Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 24. 20:44

misterx küldtem neked privátba üzit nézd meg Csáó

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 24. 20:38

Tapasztalat sajnos!!!De anyiban nem bánom hogy tudok nektek segiteni! Csáó

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. január 24. 20:26

fak Ingridre nem is gyanakodtam volna. Mi a taktikád honnan vágtad le? :) Vandáról valaki valamit?

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 24. 20:24

Én nem látom hol van?

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 24. 20:22

Melinda-Ingrid-Prischilla-100% Gyula a lehuzós füstös képü Csáó!!!!!!!!

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. január 24. 20:19

Hali!

 

Vanda (19) és Ingrid(24) gyula e?

Aki már egy kicsit is hasonlít Melinda(19) vagy éppen gyula aktuális nevéhez ahoz már nem mer az ember elmenni a sorozatos lehúzások miatt.

Senkinek sem jó ez :(

Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2013. január 24. 19:16

Klaudia 26-ról szeretnék infót kérni ha volt már valaki nála! Kíváncsivá tettek a képek. Anikóról annyit mondanék,hogy nagyon megbízható szép cicikkel rendelkező ami nem kicsi :-) szép fenekü szenvedélyes nő! Ajánlott kategória nagyon. Érti a dolgát és nem az időt nézi,hanem a partnerével foglalkozik! Helló mindenkinek.

Mr xd · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. január 24. 17:35

Sziasztok Anikóról kérnék infókat ha tudtok segiteni. Köszi szépen.

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 24. 16:03

Láttátok?Gyula felrakott olyan képet amin látszik az a kis mozdonyszőke pofája!

Sherlock Holmes · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. január 24. 15:01

Sziasztok!

 

Én is érdeklődnék a kis Bettyről. Valakinek van (fel)használható tapasztalata? Jó lenne, ha a korábban megszokott szempont rendszer szerint értékelné valaki, aki volt már nála és megbízható forumozó. Remélem mindenki érti. Köszönöm.

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. január 24. 14:25

Srácok,(vagy lányok) :D Betty kezdőt még senki nem kívánta meg ??? :)

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. január 24. 12:55

:)

Sherlock Holmes · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. január 24. 11:46

Szia Mr. men!

 

Vissza jelöltél a privát üzenet után, viszont nem kaptam még tőled információt. Ha van időd, írnál majd nekem kicsit bővebben Anikóról. Ha gondolod, akkor megadom az e-mail elérhetőségemet. Előre is köszönöm.

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 24. 11:23

Ez minden csajra elmondható.Itt Nyíregyházán kb 40-50 hirdetés van,de ez kb 20-25 személy valójában,4-5 lakásban ***moderálva***

Tegnap este néztem a TV-ben,hogy sitt jár azért,ha vki kimondottan ilyen célra adja bérbe a lakását.

 

***moderálva***

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. január 24. 09:20

Kedves eddaIngridBarbyDia vagy akárhány néven is létezel!

 

Tudod az a baj, hogy alapból az itt jelenlévő Úriemberek - köztük én is -  a sok névváltoztatást, módosítgatást, nem nagyon szeretjük. Az az állltalános álláspont, hogy ha valaki sokat kavar, az nem megbízható.

 

Vegyük a Te példádat:

 

Valaki elkezdett Veled ( Barby (22) -vel ) kötekedni. Úgy gondolom, hogy alapból meg kell tudni magad "védeni" egy ilyen szituációban. Egy darabig próbáltad is hárítani a "támadásokat", de miután túl sokat szerepelt a neved a fórumon mit csináltál? Átnevezted magad, két évet "megöregedtél" egy nap alatt, csináltatok egy új fotósorozatot és visszakerültél a lányok közé. Ugyanakkor mindenki tudta, hogy Te továbbra is Barby ( 22 ) vagy! Ez innentől kezdve nem mondható túl sikeres kísérletnek.  

 

Ez az én véleményem erről a kialakult helyzetről és most halljuk a Te verziódat is!

 

Üdv: Thomika

 

edda · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. január 23. 10:53

kiez a gyö..rr : )))  parancsolsz ????

 

Forlain · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. január 23. 10:10

Sziasztok!

 

Tudom jól, hogy ez itt nem a reklám helye, de Szandy (24), Barby (23), bájosak, gyönyörűek, és nagyon tudnak, nálam nincs különbség közöttük ! :)

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. január 23. 09:53

Sziasztok!

 

Mi volt itt tegnap este?

 

Bekapcsolom a gépet és azt látom több példányban, hogy: "A hozzászólást moderáltuk, kérjük a fórum szabályzat betartását"

 

Micsoda csörték mentek itt? Kiért harcoltak a Bikák? Csak nem BarbyIngridPriszcillaDia-ért? :-)))

 

 

Üdv: Thomika

 

revesz79 · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. január 23. 09:01

Elvesztettem a fonalat. Dia39 segíts. Barbi eltünt hirtelen, és eladta a cipőjét Ingridnek? Nem is merek másra gondolni. Mire jó ez gyuszika? Normális szolgáltatást kellene nyujtani és akkor nem kényszerülnél arra, hogy hazudj folyamatosan. EDDA az előttem szólókhoz hasonlóan csak annyit NAGY ÍVBEN KERÜLENDŐEK VAGYTOK. Nem ártana elhagyni a várost. Ja, és még annyit ha te nő vagy akkor elég szépen megtanultál beszélni, büszke lehetsz magadra.

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 22. 19:06

De most mond meg nekem Kedves Edda!Barby-ból hogyan lettél Ingrid?

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen