Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. március 10. 18:22

Na egy új info ami "nem" negatív,nagyon sok új hírdető lány van és a kellemetlen élmények miatt nem nagyon akar az ember váltani.Részemről várom a vállakozó-tipusúak élménybeszámolóját ami talán ösztönöz a továbbiakban. Ja persze csak a valós beszámolókat:)

KP74 · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 10. 15:11

Sziasztok!

Voltam Melissánál a Sarkantyún. Fiatal, kedves lány szilikoncicivel! Arcra szerintem helyes, jó alakú kellemes lány. Amit az ágyban nyújt az viszont átlagos, semmi különös. Aki fiatal, dekoratív lányt szeretne maga fölött látni, és nem a technika a lényeg, nem lesz csalódás. Aki viszont a Gina féle letámadást keresi, akkor nem annyira lesz elégedett!

 

Üdv

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. március 10. 01:35

Komolyan  nem szoktam reagálni ,olyan véleményre,  ami nem  közöm,, de erre..  nem lehet nem  reagállni..  8 ösztály  megvan??  Vajon ???

Vannnak lányok akinek, ha szárnya volna, nem angyal. de tökéletes liba lenne...

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. március 09. 21:03

Helló Hs

Látod már itt is fel kell térképezni a konkurenciát.

Szegény djroyal nyílván nem mehet el egy álszakállat felragasztva...

De ami nagyon fontos, hogy ezeknek a piackutatásoknak esetleg csak mi, fogyasztók lehetünk a nyertesei :-)

Üdv

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. március 09. 17:26

djroyal (Hirdető)!

 

Nem is értem a kérdést! Srácok, a marketing egyre nagyobb teret hódít! Mi ez, piackutatás?

 

Ha tudsz megfelelő indokot a Hirdető státuszodra, akkor válaszolok.

djroyal · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 09. 01:26
Tini Csajszi (22) , Jennys (19) , Sharon (20) mi a véleményetek?
djroyal · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. március 09. 01:20
Ginának valakinek meg van a telefonszáma?
Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. március 08. 21:01

Kösz a gratulát Kari-ka!

Remélem nem véletlenül léphettem elő. Bár te is szóltál az érdekemben, így ez neked is köszönhető! Köszi

QCpassed · Őstag (348 hozzászólás) · 2011. március 08. 20:41

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna!

Amúgy attól még lehetsz jó szolgáltató...

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:56


Helyesbitek:Heineken    véletlenül dupláztam

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:55

Heinekken gratula az elöléptetésedhez,ráadásul kettöt is sikerült elölépned.Ha igy folytatod hamarabb leszel tag mint Én. :)))

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:54

Felesleges tovább kérdezösködni,meg kell látogatni,nekem bejött mert egy kedves vérprofi csaj.Aki szereti a 30-as korosztályt annak feltétlen ajállott.Csalódás kizárva.

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:52

A "malacpassatos" résszel a bajt keresed magadnak?????? :)

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:50

Aki figyelt már régen levághatta hogy egy bandárol van szó,a képek elég beszédesek,na meg a hirdetéshez irt vélemények is.De azért jó hogy megirtad,talán mások hasznátveszik.

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2011. március 08. 18:45

Föleg ha nem is Ö ir,hanem a "vezérkari nagyfönök"!!! :)))))

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. március 08. 17:34

Szia béci80!

 

 

Ha részletes infót szeretnél Eszterről, akkor olvasd el freddy kolléga 2010. decemberében írt igen kimerítő bejegyzését. Ha a "Keresés kulcsszóra" szövegmezőbe beírod, hogy Eszter, akkor dobni fogja az összes ezen szót tartalmazó kommentet - ott lesz freddy kommentje is!

Ha ez kevés kíváncsiságod kielégítéséhez, akkor légyszi konkrétan fogalmazd meg azt, és válaszolok.

béci80 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. március 08. 16:10

Sziasztok!

 

Tudna valaki infót adni Eszter (29)-ről? Olvastam már a fórumon róla, de ha valaki tudna írni részletesen azt nagyon megköszönném. Szeretnék elmenni hozzá, de a képei nem árúlnak el róla sokat.

Köszi.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2011. március 08. 13:50

Jenifer szereti a viccet, csak nem érti! :-)))

Jenifer · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 08. 12:17

Kinek vagy te a pasija???Nekem biztos nem!!!

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. március 06. 17:46

Sőt!!!

Sok még az egyéb közösségi oldalakon is megtalálható,ha ügyes vagy!Nem mind,de én már ráismertem néhányra.


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen