Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. február 10. 12:56

Forlan szponzor olvas vissza hogyan kell ezt csinálni, de hát írni csak az tud akinek van tapasztalata.

A magadnak valóságod tükrözi a személyiségedet,a két általad imádott két "nőről" nekem már van tapasztalatom,de teneked másoknak meg ugye nincs mit írnod.................

További szép napot mindenkinek.

 

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 10. 12:29

Sziasztok fórumozők!

 

Helló Mr.men., a "beszámolót" "privátba" lehet írni,azt csak te látnád, de neked még oda sem írnám meg.....

 

ciaó mindenkinek

Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. február 10. 12:03

Tamáska 00-1.

Szívesen olvasnánk beszámolót másról is ez az ön reklám unalmas és gyerekes, ha tapasztalatod lenne más fele nem írnál baromságokat.

 

 

Tamás 01 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 10. 00:00

Szerintem ez nem igaz ! Mi a barátaimmal voltunk már több alkalommal Szandy illetve Barbynál és semmi ilyen reakciót nem tapasztaltam ! Bár meséltek, hogy vannak olyan emberek akik nem tudják honnan jöttek ...Pl : A holdról ...Gondolom neked is ilyen arcod lehetett ....és lehet azért viselkedett-viselkedtek így veled ... Szerintem nem szorulnak rád.... ***moderálva***:) Az való neked !!! Ott kell nézelődnöd ! Tisztelettel egy vendég ! :P 

 

NyíregyiSrác · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 09. 23:45

Mr meeeeennnn!!!  Ha vannak jobbak akkor oda kell menni , és a p*nz*d is oda kell vinni !!! Nem taratnak pisztolyt a fejedhez , hogy kötelező lenne oda menni !!!! ***moderálva*** !!!! Kedvesek , aranyosak , és odadóak! Hogy miért jöttek ide ??? Biztosan nem érted az tuti ! Tudod vannak ilyen " Bunkó paraszt" emberek mint Te , hogy ismeretlenként ilyet írsz nekik! Biztosan Tőled is volt undoruk elhiheted ! 

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 09. 19:11

Spongyát rá. :)

 

vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. február 09. 18:38

Majd az "úriemberek" eldöntik, hogy kit és miért zrikálnak, vagy sem. Te meg ettől függetlenül nyugodtan viheted továbbra is hozzájuk vagy magadhoz a "szerény" ***moderálva***.  

 

"dr*ga? szemlélet és *nyag*ak kérdése.." Ezt viszont osztom.

Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. február 09. 17:38

Szandy és Barby szerencsére csak azt hiszik hogy a város legjobjai vannak tőlük jobbak és nem ***moderálva***

Az *r a szolgáltatás minőségét nem tükrözi,bekébzeltek elszált az agyuk maguktól.

Ha olyan szuperek miárt jöttek ide más városból.

A beszámolót pedig csak tapasztalat alapján lehet írni,nem diszkréció kérdése a jót is lelehet írni.

Dartagnan · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. február 09. 15:38

Uraim segítenétek egy kanos társatokon? Némi infóval.
Sziasztok tudnátok nekem valami infót mondani Elizabett néven hirdet egy lány mennyire érdemes felkeresni?
De ha ő róla nem tudtok ajánlani egy vad tüzes érzéki lányt?

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 09. 15:26

Szia "hatas"  nem bántó szándékkal írtam, de Te se "hülyéz le senkit", még ismeretlenül sem..utána olvastam igazad van, más nevű lányt "gyuláztál", nem Szandy-t, bocsi

 

ciaó

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 09. 15:21

Miután egy rossz szót nem írtam a lent említett leányzóról, kioktatásod meg védekezésed fölöttébb értelmetlen. Talán először értelmezni kell az olvsottakat és utánra ráförmedni a másikra.

Ami pedig a Szandy és Barby kettőst illeti, kerekperec megmondják, hogy azért kérnek többet, mert ők a legjobbak.

 

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 09. 14:43

Szia, nem futtatom őket, állandó vendégük vagyok.....és  tudom, tapasztaltam, hogy "mit tudnak"....

Úriember erről pedig, ( beszámoló) "nyílvánosan" nem beszél...ennyi

 

üdv.

Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. február 09. 14:24

Most akkor mi van Forlain futtatja a két csajt?

Egyébként nem a kamerának kell teljesíteni hanem az ágyban.

Egy normális beszámolóval többre mennénk,mint a szponzorálással.

 

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 09. 14:01

Ciaó mindenkinek!

 

Nem akarok vitatkozni senkivel....de ha neked így könnyebb, hogy felfogd...IGEN A VÍZ LEMOSTA!  TE is "kiadnád" teljesen magad, mi?

Tisztelt másik fórumozó, így ismeretlenül is helyeslem, ha az utólsó mondatodat magadra értetted, igen "nagy az....állatkertje", és tudod, hogy kinek mi a drága? szemlélet és anyagiak kérdése..addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!

Ezzel a vitát én lezártnak tekintem, de nem kell zrikálni őket...ok?

 

 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 09. 13:48

Ha tudnál olvasni akkor a gyula nevezetű csajt nem emlitettem sehol. Azt hogy gyönyörű vagy nem, azt sem emlitettem. A portfólió az szinvonalas csak nem ide való. Itt a valóságot kellene tükrözni a képeknek. Ha ennyire tiszták, akkor nem veszem fel a másik ruháit, cipőit. Ez még menő volt annak idején a gimis koliban. Ha photoshop nem történt akkor hogyan is tünt el az a tetkó kedves Forlain???????????? Talán a víz lemosta????????

 

Dartagnan · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. február 09. 13:10

Sziasztok tudnátok nekem valami infót mondani Elizabett néven hirdet egy lány mennyire érdemes felkeresni?
De ha ő róla nem tudtok ajánlani egy vad tüzes érzéki lányt?

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. február 09. 11:38

:D

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 09. 10:41

Tisztelt Forlain!

Olvasd el még egyszer mit írtam.

Istenem, hogy milyen hülye emberek vannak. :P

 

Tollasmaki · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. február 09. 09:49

Sziasztok! Kamilla mélytorkosáról tudna valaki írni hogy milyen ? Fontos lenne minél gyorsabban, meg szeretném látogatni ma.

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. február 09. 00:34

Sziasztok fórumozók!

 

Tisztelt "hatas" és "révész 79", miért kell Szandy 24-t "gyulázni"? Egy gyönyörű, értelmes, megbízható, tiszta csaj. Ugyanolyan szép, mint Barby 23. Mindketten nagyon jó nők, szerintem örülnél, ha ilyen "barátnőd" lehetne a mindennapi életben!

A ruházatról meg annyit, ilyen színvonalas "portfólió", nem sok nyíregyházi hölgy hírdetőnek van, és ha már oda együtt mentek, akkor miért nem lehet rajtuk ugyanaz a színvonalas "kiegészítő", és megnyugtatlak tisztábbak, mint az otthoni barátnők-feleségek,a "lábgombáról, meg csak annyit, menj ki a "Malom" utcára  a "Júliába" és ott szedheted össze, nem tőlük!

Barby és Szandy szépségét és báját sokan megirigyelhetnék,úgyhogy jó lenne, ha nem zrikálnátok őket, főleg Szandy-t, az "arcukat" és a "felismerhető" jegyeket, pedig jól tették, hogy nem láthatóvá tették, a testükön, egy darab "fotoshop retusálás" sincs, ezt garantálom, tisztelt "hatas" és "révész 79"!

 

ciaó mindenkinek

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen