Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. február 28. 12:55

Kedves Urak!

Sajnálattal kell bejelentenem,hogy a héten ma és holnap,a jövőheten még hétfőtől péntekig leszek elérhető.

Ezt követően 2 hétig nem.

Aki szeretne még meglátogathat kis ideig

Üdv. mindenkinek : Linda

drfelcser · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. február 27. 19:05

Talán a vasútállomás környékén.

 

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 27. 14:50

Nézdmár ezis mostkap agy fosást ......... XDDDDDDDD

Törölt felhasználó · 2013. február 27. 11:10

Valaki Gina39-et el tudja érni telefonon? Mert én már pár napja hívom,változó időpontokban,de soha nem veszi fel.  Csak azt nem értem,hogy akkor miért hirdet? :)) Vegye le magát addig,amíg nem elérhető. De lehet én gondolom rosszul. :)) Esetleg valaki volt már nála? Képeken valóban ő van vagy kamu? Köszi,aki tud vmit.

revolverxxx · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. február 27. 10:12

Kamilla hol rendel?

sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. február 27. 09:10

Köszönjük meg "kedves" H A R kollegáknak, hogy ilyen figyelmes, de sajna most nincs igaza!

Nem sztároltam a lányt, csak a véleményemet írtam le, igaz nagyon kurtán!

Más:

Én is láttam a "first mant" a guszev felé kocsikázot a golyóálló cadillacen,de visszafelé már hatökrös szekér helyett is, csak egy ökör hozta! 

Milyen fura a rendszáma: H-.-val kedődött!

Szép napot!

 

Melisa · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 27. 08:27

Keves picúr,azért változtattam meg a a nevem Rubinára,mert vörös színüre festettem a hajam,ilyen egyszerű  :)

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. február 27. 07:47

Há mer a nyházi véel jányok többsége onnan való!Csak a zalbérlet van úgymond a városközpontban valaméék panelban.

 

Az elmúlt időszakban emlitették itt páran a Guszevet,én meg csak úgy hozzátettem,hogy tegnap még a zamerikai big követ is meglátogatta őket.A fehér renault-os két kanmore addig lehet még a kereket is lelopta a diplomata kocsiról amig nem figyeltek oda.

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 26. 20:28

Bezony. De miért érdekes ez? :D

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. február 26. 19:55

Ma a Guszevbe látogatott az USA magyarországi nagykövete!!!Hallotátok?

 

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. február 26. 16:24

Mi bajod van drága H A R kályom ?! 

Tán nem jön be a Heléna neked? Biztos nem látogattad még meg?! Vagy jobban beváltak a guszevi csajok???

Végülis ki-ki a saját fajtáját!!! XD: ez meg annyira gyerekes!

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. február 26. 13:28

:D Ezek szerint ebben a szakmában egy év kettővel felér. 

 

Meister · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 26. 08:19

Hali!

Ki az ajánlott kategória itt Nyíregyen?

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 25. 17:13

ekkora egy sztárolást ............ kriminális ... XD

sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. február 25. 16:22

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Üdv emberek!

 

Ma ismét meglátogattam a krt-on rendelő leányzónkat: Helénát!!!

Egyszerűen nem tudok rosszat mondani, ragozni sem szeretném nagyon jó a csaj!!!

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. február 25. 10:42

Asszem debrecenből adoptálták szintén viki néven a fórumon lessz tapasztalat :)

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. február 25. 10:15

Melindának szülinapja volt :) 2 évet öregedett :) Hát akkor Happy dzsörzé dújúú :)

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. február 25. 10:12

Persze-persze, ezzel csak annyi a baj,hogy ha valaki egy kicsit is negatívat ír róluk te azonnal a segítségükre sietsz,vagy szerelmes vagy beléjük vagy önmagad véded ! Én is voltam a páros másik felénél meg is voltam elégedve, de azért nem ugrok azonnal ha nem olyat írnak róla ami nekem máshogy jött le. Ez egy ilyen sport a lányok kapnak hideget meleget ! Én spec nem hiszem el a te beszámolódat, de a révész kollega vagy kollegína beszámolóját sem :) Nem veszekedni akarok csak obijektíven próbálom nézni. További szép napot :)

 

dormicum200 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 25. 07:23

Sziasztok!Nekem kellene egy kis segitség.Legénybúcsút szervezek 03.01-én és oda szeretnék a vőlegénynek valami nagy meglepit!Olyan lányt keresek aki táncol és vetközik,Kb fél óra lenne.Nyiregyháziak előnybe.várom jelentkezésed!

Köszönöm.

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. február 24. 19:18

Hogy legyen aki bedől a lehúzós trükknek...

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen