Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
boogie · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2013. január 28. 21:21

A bizonytalakodók számára megnyugtató, hogy Te is azok közé tartozol, akik Lindát többségében jó hangulatban találták! Ezt bizonyítja hozzászólásod, miszerint többször is visszamentél hozzá. Gondolom, nem azért tetted, mert nem volt jobb ötleted vagy más lehetőséged:) Hiszen 2009-ben is elég sok szereplő volt ezen a piacon...

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. január 28. 21:11

Lottinál már majdnem mindenki volt,ha vissza olvasol egy kicsit,de ha vársz vagy két hetet akk Bettykéről is lessz beszámolóm ha az öreg szakállas is úgy akarja,vagy menj el te és mond el milyen,a gempa kicsit húzósabb egyszer már hívtam hangra kicsit unott volt,de az nem jelent semmit, nf ***moderálva***,de a személyit azt lehet elkérem előtte :D 

 

diplomata pasi · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. január 28. 21:00

Te Vas Orú bele nézhetnénk együtt is abba a tükörbe :))))

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. január 28. 20:58

Ja-ja meg Regi és a Beatrix van a Millával,ha még együtt  rendelnek :) ha nem épp  masszázsért mennél :)

 

diplomata pasi · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. január 28. 20:56

vas-orru már megint kötekszel???? :D :D :D

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 28. 20:30

Zuviel umlaut=deutsche publichaus

 

sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. január 28. 20:06

Drága vas orú "barátom"!

Köszönöm kedves megjegyzésedet, már azt hittem ma nem köt belém senki, de mivel nem templomban vagyok, így sejtettem, hogy bekövetkezik. Nos gondolom az adrenalin szinted már az egekben járt akkor is mikor a VL-re kattintottál, most félve válaszolok, nehogy szívrohamot kapj a túltengéstől! 

Rövidre fogom, hogy legyen idő az újraélesztésre: Igen *rd*kből írtam, hisz szeretném, hogy legközelebb is kedves legyen és odaadó! Te is szeretnéd, hogy *rdeked fűződjön hozzá, csak Te másképp gondolod!

Na jó egészséget, vigyázz ki ne simuljon az a sinus görbe!

 

vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. január 28. 19:24

Érdekdes! Füstmentes szerinted gagyi, de te is ugyanazt a követ fújod. Szó szerint*** moderálva***!

 

vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. január 28. 19:22

Hi! Érdeklődj diplomata pasi-nál, biztosan szívesen ajánlja majd neked a saját élményét tükörbe néző Anett-tal. :-)

 

sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. január 28. 19:11

Kedves Füstmentes!

Elég gagyi az irományod, na nem mintha az általad említett hölgyeménnyel lenne gondom ,mert én is megtapasztaltam már kedvességét és ezzel egyetértek veled!

Igaz ami igaz, nagyon kevés az ilyen sz.lg.lt.t. a városban mint Ő!

Viszont ha már írsz, akkor miért nem lehet egy kicsit bővebben kifejteni, hogy mit köszönsz meg?

Netán szókincs szegénységben szenvedsz? Vedd elő a lexikonokat nyugodtan!

Mindettöl függetlenül a Lotti jó!!!

 

enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. január 28. 19:04

Igen nagyon kedves és kicsit csendes de minden ok vele.

 

Big. · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. január 28. 18:15

Köszi, revesz79.

 

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. január 28. 18:14

Hali Emberek ! 

Ma ismét meglátogattam Lottit ! Nem fogok túlzásokba esni : Köszönöm Lotti !!! 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. január 28. 18:10

Milla, masszázs.

 

Big. · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. január 28. 18:04

A Pláza közelében tudnátok megbízható lányt ajánlani? Előre is köszi!

matyi0323 · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. január 28. 17:30

Sziasztok.
Dórinál volt már valaki? Milyen véleménnyel vagytok róla? Mennyire megbízható? ( Dóri 23 éves )

diplomata pasi · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. január 28. 17:16

Sziasztok

Én voltam Anettnál söt a héten is megyek hozzá mert nagyon elégedett vagyok vele nagyon is ;)

 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. január 28. 17:15

Lolitánál én is eltöltöttem egy fél órát. A sexre nincs panasz 4 es, viszont beszélgetésre, barátnő feelingre alkalmatlan, és az arca sem üti nálam a 3 ast, bár izlések és pofonok én szeretem ha egy nő nőként néz ki. Ettől függetlenül középkategória

 

 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. január 28. 17:07

Ma már ismét aktiv, ha jól láttam a hitdetését.

 

Catania · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. január 28. 12:59

A múlt héten voltam először nála.

 

A Linda témához hozzászólva: Régebben jártam nála többször is még a Ferenc körúton. Kinézetre rendben van (csinos csaj), beszélgetőpartnernek, személyiségre annyira nem bejövős. Szerintem eléggé hangulatember, ha jó napot fog ki akkor nagyon *lvezetes vele a dolog, ha viszont rossz napja van akkor nem valami jó vele.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen