Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 20. 15:27

Csáó sport társak Barby22 a kerüld nagyivben kategóriába tartozik hiszen egyenlö Melinda 19aki egyenlö Gyulával egyszerü a képlet vigyázatok csákó jó vadászatot!

Mr.men. · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. január 19. 17:46

Szép estét makktársak.

Nem sokat irkálok a fórumon de most szeretnék veletek megosztani egy kellemes élményemet.

A ***moderálva***találtam Anikó nevű hölgyet meglátogattam, a képen ő van,egyedül rendel a Józsába.

Az árak átlagosak francia szuper,nem nyafog lehet forgatni rendesen odateszi magát.

Formás popsi nagy cicik,popót is vállal ha szimpatikus vagy engem a régi megbízható normális sz*lg*ltatókra emlékeztet,barátnő érzés.

Nem reklám csak azért mert végre találkoztam egy normális valós szolgáltatóval aki meg éri a p*nzt.

További jó vadászatot mindenkinek.

 

 

 

Olaf · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. január 19. 13:09

köszönöm a választ. 

az itt van nekem egy köpésre, olyan lányt keresek akihez könynen eljutok, mert szeretnék egy állandó szolgáltatót :) akkor lottit meg is látogatom vmelyik nap

 

Tamasdombi · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. január 18. 14:53

***KÉRJÜK EGYMÁS LEJÁRATÁSÁNAK MELLŐZÉSÉT!***

 

Hello! 

Régóta keresek már olyan lányokat akik tényleg bevállalják az éles l.szb.t ! 

Most látom hogy van itt egy pár  , akik művelik ! 

Egyetlen problémám van vele mégpedig az hogy a képeken is gáz , akkor milyen lehet élőben ?

Egyébként voltam már egyikőjüknél akkor még szólóban nyomta , és akkor olyan élményem volt vele hogy nem akarok nőt látni egy darabig !!! 

Döntsetek ti , nézzétek a fotókat! 

 

 

 

kunta kinte · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. január 18. 14:04

ott mind nulla fejre legalábis pfujjjj milla csinos de semmi erotikus arc a többi meg ...

 

kunta kinte · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. január 18. 14:02

voltam teljesen rendbe van és aranyos és kitartó ajánlani tudom.

 

 

kunta kinte · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. január 18. 14:00

Kedves nagyfarok. Lehet hogy pont azért ahogy itt is irsz róla. kedvességet vársz alapvetően meg lekezelő vagy.a te pénzed. ki vagy te hogy mindenki nevében írsz. Gondolom fél óra ennyi a jussa. Jegyezd meg 20 ft ért ne akarj forma 1 et.Változtass a stiluson többre viszed . a csajok nem gépek. És ez egy emelt szintű szórakozás. Amúgy halálosan odadaó . 1 óra is kevés volt azt hozta ki belőlem.

nagyfarok2013 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. január 18. 13:08

Nem értem h miért fényezik a Lotti nevű csajt .......én felhívtam a napokban és elég goromba volt velem , megkérdeztem h meddig lesz mivel én délután 6 ig dolgozom , míg haza megyek , a feleségemnek beadok vmi kamu dumát stb az egy kicsit időigényes így megkérdeztem tőle h kb 8 körül tudna e fogadni erre ő azt mondta h már nem mert lejár a munkaideje. Én ezt meg is értem de azt miért nem lehet kedvesebben mondani??? Elvileg az én/a mi pénzünkből él !!!! Nem ????? Ennek ellenére ma megpróbálok mégegyszer időpontot kérni tőle , hátha nem lesz rossz kedve!!!!! :)

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. január 18. 11:46

Feri.krt

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. január 18. 11:45

Vagy inkább itt kisebb az esélye mint otthon :)

Időbe nem sok 40 perc ennyit meg ér,hogy ne legyen perec :D

Meg a hazai pálya a tied nem akarok konkurencia lenni :D

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. január 17. 11:20

Sziasztok!

 

Detty ( 40 ) -nél nem járt valaki véletlenül?

 

Üdv: Thomika

gerard · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. január 16. 20:02

Szevasz vastag-tag!Én Millához járok ez ügyben,igaz nincs összehasonlítási alapom mert másnál még nem voltam,de szerintem annyira jó,hogy nem is tervezem hogy máshoz menjek!És ez nem reklám vagy futtatás,csak válaszolok a kérdésedre!

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. január 16. 18:22

Pár mazsolán már túl vagyok,de a barátnő fealing megfizethetetlen amikor elfelejted,hogy ezért f*z*ttél nállam az a topp :) Egy vonással dr*gább az átlagnál,de nagyon megéri. aranyos,nekem szép,csinos,biztos,hogy megyek még :)

 

vastag-tag · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. január 16. 16:58

Sziasztok! Lingam masszázst melyik leányzó csinálja a legjobban? Próbálta már valaki?

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. január 16. 15:39

Ha meg kell köszönni, akkor valami nagyon jó dolog történt. ;) *rban mennyire van elszállva magától? Arcra milyen?

 

Boss · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. január 16. 14:25

Aloha, tudom lúzerség meg köszönni,de tegnap voltam Lottinál és csak enyit mondanék,hogy köszönöm :)

tatonka · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 15. 22:32

picúr,én már voltam a lánynál.Aranyos kedves lány,a képei valósak,és az arca az meseszép,igaz egy kicsit kezdőnek éreztem,de tanítható :)Én jól éreztem magam nála !!!

 

Olaf · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. január 15. 17:23

Sziasztok.

Lottiék melyik környének laknak? csak úgy nagyjából.

 

 

Zoltán 555 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 15. 16:43

Barby19-ről van infótok?

gerard · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. január 15. 14:48

Tegnap(is)voltam MILLá-nál.Komolyan mondom,az eddig legjobb nő(pedig volt egy pár)akivel össze hozott a jó sorsom!Igazán ritkán kerül az ember kezei közzé ilyen jó test(bár volt már ezen az oldalon aki le tehenezte,de szerintem az egy barom!!!!)!Igaz aki csak a tömény szexet keresi annak nem igazán ajánlott,mert az nincs.De maga a légkör mindenért kárpótol!A napi taposó malom után,a vele való találkozás mindig feltölt néhány napra!Ezért nálam az igazán ajánlott kategória!


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen