Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. február 08. 21:37

De most szerinted??? Aki ismeri az nem ismeri fel a képeken? Pl a volt barátja,vagy a lánytestvére stb.Kb annyi értelme van kitakarni az arcot vagy egy tetkót mint mást ebben a buliban.

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. február 08. 20:44

Szerintem kötekedős kedvedben vagy :D azért egy tetkód kiblurözni nem ugyanaz a kategória mint felismerhetetlenné retusálni a lányt. A tetkót szerintem csak azért szedték le hogy ne legeyen felismerhető a hölgy. Ott vannak a rendes képei is egyébként nekem bejön a csaj.

Megjegyzem nem voltam még nála.

 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 08. 20:16

Szandy24-nél még nem jártam, Gina 24-nél eddig megfordultam pár alkalommal, nekem nagyon bejött. Mind a személyisége, tehát vele bármiről eltudsz normálisan beszélgetni, tényleg barátnő feeling müködik nálla. A teste pedig lenyűgöző, főleg amit azzal művel. Tiszta, ápolt, vigyáz a biztonságra, ahogy te írtad a "szakszi" csak "védőfelszerelésben" működik, és nem utolsó dolog a kedvessége. Léna 33 nála is megfordultam már 2-3 alkalommal, ő egy picit husosabb kategória, ő bevállal "védőfelszerelés" nélkül is ha akarod ( bár ez a része nekem sem jön be, fő a biztonság) . Nekem kicsit mű a csaj. Bár izlések és pofonok.

 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 08. 20:00

Lehet csak kötekedős kedvemben vagyok, de Szandy24-nél a tetkó az hova lett pár fotó erejéig? Photoshop talán? Akkor az elég gáz ha erre kényszerül. A másik, remélem valami gombás ferdőzést nem kapnak el egymástól, mivel ha jó a szemem Barby23 is ugyanazt a  cipőt viseli mint Szandy, és talán még a combfix is megegyezik. Részemről az eredeti, valóságnak megfelelő lányokat részesítem előnyben, nem pedig a photoshoppal retusált, átalakitott darabokat. Ilyen alapon már egy nagy F.S.T is lehetne oda tenni. Nem értem ez mire jó, másokat átverni. Itt jön az "A látszat néha csal"!!!!!!!!!!!!!!!

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 08. 19:52

Mindhárom megbízható. Szandy dr*ga csaj. :D Ha kéred biztos húz mindegyik rá hazmat öltözéket. ;)

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 08. 19:50

Barby23 az egy fiatal, szép, megbízható és dr*ga csaj. :D Másik az gyula.

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 08. 19:48

Ja, köszi. Ő az akihez nem lehet bejutni. :\

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. február 08. 18:12

Módosítom :) Barby23 nem gyula. bazz nehéz fejben tartani ezt a folyamatos néváltoztatást

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. február 08. 17:21

felejtsd el gyula mind a kettő olvass vissza ha nem érted

 

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 08. 17:11

Sziasztok .. Priscilla22 és a Bary23 -rol valaki tudna valamit mondani ????

Bigbang · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. február 08. 13:05

Szia mercury,tapasztalatból mondom,hogy Dya30 egy szöszi, jókedvü és mindenről ellehet vele beszélgetni,és az ágyban sem egy utolsó csaj!Ajánlott kategória

mercury · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. február 08. 09:55

Sziasztok!

Még friss vendég vagyok ebben a városban, 1 hete költöztem ide a munkám miatt, és tanácsot kérnék az itteni csajokról, pl. kit kerüljek ki az ajámlott stb. Zsánereim a szőkék tehát inkább ők érdekelnének. pl. akivel el is lehet beszélgetni normálisan és odafigyel a biztonságra, higéniára. ( jobban szeretem ha a szakszin van valami védőréteg szakszizás közben) Tehát ilyen csajok érdekelnének mint pl. : Szandy24, Gina24, Léna33.

Köszönöm majd a segítségeteket, addig is mindenkinek jó szemezgetést

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. február 07. 23:35

És te ki lennél?

 

pegazus · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 07. 21:38

Szia Gina!

Visszatértél?Akkor hát újra egy hajóban evezünk?Bár én is csak később kezdek itt,majd hívlak.C.(pegazus)

 

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 07. 18:56

Hali .... új husik a láthatáron XDD valaki infot az ujakrol tudd mondani ???

dákónick · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 07. 16:21

Szeretnék én is élni a véleményalkotás jogával Puncicáról:

 

Mivel nagyon sokan ajánlottátok, ezért látogatást tettem nála. Számomra is jó szolgáltatást nyújtott a csaj. Nekem az arca átlagos kategóriába tartozik, szerintem nem nagy szám. Egyedül az volt zavaró tényező a számomra, hogy a dohányzás következtében sárgák a fogai. Érdekesnek találom, hogy erről korábban senki nem tett említést. Lehet, hogy nem is vettétek észre. Ettől eltekintve tényleg minden rendben volt vele, tehát, aki meglátogatja, biztos lehet benne, hogy nem dob ki p*nzt az ablakon.

 

Kérek tőletek információt Szandy (24) és Barby (23) hölgyekről. Melyiket érdemes választani? Ki a szebb, jobb közülük?

dákónick · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 07. 16:09

Hello.

 

Tudomásom szerint, Ivett áttette székhelyét Debrecen városába. Keress rá itt az oldalon és meglátod.

 

donyy · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. február 07. 14:18

Sziasztok!

Ivettről tud valaki valamit? nem tudom elérni és már a hírdetése sincs fent :S

bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. február 07. 05:09

Szia Gina,

 

csatlakozom az előttem szólóhoz, remélem sikerül bejutni... :D

 

Üdv: Bencec

 

hapci · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 06. 18:41

Voltál már nála? *rban milyen? Mire lehet számítani?
Esetleg ha üzenetben le tudnád írni az egész folyamatot, megköszönném.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen