Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kékszem · Újonc (26 hozzászólás) · 2013. április 05. 13:33

Hali!

A visszatért Jázmin 19-ről kérnék én is vmi info-t, ha vki felkereste már visszatérése óta! (a régi képekhez képest változás, hozáállás, stb.. tudjátok..)

Köszi előre is!

bonanno · Újonc (51 hozzászólás) · 2013. április 05. 07:51

Sziasztok.Ma mennék a Rózsa-Éva pároshoz.Valakinek van valami infója róluk?Köszönöm.

Infernooo · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. április 04. 19:21

Örökösföldön ki kapható még a mai nap folyamán egy óvszer nélküli végig franciára???
Segítsetek MakkTátsak! 

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. április 04. 10:24

***Kérjük az önreklám mellőzését!!! ***

 

Üdv embertársak!

 

Van valakinek infója Héráról? 

Beszéltem vele a krt-on rendel, elég bizalom és mást "gerjesztő" a hangja.

Várom az infót! 

Köszi.

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. április 03. 17:43

Úgy látom egyretöbb itt az légios Debiből nem baj az csak ha infokellenek valakinek azon a forumon is körbelehetnézni sokkal durvábakat irnak mint itt van minden csáó

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. április 03. 17:38

Nahát csak fogja Gyulát is az idö hihetelen:)Szevasztok

 

king99 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. április 03. 14:21

Szia bonanno Anitababyvel a Dóri23 nevezetű lány, illetve tudomásom szerint a Héra26_tal rendel!Dóri23-nál én már jártam csak ajánlani tudom kiváló a masszázsa amit egybeköt egy franciával és szexel!

bonanno · Újonc (51 hozzászólás) · 2013. április 03. 10:53

Sziasztok.A Rózsa-Éva párosról van valami infótok?Illetve nem tudjátok hogy Anitababyvel ki rendel együtt?Köszönöm.

Törölt felhasználó · 2013. április 02. 15:55

Írtam priviben. :)

 

caszanova · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. április 02. 07:28

Sziasztok érdeklödnék tud e valaki régen Beatrix névan hirdetö lányról a pláza környékén Millával volt mi az uj száma.

gerard · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. április 01. 13:54

Szia wjdks!  

Írtam privátban, olvasd el!Ha elolvastad jelez vissza és a többit is meg írom!

Törölt felhasználó · 2013. április 01. 00:27

Hát mostmár tényleg megpróbálkozom,márcsakazért is. :)

 

brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2013. március 31. 20:07

Én épp fordítva jártam.

 

Arra számítottam, hogy nem tudok majd beszélni Vele, ehhez képest körülbelül 3. csörgésre felvette - az igazsághoz hozzátarozik, hogy megkért, egy óra múlva keressem, épp vendége jön. Mindez múlt pénteken, 22-én történt, 4 illetve öt óra környékén.

Teljesen ledöbbentem a hangján, mintha egy tinilánnyal beszéltem volna.

Tájékoztatást kértem (és kaptam, ráadásul elég széleskörűt), még nem jelentkeztem be hozzá. De szimpatikus és nagyon-nagyon csábító!

 

Törölt felhasználó · 2013. március 31. 14:34

Hát anno én is így hivogattam,ahogyan te,de két nap után meguntam kb. :) Lehet két hétig kellett volna akkor. :) Bár megmondom őszintén nekem ez nem túl szimpi,hogy elérhetetlen és ennek ellenére folyamatosan hirdet. Nah mindegy ezek szerint csak létezik,lehet majd egyster megint nekiugrok a hívogatásának. :)) Igazság szerint Bencec csak az érdekelne,hogy megéri-e azt a sok hívogatást? :) Mondjuk egy 10-es skálán te hanyast adnál neki,ha azokat a lányokat,nőket veszed alapul,ahol már jártál? :)

 

lya26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. március 30. 22:21

Minden kedves koléganőnek és vendégnek kellemes húsvéti ünepeket kívánok!!!!

buri · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. március 30. 20:30

gloria eltünt!!

 

bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. március 30. 10:22

Szia wjdks,

 

csak kitartás kell hozzá, mert kb 2 hét után 20-adjára vette fel (naponta 20-30-szor hívtam különböző időpontokba)... előtte volt olyan, hogy hívtam két órán át 5 percenként végig foglalt volt, aztán hirtelen kikapcsoltra váltott :(

 

Ha rákeresel a hsz-imra, akkor nagyon régen megadtam a mail címem, oda írj és válaszolok minden kérdésedre :)

 

Kellemes ünnepeket mindenkinek, a lányoknak sok "locsolót"!

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. március 30. 09:53

Köszi! Neked is, locsolásban gazdag ünnepeket ! :D

 

Heléna · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. március 30. 09:39

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok! :)

 

(A mai napon még elérhető vagyok 18 óráig.)

 

Puszi: Heléna

 

 

Beri · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. március 30. 08:00

Na erről lemaradtam. :)  Gyere a chat-re délután 1-kor. :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen