Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Motosz · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 27. 20:14

Észben tartom... ;) Vanda 19-rol valaki? Olyan jó, hogy senki nem akarja másnak, vagy eddig még senki nem volt nála? Bár ezt kétlem... ha a képek igaziak, akkor csodás lány lehet, és nem hiszem hogy kihagyná bárki is.

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 27. 19:38

Mindig a te kockázatod hogy hol mi fog történni!Ott ahol több csaj is van én nem mennék,mert általában olyan helyen az erősebb nemből is vannak.Többnyire csendben megbújnak a másik szobában és nem bántanak.Végezheted a dolgod a csajjal,de a legkisebb hibádat is kihasználják.

 

Motosz · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 27. 18:48

Köszi, akkor őt kihagyom. ;) a többi "kiszemeltemröl" mi a véleményed? van köztük normális szolgáltató, vagy hasonlóak melindához....?

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 27. 16:53

 

Óóó!Persze!

 

Melinda 21 a legjobb választás.Bátran ajánlani tudom.Szerintem még ki is herélnek és a pitbull fogja megenni a golyóid.Utána meg repülsz a 6.-ról.

Motosz · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 27. 16:20

Üdv.

19-éves vagyok, és eddig elég bátortalan voltam... ezért nem is nagyon mertem kezdeményezni. De szeretném én is elkezdeni valahol, és "tanulási"/tapasztalat szerzési célbol még a héten túlesni a dolgon.
Kit tudnátok ajánlani?

Eddig főleg Vanda 19, és Melissa 18 mozgatta meg a fantáziámat, de így első ránézésre (és sokadikra is) Melinda 21 és Szöszi 36 is elég jó választásnak tűnik.

Tanácsokat előre is köszönöm.

DrGeri · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 27. 16:19

Viki (43) BIG LAJK!

Törölt felhasználó · 2013. március 27. 13:38

Nah örülök,hogy egyre többet olvasom,hogy dícséritek srácok Lindát. :) Én megkedveltem nagyon,igaz csak egyszer voltam nála. :) Ha minden csaj olyasmi lenne korrektségben,mint ő,akkor erre az egész fórumra nem is volna szükség. :))

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. március 27. 11:27

Hi!

 

Reménytelen kérdés de azért felteszem valakinek a nemrég hirdető Melissa18-ról valami értékelhető infója nincs????

 

Linda korrekt nem is kérdés!!!!!

 

Biánál voltam nem rég, nem részletezem, ne legyen reklámszagú, de megérte most.... egy ideig nem lessz azt hiszem ....

 

Ha valaki tud valamit irjon 

 

Üdv!!

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. március 27. 10:42

Aki már hirdetése alapján nem látja, hogy kamu, az meg is érdemli. :)

kit · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. március 27. 10:36

Sziasztok! Az már eleve gyanús, ha valaki ezekre helyezi a hangsúlyt: frekventált környék, luxus lakás, pezsgőfürdő blablabla....

Ha dugni megyek akkor elég annyi, hogy higienia és tisztaság legyen. Nem ingatlant akarok v*nni, hanem p * n c * t.

Kb. ennyit a Nócika ügyről, a mi egy nagy kamu.

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 27. 08:41

Szia Picúr!

 

Dehogyis van Ő a képeken. Szerinted mitől kétes a hirdetés?

 

Ezt  a Nóci ügyet nem kell komolyan venni.

 

Üdv: Thomika

 

Törölt felhasználó · 2013. március 26. 22:13

Igen,Lindát valóban nem kellene bántani...

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. március 26. 21:50

Kedves Brúsz Lili!

Ne bántsd Lindát, mert ő minden szempontból korrekt.

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. március 26. 21:48

:D  Ez jó volt. Rövid és tömör. Ja, és persze igaz! 

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 26. 20:02

"Olyat éreztem amit még soha!Egy pillanat alatt beleélveztem."

Elég baj az neked,hogy ez volt az első!Most először élveztél nőbe?

Én nem tudom,ki lehet a csaj.Ha valóban ázsiai vér van benne akkor szerintem valami Magyarországon élő kínai lánya lehet.Ruházik,étterem stb.Már kb 20éve itt vannak.Olyat én is tudok,hogy a boltjában eladóként dolgozó nőnek csinált csupa véletlenül egy kölköt Mr.Csing Csong Ping!Na most ha ez 20éve volt akkor már simán Qválkodhat a lány.

 De amúgy ebbe a higiénia is ott van rendesen.Szerinted normális ember kiváncsi arra amibe te gumi nélkül beleronditottál? 

 

vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. március 26. 18:49

Kedves! Ha ennyire "tájékozott" vagy, akkor tudhattad volna, hogy kik vannak még régóta a szakmában.

 

The_Doctor · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. március 26. 15:59

Puncica és Linda mindketten igazán jó, megbízható, korrekt csajok. A "kétes hirdetés" megjelölés pedig valóban nem jó ómen.

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. március 26. 15:15

Ibibá:

Linda vagyok,elmondanád mi a gayanús bennem,mert szerintem még nem is jártál nálam?!

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. március 26. 14:33

Úgy érted az a Linda, aki 6 éve megbízható hirdető? :)

 

DrGeri · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 26. 14:27

Na srácok! Csak azért regisztráltam, hogy véget vessek ennek a Nóci ügynek!

A csaj létezik, nagyon nehéz hozzá időpontot kapni, mert ritkán veszi fel; de az önreklámban van valami!

Nem minden úgy van ahogy Pityulino irta!

A környék és a lakás tényleg puccos. A csaj is szépnek mondható, de a szolgáltatások messze elmaradnak a vártaktól, részletezem!

Unott pofával rángatta a fitymámat, már szinte fájt! A hüvelye tényleg szűk, csak könyékig tünt el benne a kezem, Pityulinó, Te elefánt vagy ló vagy? Szopás nála nyalogatást jelent, hiába mondtam hogy kapja már be rendesen, azt mondta, hogy csak eddig megy le.

Összessegében enyhe túlzás Pityulinó élménybeszámolója, de masszázs az nagyon jó volt, a többi felejthető!

***moderálva****A kevesebb néha több, ezért maradok inkább Puncicánál és Lindánál!

Üdv.


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen