Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. január 22. 18:43

Sajnos

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 22. 18:39

Én soha meg nem fogom érteni,hogy egyeseknek miért jó az amikor megd....ug egy nőt és utána ajánlja a neten másoknak!Menjetek "makktársak"!!Menjetek!Vágjátok tele ti is!Még szinte meleg.Nemrég jöttem haza.

 

Ilyeneket csak a lányok írnak saját magukról álnéven,vagy a vállalkozás férfi tagja.Mert tetszik vagy nem ez a fajta buli nélkülük nem megy.Ez így volt és így is lesz.

 

H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. január 22. 18:25

Sziasztok látom megy a harc mint mindig már lassan 3 hete csak bámészkodom hogy kik az ajánlottak de meg mondom öszintén nem érdemes a forumra hivatkozóan elmenni a hölgyekhez hisz csak az önsztárolás meg az öndicséret ,szánalmas és cinikus  ugyan ugy mint egyes emberek itt     a forum fügök is

Mr xd · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. január 22. 17:45

Mr. men segítenél nekem Anikóval kapcsolatban? tel. szám vagy hogy merre található?

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 22. 17:24

Miért ejtettél szándékosan ennyi helyesírási hibát?

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. január 22. 15:30

Sziasztok!

 

Látjátok nekem volt igazam!

 

 Barby 22 elment vásárolni, majd beugrott az anyakönyvi hivatalba és már Priszcilla néven jött ki onnan.

( úgy látszik nem kapott megfelelő mennyiségű harisnyát, mert Dia 39-től csak elkérte az egyiket a fotózásra )

 

Hát ez nagyon mókás!!!! :-))))

 

Üdv: Thomika

Mr.XY · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. január 22. 13:58

***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***

 

Sziasztok

Kipróbáltam Nyiregyházát is mert járom az Országot :) Azért is irok ide.Be kell valljam nagyon féltem ettöl a várostol mert nem sok jót olvasstam hogy sok a mozdonyszöke és a lehuzzások.

Válaszásom az Anettra esett amit nagyon nem bántam meg a sok csalódás után.

Leányzorol annyit irnék hogy csinos kedves mosolygós és isteni vele a sex. igaz már a hangja is megfogott a telefonba mert elég sok lány elijesztet a rémisztöen unalmas hangjával...Lakás korrekt hangulatos,fürdöszoba tiszta jol felszerelt. ingyenes parkolásal ami nekem azért fontoss.És még egy csoda nem tünt el a se a telefonom se a pénztárcám mint már egy két helyen...

Szoval Anett  ha ezt olvassod köszi a mai délelötöt engem lenyügöztél minden téren :)

Bigbang · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. január 22. 12:44

Sziasztok a hétvégén ismét maxon volt a tesztosz szintem ezért ismét meglátogattam Dia30-at aki Lolitával együtt fergeteges leszbit adtak elő és végeztek ki engem is.Aki még nem próbálta milyen igy 2 csajjal,az nagyon bánhatja!Biztos hogy még meglátogatom őket,kedvesek beszédesek,jófejek voltak.

kocka · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. január 22. 11:45

Tényleg!!!! És az egyik képen a melltartó is ugyanaz. Nem furcsa, hogy 3 lánynak azonos a ruhatára?

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. január 22. 11:29

Sziasztok!

 

Látjátok milyen "bunyikok" vagytok!!!??? Elzavartátok szegény Barby 22-őt a VL-ről! Bizotsan elment vásárolni magának új ruhadarabokat, hogy ne lehessen plagizálással vádolni Dia 39-el szemben! :-))))

 

Üdv: Thomika

 

Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. január 22. 00:48

Kedves makk társak.

Anett illetve Lolita Tinilany ugyan ottrendel az ágy szekrény néhány képen meg eggyezik.

De ettöl még lehetnek jó szolgáltatók.

Ha van tapasztalat írjatok.

diplomata pasi · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. január 21. 23:34

szia én voltam nála kedves aranyos tini csaj semmi lehuzzás.

 

chris6 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 21. 21:31

Hello.

 

Valaki volt már Lolita Tinilány-nál?

 

Egy kis infó kellene nehogy belefusson az ember valami lehúzásba.

 

Köszi

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 21. 21:08

És a legszebb szrácok,hogy Melindán is az a harisnya van ááááááááááá de hülye vagy Gyula!!!!!!!!!!!!!!

 

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. január 21. 20:34

***Kérjük az önreklám mellőzését! ***


Hali Urak!

 

Ígéretemhez híven, ma ismét ellátogattam a körút legszebb lányaihoz! Közelebbről a Lotti nevű versenyzőnkhöz!

Már maga a fiatalsága miatt is ajánlatos , nem egy elhasznált, idegen városból ideköltöztett agyon hajszolt kiégett női test!!!

Szóval minden egyszerűen és flottul ment! Tulzottan is jól éreztem magam vele! /CSAK az ASSZONY meg NE TUDJA/

Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. január 21. 19:37

Kata37 hírdetőnél a hasánál van anyajegy néhányképen, a másikon meg nincs gyanus nagyon.

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. január 21. 17:48

:D ...és neked van igazad!

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. január 21. 16:07

Sziasztok!

 

Most vesztettem el a fonalat!

 

Miranda 21-nek mi köze van Barby 22-höz, és méginkább Dia 39-he? Most akkor kettő, vagy 3 csaj dolgozik együtt? És akkor most Dia = Barby = Miranda? Ha nem, akkor Miranda miért kapcsolódott bele ebbe a vitába? Pláne, ha az egész előtte való levelezés Barby-nak és Diának szólt? Lehet, hogy mégis van valami abban, amit a többiek ( révész, kocka, Petya ) írtak? Most akkor megbízható, vagy sem? És egyébként hány éves a kapitány?

 

:-))))))))

 

Üdv: Thomika

 

U.i.: Barby, Miranda, Dia, stb nálam egyébként sem jöttek be, úgyhogy az előzőekben leírtakra nem kell válaszolni!!! :-))))

 

forum · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. január 21. 15:54

látogassmeg !!! és rájössz

 

Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. január 21. 15:40

Sziasztok!

 

Tegnap jártam Anett 23-nál reklám célzat nélkül, küldetés teljesítve:

veszteségek: az előre legyeztetett ***moderálva***, és semmi más....

tapasztalat: megbízható, ajánlott, finom nőies....

eredmények: előkészület auto parkolás (5), gyakorlat (5), hozzámállás (5), összhatás (5)

javaslat: teljesítendő küldetés, igényesek számára.

kockázat: önként újrateljesítési hajlam .... sanszos..

 

Ui: Na Makktársak már vagy két-három alkalommal érdeklődtem Zsani 20-ról és persze mások is....de persze szokásos semmi.....

lehet, hogy az őt kedvelő 17 látógató csak a képeket kedvelte? Valaki igazán megirhatna tényadatokra támaszkodó élménybeszámolóját 

!!!!!

 

MÉG JÓ HOGY A FÓRUM AZÉRT VAN HOGY ......???!!!!

 

Üdv!!

 

 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen