Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 26. 14:21

Sziasztok!

 

Nóci - kétes hirdetése - tegnap 07:50

Pityulínó regisztráció: 2013. 03. 26. 10:57

Szergej regisztráció: 2013. 03. 26. 11:15

Ibibá regisztráció: 2013. 03. 26. 11:26

 

Egy pár érekességre kívántam rávilágítani.

 

Szerintem senki ne várjon "hiteles" beszámolót, mert az öreg rókák - talán magamat is ezek közé sorolhatom - számára már messziről bűzlik az egész, tehát nemcsak, hogy nem megyünk hozzá, de még csak a telefont sem paaroljuk rá.

 

Úgyhogy: PityulínóSzergejIbibá JÓ MULATÁST az egzotikumotokhoz!!!

 

Üdv: Thomika

 

Ibibá · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. március 26. 13:59

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Örülök, hogy nektek gyanús! Több marad nekünk, akik eljutnak hozzá! :-)

Amúgy Nekem meg a Linda nagyon gyanús...

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. március 26. 13:54

Na, igen. :) Ez akkor nem lenne gyanús, ha legalább saját fotó lenne.

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. március 26. 13:42

wjdks csetelünk? :)

 

Törölt felhasználó · 2013. március 26. 13:29

Nekem is gyanús. Enyhén. :)))

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. március 26. 13:28

Nócika-féle önreklámot olvashattunk? :D

Törölt felhasználó · 2013. március 26. 12:40

Sajnos ebben nem tudok segíteni neked,náluk én sem voltam még. A Daniellát dícsérte itt valaki asszem nagyon,hogy hely de jó,de mondom még nem voltam nála sem. Nemrég hirdet itt a nyíregyiek közt az biztos.

 

Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. március 26. 12:36

Melyiket tudnád ajánlani? Én eddig egyiknél se voltam...

 

Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. március 26. 12:35

Nem tudod véletlenül, hogy klaudia 21 vagy Daniella aranyesőt vállal?

 

Törölt felhasználó · 2013. március 26. 12:32

Nah megtaláltam az aprók közt,de nekem a "kétes hirdető" besorolás elég ijesztő... :) Megvárom míg vmi ismerős ír róla ide inkább. :) Meg a kép is túljónak tűnik. :)

 

Törölt felhasználó · 2013. március 26. 12:31

:)))))))) Sokan dícsérik,de még nem voltam nála. :)

 

Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. március 26. 12:29

 

Ibibá!!!

Puncica ténlyleg nagyon jó!!! Eddig rá se kattintottam, mert nem tűnt jónak a képe alapján és a neve se tetszett.

 

De a seggét kinyalnám szarostúl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Törölt felhasználó · 2013. március 26. 12:26

Megnézem. :)

 

Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. március 26. 12:23

Sziasztok!

 

Nem tudjátok, hogy Klaudia vagy Daniella aranyesőt vállal?

Ibibá · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. március 26. 12:19

Kisfiam! Ott van az! Az apróhirdetésben nézd! :-)

 

Törölt felhasználó · 2013. március 26. 12:09

Fiúk én nem is látok Nócika nevű lányt a Szabolcs megyeik között. Vagy már levette? :)

diplomata pasi · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. március 26. 12:06

Sziasztok

 

Tegnap tinicsajra vágytam és ugy döntötem megláttogatom Lolitát.Annyit kell mondjak nem bántam meg.Nagyon hozzta a tinis feelinget szük hamvas p*** :)

Jó estém volt és csak ajánlani tudom aki már unja a vén husit :))

Ibibá · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. március 26. 11:39

Akkor ezek szerint tegnap miattad nem lehetett elérni az Istennőnket!

 

Ibibá · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. március 26. 11:36

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Kedves Fiatal Barátaim!

Nyíregyházán csak 2 csajt tudok tiszta szívből ajánlani, nem megbántandó a többi lányt!

Puncica már régi motoros a nyíregyházi lányok között, de mindig tud újat mutatni!

A legújabb üdvöskénk Nócika is már régóta "dolgozik", de eddig csak ajánlásra lehetett hozzá bekerülni, de úgy látszik őt is megcsapta a gazdasági világválság szele!

Mindekettőt húzzátok nyársra!!!! :-)

Szergej · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. március 26. 11:19

Nócika: Keleti, egzotikus, frenetikus, félvér, BOMBANŐ, ISTENNŐ!

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen