Thomika· Tag (181 hozzászólás)· 2013. március 26. 14:21
Sziasztok!
Nóci - kétes hirdetése - tegnap 07:50
Pityulínó regisztráció: 2013. 03. 26. 10:57
Szergej regisztráció: 2013. 03. 26. 11:15
Ibibá regisztráció: 2013. 03. 26. 11:26
Egy pár érekességre kívántam rávilágítani.
Szerintem senki ne várjon "hiteles" beszámolót, mert az öreg rókák - talán magamat is ezek közé sorolhatom - számára már messziről bűzlik az egész, tehát nemcsak, hogy nem megyünk hozzá, de még csak a telefont sem paaroljuk rá.
Úgyhogy: PityulínóSzergejIbibá JÓ MULATÁST az egzotikumotokhoz!!!
Üdv: Thomika
Ibibá· Újonc (4 hozzászólás)· 2013. március 26. 13:59
***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***
Örülök, hogy nektek gyanús! Több marad nekünk, akik eljutnak hozzá! :-)
Amúgy Nekem meg a Linda nagyon gyanús...
Petya_001· Tag (275 hozzászólás)· 2013. március 26. 13:54
Na, igen. :) Ez akkor nem lenne gyanús, ha legalább saját fotó lenne.
hatas· Tag (183 hozzászólás)· 2013. március 26. 13:42
wjdks csetelünk? :)
Törölt felhasználó· 2013. március 26. 13:29
Nekem is gyanús. Enyhén. :)))
hatas· Tag (183 hozzászólás)· 2013. március 26. 13:28
Nócika-féle önreklámot olvashattunk? :D
Törölt felhasználó· 2013. március 26. 12:40
Sajnos ebben nem tudok segíteni neked,náluk én sem voltam még. A Daniellát dícsérte itt valaki asszem nagyon,hogy hely de jó,de mondom még nem voltam nála sem. Nemrég hirdet itt a nyíregyiek közt az biztos.
Bumburnyák· Újonc (14 hozzászólás)· 2013. március 26. 12:36
Melyiket tudnád ajánlani? Én eddig egyiknél se voltam...
Bumburnyák· Újonc (14 hozzászólás)· 2013. március 26. 12:35
Nem tudod véletlenül, hogy klaudia 21 vagy Daniella aranyesőt vállal?
Törölt felhasználó· 2013. március 26. 12:32
Nah megtaláltam az aprók közt,de nekem a "kétes hirdető" besorolás elég ijesztő... :) Megvárom míg vmi ismerős ír róla ide inkább. :) Meg a kép is túljónak tűnik. :)
Törölt felhasználó· 2013. március 26. 12:31
:)))))))) Sokan dícsérik,de még nem voltam nála. :)
Bumburnyák· Újonc (14 hozzászólás)· 2013. március 26. 12:29
Ibibá!!!
Puncica ténlyleg nagyon jó!!! Eddig rá se kattintottam, mert nem tűnt jónak a képe alapján és a neve se tetszett.
De a seggét kinyalnám szarostúl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó· 2013. március 26. 12:26
Megnézem. :)
Bumburnyák· Újonc (14 hozzászólás)· 2013. március 26. 12:23
Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy Klaudia vagy Daniella aranyesőt vállal?
Ibibá· Újonc (4 hozzászólás)· 2013. március 26. 12:19
Kisfiam! Ott van az! Az apróhirdetésben nézd! :-)
Törölt felhasználó· 2013. március 26. 12:09
Fiúk én nem is látok Nócika nevű lányt a Szabolcs megyeik között. Vagy már levette? :)
diplomata pasi· Újonc (19 hozzászólás)· 2013. március 26. 12:06
Sziasztok
Tegnap tinicsajra vágytam és ugy döntötem megláttogatom Lolitát.Annyit kell mondjak nem bántam meg.Nagyon hozzta a tinis feelinget szük hamvas p*** :)
Jó estém volt és csak ajánlani tudom aki már unja a vén husit :))
Ibibá· Újonc (4 hozzászólás)· 2013. március 26. 11:39
Akkor ezek szerint tegnap miattad nem lehetett elérni az Istennőnket!
Ibibá· Újonc (4 hozzászólás)· 2013. március 26. 11:36
***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***
Kedves Fiatal Barátaim!
Nyíregyházán csak 2 csajt tudok tiszta szívből ajánlani, nem megbántandó a többi lányt!
Puncica már régi motoros a nyíregyházi lányok között, de mindig tud újat mutatni!
A legújabb üdvöskénk Nócika is már régóta "dolgozik", de eddig csak ajánlásra lehetett hozzá bekerülni, de úgy látszik őt is megcsapta a gazdasági világválság szele!
Mindekettőt húzzátok nyársra!!!! :-)
Szergej· Újonc (2 hozzászólás)· 2013. március 26. 11:19