Csak a tisztánlátás kedvéért: Puncica ápolt, tiszta és igazán igényes, jó megjelenésű lány, aki nagyon ad magára. A lakása is teljesen rendben van, mindig tiszta törölközőt ad. Az elsz*molásnál is mindig nagyon korrekt. Én rendszeres vendég vagyok nála. Egyértelmű, hogy a legjobb sz*lgáltatók egyike Nyíregyházán.
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
The_Doctor · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. január 15. 09:36
Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. január 14. 23:25
***Kérjük az önreklám mellőzését! ***
Üdv!
Az elmult héten nagy port kavart fel egy-két " új " leányzó itt a fórumon! Nos ennek hatására látogattam meg Biankát. Végtelen egyszerűen zajlott az egyeztetés, bár nekem kicsit kényes volt! A fogattatás kellemes, a környezet jó, a lényeg jeles! Távozásomkor belebotlottam a Lotti nevezetü leányzóba, aki nagyon is csinos, de ugyanakor visszahúzodó fiatal lányka! Látszik, hogy nem rég kezdte az ipart! A következő választásom Lotti lesz!
kl01 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 14. 23:17
Sziasztok.Eddig csak külső szemlélőként vettem részt a VL életében , de ezt nem hagyhatom szó nélkül. Pár napja jártam Puncicánál de csak pozitív véleményt tudok veletek megosztani.Nem lehet nálla fürödni, ha-ha- ha ne nevettess... Ja és még valami, a pénztárcám kiesett a zsebemből, már az ajtóban voltam , amikor utánnamhozta, kicsit szemrehányóan.Ha olvassa a hozzászólásomat, ezúton szeretnék bocsánatot kérni minden általam okozott kellemetlenségért.Szóval csak ajánlani tudom, nekem nagyon bejött.
Gyula--- · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. január 14. 21:51
Jó vagy már azzal a szakadt igénytelen puncicicával mert már unalmas le se lehet nála fürödni és még büdös is
Újonc28 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 14. 19:06
Visszaolvasva a fórumot ma leteszteltem Puncicát. Csak megerősíteni tudom a róla írt korábbi pozitív véleményeket. Valóban rendkívül csinos,vonzó, kedves lány. Szereti és bírja a heves, szenvedélyes együttléteket, ügyesen beszéli a francia nyelvet. Ahogy itt szokták írni tökéletes "barátnő feeling". Tényleg úgy éreztem magam vele mintha a barátnőm lenne. Minden MT-nek csak ajánlani tudom látogatásra.
Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. január 14. 17:59
Fogalmazás: 5! :D
kunta kinte · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. január 14. 15:52
én anno voltam nála.nem igazán a lehúzás volta célja inkább tájékozódott a kérdéseivel arról hogy milyen véleményekkel vannak iránta. egy kis növésű lány. ha nem tudnám kurva akkor azt hittem volna összement. segge mint a kezem szopott baszott amugy gyenge erotikus lélmény mert valoban a ***moderálva***. egy kicsit csalódottan de nem lehuzva távoztam.
Big. · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. január 14. 15:43
Sziasztok!
Barbi 19-nél és Lotti 20-nál járt már valaki?
Ha igen írjatok légyszi beszámolot! Megbízhatóak?
gerard · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. január 14. 13:37
Milla mennyitől néz ki 10 évvel fiatalabbnak?
Törölt felhasználó · 2013. január 14. 12:29
Sziasztok! Nem tűntem el, 23.-tól újra elérhető leszek. :) Addig is puszi mindenkinek! : Heléna
brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2013. január 14. 12:20
Jelen állás szerint sajnos igen...:(
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2013. január 14. 11:11
Én már többször voltam Lénánál, mindig minden rendben volt. Keresdd nyugodtan!
zola88 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 14. 08:49
sziasztok
kamilla 40 ről tud valaki valamit?
paradox19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 14. 07:27
sziasztok!! nekem lénárol kelene info!! nyíregyröl!! köszönöm!
MilanM3 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. január 13. 15:13
Milla szebb és csinosabb mint valaha és nagyon tündér. 10 évvel fiatalabbnak néz ki :) aki nem ezt irja az még sose volt nála. vagy szemészeten :))))
fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 13. 15:04
Figyelitek,hogy Melinda 19(GYULA) milyen jó új képeket rakott fel?Csak biztos megállt az idő mert már a Vl létezése óta 19éves.Nem öregszik na!!!Van ilyen....
De attól 40látogató kedvence.Bakker hány embert húz az le egy nap????
Olaf · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. január 12. 18:21
Betty Kezdő 19-ről van tapasztalata valakinek?
nagyon felkeltette az érdeklődésem.
Unknown Man · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. január 12. 16:50
Sziasztok !!
Reklámháttér nélkü..... amúgy meg már jeeztem itt korábban a két hölgy eredményeit (Barby23 Szandy24) tényleg ajánlott kategória a páros. Csak visszakéne olvasnotok .... viszont én hiába olvasok vissza senki nem tud semmit Zsani20-ról pedig már többen kérdezték, ha képei valódiak ( a régi c.c.s képekre is értem) és megbízható, akkor ajánlott is lehetne a dolog ... de se, rossz se jó ... ez jó? A ***moderálva*** apróhirdetésben hirdető Ami nevű hölgyről valakinek valami infó???
Ja és az új Heléna csak a képei jók vagy a sz*lg*ltatás is???
Üdv értelmes válaszok reményében!!
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 12. 07:31
Itt hirdetö popóka Debreceni légiós Csumicsá
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 12. 07:21
Csáó makktársak vigyázatok Gyula most nagyon aktiv felrakott 1pár hirdetést vigyázzatok nehogy valaki beleszaladjon melinda 19 az állandó meg Barby 20 is biztosan az övé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eniköről valaki valami infot elöre is köszike Csá.