkinek!

Üdv: Joseph

Oli26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. április 09. 17:13

Sziasztok!

 

Lolita nevezetű hölgyeményről tud nekem valaki, valami infót mondani!!! ha lehet priviben írjátok már meg, hogy mit lehet róla tudni!!!

Előre is köszi!

TapsiHapsi · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. április 09. 15:53

Kim?

bugajakab · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. április 09. 15:49

Szia,

Perlát nyugodt szívvel ajánlom, részleteket priviben, ha érdekel.

Üdv,

BJ

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. április 09. 15:35

Sziasztok!

 

Nem tudjátok Kitty (25 ) honnan jött a mi kis városunkba?

 

Korina (26 ) is érdekelne. Láttam, hoy máris négy ember kedvence lett. Aki már volt Nála, igazán írhatna egy kis beszámolót.

 

Illetve Perla (31) is csiklandozza a fantáziámat.

 

Köszi: Thomika

texas · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. április 09. 07:49

Sziasztok Rózsa és Éva vagyunk. Kedves Régi és új vendégeim, szeretnélek tájékoztatni benneteket,hogy ezen a héten 14.-ig tudunk fogadni benneteket,mert családi események miatt kb 10 napig nem leszünk elérhetőek.Köszönöm a megértéseteket.

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. április 08. 21:04

Sziasztok!

 

Aki bejutott Ginahoz (39) az elárulná mostanság merre rendel, illetve hogyan alakulnak az *rfolyamok?

A választ privát üzenetben is küldhetitek.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. április 08. 14:58

Szia!

Sok sikert a tovbábbiakban!

 

Üdv: Thomika


 

 

Puncica(Eszti) · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. április 07. 11:16

Sziasztok! :)

 

Szeretnélek tájékoztatni titeket, hogy hamarosan befejezem a dolgot és már csak a héten hétfőn reggel 10 és délután 4 illetve kedden reggel 9 és délután 4 között leszek elérhető.

 

Minden jót nektek és köszönöm a sok kedvességet.

 

Puszi nektek: Puncica (Eszti)

 

Original · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. április 07. 09:48

Sziasztok!

A hírdetői státuszom ne tévesszen meg senkit!

Laura(23) nevü lányról van valakinek infója?

bugajakab · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. április 06. 21:02

Szia,

de igen, megbízható, bővebben priviben, ha még aktuális

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. április 05. 15:25

Sziasztok!

 

Szeretnélek tájékoztatni Benneteket, hogy a nyíregyházi bevásárló központokról írt szösszenetemet poénnak szántam. ( ezért tettem a végére a mosoly jeleket )

 

Most szeretném kijelenteni, hogy a bevásárló központok környékén nem tudok elérhető lányokat.

 

Az egyetlen akiről Örökösföldön tudok, az Erika. Róla pedig már megírtam a pozitív beszámolót.

( Ő kb. 500 m-re van a Pennytől ) :-))))

 

Szép hétvégét mindenkinek!

 

Thomika

 

Infernooo · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. április 05. 15:14

Thomika a penny-nél lévő csajról adhatnál infót, hálás lennék, előre is köszi, szia!

 

Kékszem · Újonc (26 hozzászólás) · 2013. április 05. 13:38

Oh, és ha már itt vagyok (és szerkeszteni nem lehet az előzőt), érdeklődnék a korábban Letti néven futó versenyzőről is, hiszen vhol még most is láttam hirdetését. Létezik?


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen