Na egy új info ami "nem" negatív,nagyon sok új hírdető lány van és a kellemetlen élmények miatt nem nagyon akar az ember váltani.Részemről várom a vállakozó-tipusúak élménybeszámolóját ami talán ösztönöz a továbbiakban. Ja persze csak a valós beszámolókat:)
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. március 10. 18:22
KP74 · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 10. 15:11
Sziasztok!
Voltam Melissánál a Sarkantyún. Fiatal, kedves lány szilikoncicivel! Arcra szerintem helyes, jó alakú kellemes lány. Amit az ágyban nyújt az viszont átlagos, semmi különös. Aki fiatal, dekoratív lányt szeretne maga fölött látni, és nem a technika a lényeg, nem lesz csalódás. Aki viszont a Gina féle letámadást keresi, akkor nem annyira lesz elégedett!
Üdv
pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. március 10. 01:35
Komolyan nem szoktam reagálni ,olyan véleményre, ami nem közöm,, de erre.. nem lehet nem reagállni.. 8 ösztály megvan?? Vajon ???
Vannnak lányok akinek, ha szárnya volna, nem angyal. de tökéletes liba lenne...
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. március 09. 21:03
Helló Hs
Látod már itt is fel kell térképezni a konkurenciát.
Szegény djroyal nyílván nem mehet el egy álszakállat felragasztva...
De ami nagyon fontos, hogy ezeknek a piackutatásoknak esetleg csak mi, fogyasztók lehetünk a nyertesei :-)
Üdv
Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. március 09. 17:26
djroyal (Hirdető)!
Nem is értem a kérdést! Srácok, a marketing egyre nagyobb teret hódít! Mi ez, piackutatás?
Ha tudsz megfelelő indokot a Hirdető státuszodra, akkor válaszolok.
djroyal · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 09. 01:26
djroyal · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 09. 01:20
Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. március 08. 21:01
Kösz a gratulát Kari-ka!
Remélem nem véletlenül léphettem elő. Bár te is szóltál az érdekemben, így ez neked is köszönhető! Köszi
QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. március 08. 20:41
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!
Amúgy attól még lehetsz jó szolgáltató...
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:56
Helyesbitek:Heineken véletlenül dupláztam
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:55
Heinekken gratula az elöléptetésedhez,ráadásul kettöt is sikerült elölépned.Ha igy folytatod hamarabb leszel tag mint Én. :)))
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:54
Felesleges tovább kérdezösködni,meg kell látogatni,nekem bejött mert egy kedves vérprofi csaj.Aki szereti a 30-as korosztályt annak feltétlen ajállott.Csalódás kizárva.
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:52
A "malacpassatos" résszel a bajt keresed magadnak?????? :)
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:50
Aki figyelt már régen levághatta hogy egy bandárol van szó,a képek elég beszédesek,na meg a hirdetéshez irt vélemények is.De azért jó hogy megirtad,talán mások hasznátveszik.
Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:45
Föleg ha nem is Ö ir,hanem a "vezérkari nagyfönök"!!! :)))))
Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. március 08. 17:34
Szia béci80!
Ha részletes infót szeretnél Eszterről, akkor olvasd el freddy kolléga 2010. decemberében írt igen kimerítő bejegyzését. Ha a "Keresés kulcsszóra" szövegmezőbe beírod, hogy Eszter, akkor dobni fogja az összes ezen szót tartalmazó kommentet - ott lesz freddy kommentje is!
Ha ez kevés kíváncsiságod kielégítéséhez, akkor légyszi konkrétan fogalmazd meg azt, és válaszolok.
béci80 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. március 08. 16:10
Sziasztok!
Tudna valaki infót adni Eszter (29)-ről? Olvastam már a fórumon róla, de ha valaki tudna írni részletesen azt nagyon megköszönném. Szeretnék elmenni hozzá, de a képei nem árúlnak el róla sokat.
Köszi.
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. március 08. 13:50
Jenifer szereti a viccet, csak nem érti! :-)))
Jenifer · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 08. 12:17
Kinek vagy te a pasija???Nekem biztos nem!!!
fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. március 06. 17:46
Sőt!!!
Sok még az egyéb közösségi oldalakon is megtalálható,ha ügyes vagy!Nem mind,de én már ráismertem néhányra.