Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Fiatalt akarok · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. január 01. 13:59

De megcsapppantak a nyíregyi hirdető lányok....

 

Makktársak, ajánlajtaok már kérlek valakit aki fiatal (max20), és szereti az anált (nemtúl nagy a fütykös...), illetve mehet a végén arcára is....

 

Köszi

bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. január 01. 12:52

Szia Dia,

 

panaszra semmi okom, remélem januárba találkozunk... ;)

 

Boldog új évet mindenkinek!

 

gyurqag · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 01. 11:58

sziasztok! detti40 -et ajánlja valaki?( BUÉK)

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. január 01. 05:54

Kriszta ez nagyon szép volt mindenkinek ezt kivánom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FleshLight · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. január 01. 02:42

Viszont^^!

 

Kriszta25 · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. január 01. 01:25

Gyöngyözik a pezsgő,szól a trombita.Hidd el,hogy ez az év lesz életed legjobbika!

Dolgozz,szeress,és keresd a szépet,adjon az Isten Békés Boldog Új Évet!Puszi:Kriszta

zs30 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. december 31. 21:50

kira ról ha v.ki tud valamit? irjon már mert ugyan ezel a szövegel és ugyan ez a tel számal egy *** moderálva *** is hirdet Holly néven de ott a képek teljesen másak mint itt.

meg látogatnám de igy nem tom mit csináljak kétes nagyon a helyzet..

FleshLight · Újonc (8 hozzászólás) · 2012. december 31. 17:56

Időközben meglátogattam Léna33-at így következzék egy kis beszámoló, hogy mi történt:

 

A környezettel egyet értek, minden problémamentesnek és biztonságosnak tűnik.
Ami probléma lehet az, az ELSŐ odajutás, ha a környéken leparkolsz: gyalogosan,

néhány telefonba bizony belekerül, hogy végül megtudjuk a házszámot.

Persze vezetés közben sem lehet szerencsésebb telefonnal végigtartani a vonalat

főleg, ha egy rendőrségi autó is bekerül forgalomba. Persze szerencsére ez csak az

első alkalommal lehet probléma, utána már úgy is tudjuk hová kell menni.

 

A találkozó minden szempontból probléma és zökkenőmentes. Rövid társalgás/ismerkedés

(ha új vagy) után kezdődhet is az akció. Óra sajnos nézve volt a vége fele, bár rajtam

kívülálló okokból késtem egy kicsit, 1éb esetben lehet, hogy ez az 1óra bővíthető.

Az akció lefolyása szinte zökkenőmentes volt, de azért egy telefon szerencsére még az elején beesett.

Zuhanyozásra adott esetben nincs szükség, tehát ha úgy mész oda tisztán, nem kell

megtörni az akció menetét az elején zuhanyzással, elegendő távozáskor használni azt.

 

Összegző értékelés: visszatérek még :)

FleshLight · Újonc (8 hozzászólás) · 2012. december 31. 17:54

Ami egyáltalán nem probléma és a második képet jobban megnézve látszik is az.

 

....... · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. december 31. 01:18

Léna Non Stopnál voltam még eddig csak, El lehet vele beszélgetni, értelmes nő, a háza nagyon rendben van, jó minden, annyi a hiba hogy van egy "kis hasa"....Tehát egyáltalán nem olyan mind a képen...

 

retekeger · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. december 30. 12:39

Halli mindenki Lianaról valaki tud valamit mondani???vagy kamu az egész nem is ő van a fotokon?????
valaki írjon már vmit róla köszi

Zoltán 555 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. december 30. 11:57

Sziasztok! Barby18-ról van valakinek infója?

akhilleusz · Újonc (10 hozzászólás) · 2012. december 30. 03:28

Hello Nyíregyháza! Nem tudjátok ki vállal anált? Aki megbízható is? Kik a top megbízható hölgyek?

retekeger · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. december 29. 14:40

Nem tudja valaki valmelyik hölgy elérhető lesz Hétfőn dél előtt ???

Ha tudja valaki akkor írjon már pár lányt akik igen köszönöm!

FleshLight · Újonc (8 hozzászólás) · 2012. december 28. 21:28

Meg tudnátok mondani hogy Ivett25 melyik városrészen lakik?  >> https://videkilany.hu/8211-ivett <<

Holnap lehet benéznék hozzá, csak előtte szeretném magamat betájolni. Ma fel akartam hívni csak mire eszembe jutott, az idősávból kiestem... D

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2012. december 28. 20:49

Hm!!

 

mcris · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. december 28. 20:28

szaiasztol! Ma   délután Zsanynál voltam. Nagyon jól massziroz, Kedves , aranyos érti a dolgát. Sajnos csak kézi munkára lehet bejelentkezni. Nelly sajnos nem volt ott aki mindenre vállalkozik. De semmi gond. Amit vállal abban profi. Nem bántam meg hogy elementem. Maszzázsra és kellemes kézi levezetésre másnak is szívesen ajánlom.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2012. december 28. 16:40

Szia Petya!

 

Belátta a tévedését, sőt elnézést is kért, nem kell lehordani!

 

Üdv: Thomika


 

 

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2012. december 28. 16:09

Minden bizonnyal nem annál a lánynál voltál aki itt hirdet. Esetleg máskor ha ide írsz kritikát, először hívd azt a számot amit ezen az oldalon megadtak. Ott is hirdet Puncica, de ezzel a számmal, te meg hívsz egy másik lányt aki nem ezen a néven hirdet mégis itt írsz, rossz kritikát. Gratula.

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2012. december 28. 10:46

Szia Numinex!

 

Nézd meg az ***moderálva*** oldalt. A társkereső rovatban van egy lány "Diszkrét helyen " címmel hirdet ( dec. 19 ) Ő az aki egy Nyírtelek melletti tanyára invitál.

 

Üdv: Thomika


 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen