Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gyurqag · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. február 24. 16:17

csaó!  tünci 19  leányzóról valami tapasztalata van  valakinek?   előre is köszi....

 

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 24. 15:21

Ciaó Minden fórumozónak!

 

 Tisztelt ? "révész79", jó lenne, ha befejeznéd a Szandy24 lejáratását, és zrikálását.....egy jellegzetes "jegyét" sem tudod, ( pl. gondolok itt az "anyajegyre", csak hogy felfogd),  max annyit, amennyit a képen kinagyítva látsz...és a "kézkrém és a 100-as pzs-é" oda van készítve melléd......jó lenne a csaj, mi?

Gyűjtsél rá,( hogy elmehess hozzá ) egy 1/2 évig, garantálom, megéri!!!!

 

Ebből is látszik, milyen kissebbségi komplexusod van......és tudod minden puncinak van egy jellegzetes illata, de nála nem az, amit te állítól.....

 

Soha nem lesz ilyen ápolt-tiszta nőd, mint Szandy24!!

 

ciaó

Szandy24 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 24. 02:27

 

Revesz79  a lejáratás érdekében mindent megtesz...Kölcsönos franciát nem vállalok...innen is látszik, hogy itt nem járt !!! A vendégeim nem ezen a véleményen vannak ! 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 23. 20:20

Sziasztok.

Szandy 24-nél jártam, inkább nem írnám hogy mikor , és hatalmas csalódásban részesültem.

Sajnos negatív csalódás. Kölcsönös franciát kértem, amit persze meg is kaptam viszont hirtelen valami savanyú szag csapta meg az orromat. Ezután jött az aktus, amire azt kell mondjam hogy türhető.Viszont a szag???????????

Inkább kiverem ennyi pénzért.

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. február 23. 14:13

van 1 pár friss hús :D

 

merlin69 · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. február 22. 16:06

Sziasztok!

 

Viki 43 francia tanárnőnél volt már valaki .........?

Csütörtökön kezdte a rendelést az ÁRPÁD utcán, ha valakinek van tapasztalata kérem írja meg....

Tegnap voltam Lénánál, mindennel meg voltam elégedve, bár egy kicsit "merev" volt, ha több időm lett volna Rá, nem

csak egy fél óra, talán Ő is tudta volna élvezni az orális szexet.....

 

Köszi

bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. február 22. 04:47

Szia X,

 

sajnos nincs. Még nincs fent a hirdetése, a régi száma nem elérhető... Ha tudsz valamit, akkor szólj! :)

 

Melisa · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 21. 21:51

Kicsit furcsa,hogy csak te írsz rólam rossz véleményt T77 alkoholista úr..Azt sem tudtad merre van a kijárat,olyan részeg voltál!!!! :)

 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 21. 20:08

Rico!

 

Sanszos hogy a lehúzos csapat tagja "óvakodj Gyulától" kösz a segítséget nevet nem mondok, nem akarok lejáratni senkit tapasztalat nélkül de magamnak (nekünk) a következtetéseinknek hiszek igy ezt  a pudingot ÉN nem kóstolom meg, kösz a segítséget!! 

 

Üdv!!!

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. február 21. 18:55

unkow küldtem neked valamit privátba ha igazam van itt írj vissza csáó

 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 21. 17:54

Sakk-Matt!!

 

Szintén zenész azaz én is tegnap látogattam meg minden a legnagyobb rendben várakozásaimon felüli volt THX....

 

Üdv

 

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2013. február 21. 15:22

***moderálva***nevü oldalon Edina (30) ként van így hátha ismerősebb valakinek

 

T77 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. február 21. 09:30

Melisa annak jó aki ***moderálva***!semmire sem hajlandó!Ha egyetlen percnyi fr-nciára vagy bármi másra szükséged van akkor felejtős!

 

T77 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. február 21. 09:28

***moderálva***

 

sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. február 21. 09:16

Unknown Man!

 

Nem tudom , hogy Te mikor látogattad meg a Lottit, én tegnap jártam nála és kicsit most kedvetlen volt! Sokat beszélgettem vele, de mégsem jött elő belőle. Tudom nem lehet mindíg a topon, hisz Ő is ember!

Mindettöl független nagyon jól éreztem magam vele, amiért mentem azt maradéktalanul megkaptam!!!

Valaki már egyszer megköszönte, most én is ezt teszem:

                                                                               Köszönöm Lotti!!!

 

kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. február 21. 08:55

srácok aki tud valamit Zsani baba 20 -ról írja meg pls? képei alapján nagyon jó csaj

Tollasmaki · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. február 20. 23:18

Hogy nézki? Látszik rajta a kor? Torkon lőni lehet? Egy kicsit bővebben tudnál írni róla? Köszi!

 

Mr.XY · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. február 20. 22:34

 

Helló Urak

 

Megláttogatam ezt a szép pofiju Betty cicust,környezet rendben  és ami nálam pozitiv hogy nem mozdonyszöke lehuzzó gép a csaj,és nem tünt el a pénztárcám!!Mint egy két agyonsztárolt diszpéldánynál :(

Visszajárós leszek ugy érzzem a Bettynél

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 20. 22:20

Ja még egy gondolat.... ha Melinda a híres lehúzós Gyula (márpedig kb 227% hogy az) akkor ki az a 45 félresikerült látogató a hírdetésénél aki "45 látogató kedvence" címmel fémjelzi ......NEM A KÉPEIT KELL KEDVELNI HANEM MAGÁT PÉNZÉRT KAPOTT ÖSSZCSOMAGOT......

 

Mert ez így, egy véletlenül felénk útazó férfitársunknak nagyon félrevezető lehet "vagy annak aki esetleg nem követi az amúgy is követhettlen fórumot" mert a 45 az szép szám ..... de szerintem a pár év allatt legalább hasonló számban lettek megkárosítva az őt választók ....  Tehát erre járó idegenek olvasni a sorok között és vigyázni .....

 

Nem is értem hogy lehetnek még mindig porondon......

 

Üdv

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. február 20. 22:07

Sziasztok!

 

Újabb kelemes meglepetésben és élményben volt részem Lotti személyében nem szaporítom a szót finoman korrekt, ajánlott kategória részemről!!!!!

Helénával együtt dolgozik bár este már csak ő van de bőven elég........

 

Ingrid-röl csak Riconak van véleménye??? Tapsztalat senkinek ez azért hihetetlen még jó, hogy segítjük egymást, ez a forum jaj de jó ......

természetesen fordított pszihológiai értelemben..... Szerintem képek alapján nem Melinda(Gyula) de annyian vontak már párhuzamot (bár nem tudom mi alapján) hogy lassan leteszek a próbárol pedig a képek alapján jó lehet.....

 

Üdv 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen