Sziasztok! Krisztáról ki mit tud? Mik a tapasztalatok ? ?
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
jopasi24 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 06. 22:38
boogie · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2013. január 06. 19:37
Lomhaságom miatt lemaradtam a hozzászólásodról, pedig adok a véleményedre! Ezért ha úgy gondolod, felvilágosíthatnál egy lámpa segítségével :)
Joe_bacsi · Újonc (13 hozzászólás) · 2013. január 06. 16:21
Hát.. Holnap szeretném meglátogatni Lottit.. remélem nem jön közbe semmi... de ha mégis, akkor következő hétvégére csúszik az egész. Remélem nem kell addig várnom.
hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. január 06. 15:53
Jé, egy értelmes lány. Ez a legjobb reklám. :P
Lotti 20 :) · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 06. 13:31
Szia Enzo24 ! :)
De igen is Helénával d*lg*zom :)!!!!
Bizonyosodj meg elsőnek róla ,aztán írj légyszíves a fórumra ! :)
Köszönöm Puszi Lotti :)!
enzo24 · Kvázi-tag (120 hozzászólás) · 2013. január 06. 09:49
szép kamu Lotti nem is vele van xd
boogie · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2013. január 06. 00:19
Klaudia (vagy akinek úgy tetszik, két évvel ezelőtt ex-Jenifer) régi helyén új, és ízlésesen színes falak közt pár napja egy új lányt üdvözölhetünk, Kezdő Bettikét. A régi telefonszám miatt bemutatkozását mindjárt kiemelt helyen láthatjuk. Fényképei a némi retusálás ellenére azért a lényeget bemutatják nekünk. Adatlapját olvasva furcsának tűnhet, hogy kiemeli a vegyvédelmi kötelező használatát. Ne lepődjünk meg rajta, hiszen ami máshol természetes, az itt korábban nem volt az... Sok sikert tevékenységéhez és reméljük tovább élvezhetjük társaságát, mint az elődeinek!
sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. január 05. 21:54
***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***
Sziasztok!
Amint pár nappal ezelőtt igértem hogymeglátogatom a Heléna nevezetű leányzót,úgy ma ezt meg is tettem !
Az elejétől a végéig az egyeztetéstől az elköszönésig minden tökéletesen ment!
Mikor megérkeztem hozzá , akkor derült ki hogy a Lotti hírdetővel együtt dolgozik!
Amikor Helénával végeztem , nem tudtam kihagyni a Lottit , egy gyors francia erejéig !
Jártam már ebben a lakásban még annó Alíznál , akkor is egyszerüen és korrekten mentek a dolgok ,épp úgy mint most!
Nem reklámozni akarom őket , de erőssen ajánlott kategória mindkét lány!
Hajrá Uraim !
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 05. 18:43
Csáó Barby 20 nagyívben kerüljétek Melindával együtt mindketö GYULA csáó vigyázatok LEHUZÁS!!!!!!!!!!!!!!!
GSP · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. január 05. 18:02
SZANDY 24 ROL VALAMIT TUDTOK
akhilleusz · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. január 05. 13:09
Gyerekek! Sok friss husi és elég csinosnak tűnnek? Valakinek van valamilyen tapasztalata :)?
Gondolok ezalatt: Nikolra, Lottira, Heléna, Anett, Barby?
kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. január 04. 17:15
Srácok Anettről tud valaki valamit?
mien a csajszi ajánlott-e?
sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. január 04. 15:01
Szia Bingbang!
Igen tudjuk hogy elmult már karácsony , ép úgy mint te !!!
Nagyon is jól ismerjük egymást!!
Ja , meg rajtamkívűl jó pár ember ,hogy ki vagy te és mi vagy te !! (Hírdető)
Akinek nem inge nem veszi magára !!
Bigbang · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. január 04. 11:44
Szia Füstmentes,ismerjük mi már egymást?tudjuk,hogy elmúlt már karácsony kinek igy kinek úgy!
Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. január 04. 11:18
Szia Bigbang!
Mizujs veled? Látom hozod a formád! Nagy a konkurencia???
Lassan kialszik a fény, minden gyertya elolvad egyszer, talán bele kellene törődnöd?!
brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2013. január 04. 10:53
Üdv!
Heléna merre található meg?
Bigbang · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. január 04. 10:34
Sziasztok makktársaim,új év új lányok,gondoltam meglátogatom őket.Az első hölgyike Heléna volt,telefonba nagyon kedves volt,viszont személyes talikor már nem az a lány volt akivel beszéltem-már ez nem tetszett -na mindegy majd az aktus gondoltam.Az akció normál vagy egy kicsit gyengébb,sok mindent nem vállalt be!Nekem nagyon NEGATIV!A másik hölgy *** moderálva *** volt-telefonba kedves volt,látogatásomkor egy franciát kértem tőle,amit gumiban végez.Jó volt,elment!Egyenlőre ennyi,majd még irok élménybeszámolót addig is látogassátok a megbizható,bevált hölgyeket!
sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. január 03. 19:52
***KÉRJÜK AZ ÖNREKLÁM MELLŐZÉSÉT!***
Üdv Emberek!
Úgy látom van egy pár friss csibe a piacon!
Nekem a fotói alapján a Heléna jön be!
Van-e valakinek infója róla?
Telefonban elég kedves a hangja, lehet holnap meglátogatom!
Azért írjon akinek van élménye!!!
blackpass · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. január 03. 19:43
Lindáról van infótok?
megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. január 02. 22:46
Szia!
Szerintem hívd fel és mindent el fog mondani.
Valmit ha már beszélsz vele akkor lesz valamilyen véleményed a hölgyről (amúgy értelmes, normális felfogása van, valamit maximálisan odafigyel a vendégeire).