Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. március 06. 17:39

Szép neved van "rüheskurváktakarodjatok"!!  :-))Mondjuk az enyém is érdekes,de nem hovatartozásra utal,hanem egy káros szenvedély üzletszerü üzésére,malacpassattal.

 

Na mindegy!A lényeg,hogy fontos a helyzet felismerés.Meg a helyismeret.Pl a város melyik részén milyen réteg lakik.A Garibaldi pl kerülendő,pláne,ha a telefonban olyan hangja van a csajnak,mint aki náthás.Azok mind orrhangon, Í betüsen,he,dikk,oszt meg egyéb szavak gyakori használatával.Van ez Északi Körút...TÖRÖLVE... azt hiszem.Egy 10emeletes.Ha jól tudom 85lakás van egy tizesben.A lift évek óta nem jó,a lépcsőkorlát meg néhol hiányzik.Ha kinéztél egy csajt érdemes olyat amelyiknek az arca is látszik,meg a háttérben egy két valós dolog.Egy 1500ft-os függöny,vagy egy kg kenyér az asztalon.Ha túl szép kép van az valószinüleg a netről lelopott,kevésbé ismert modell,vagy pornós profi fotós által stúdióban készült képe.Mondjuk az is igaz,hogy ha a f...sz feláll,az ész megáll!Ezzel sokan ráb...nak és vagy lehúzzák,vagy kirabolják.

rüheskurváktakarodjatok · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. március 06. 14:38

A " SZANDRA "   néven hirdetővel ( bár most nincs fent)  nagyon vigyázzatok. A lakás mint egy putri, full cigó. Sötétben megdugatta magát, utánna látom tiszta vér még  a seggem is a rohadék menstruál és nem mondja. Azt hiittem a helyszínen belehalok.

Hab a tortán hogy a megbeszélt összegre a végén még kért rá 2-t .  A strici váltotta fel az ötösöm, kint állt az ajtó elött.

KERÜLJÉTEK G.baldit

Nicknevem ... vissza Indiába!!  :-)

rüheskurváktakarodjatok · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. március 06. 14:02


...Ja a JENNYS is a csapat tagja, azutolsó térdeplős képen lévő csajnak köze nincs a többi képen lévőhöz

ENNYIT A KÉPGARANCIÁRÓL

rüheskurváktakarodjatok · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. március 06. 13:54

DORCIKA, VANESSA, SHARON... csalódtam de nagyot, a képek alatt vélemények után (azokat a menedzserek irkálják, nem szabad komolyan venni egyet sem)Vanessat hívtam telefonon de a "Sharon" néven hírdető c. lány akart fogadni a helyszínen. Más cimre hivott, ott megnéztek a strik (gondolom), aztán hívott át a valós címre.(néhány házzal odébb) Összevissza kevergetik a képeiket, KERÜLENDŐ BAGÁZS!
KAMU

Húzzanak vissza Indiába!

kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. március 06. 09:55

sziasztok aki tud róla valamit írja meg nekem pls erre a címre: rev223@hotmail.com

róla lenne szó: Amanda vagyok. Telefonszámom: 706-30/...TÖRÖLVE...

előre is köszi

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2011. március 04. 17:24

Na megállj!Ezért neked a pittyed ....szom szét!Ököllel! :-)  Jó kis csaj,mi?Playboy nyuszis medál a nyakában volt?

béci80 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. március 04. 08:10

Sziasztok!

 

Tegnap jártam White Lady-nél, és nem csalódtam. Nagyon kedves és közvetlen volt már a telefonbeszélgetésünk során is. A lány abszolút rendben van, nagyon szép és rohadtúl jók a mellei.

Engem még kávéval és üditővel is kínált. A franciája szerintem tuti, a sex is teljesen rendben volt.

Ami nagyon pozitívum hogy közben szólt a telefonja és oda sem figyelt csinálta tovább a dolgát, ja és közben nem volt unott és nem látszott rajta hogy legyen minél hamerabb vége és húzzak el.

Biztos hogy még megyek hozzá!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2011. március 03. 17:01

Voltam didónál tegnap el is felejtettem milyen jó:O!!már majdnem egy éve voltam!

Mit mondjak? aki szereti az idősebb korosztályt annak erőssen ajánlott!!Rendezett lakás, azt kapsz amit a képen látsz!!...TÖRÖLVE...:DD!!

Nem siet, nem kapkod!most az aktusról nem tok mondani csak annyit, h a tükrök mindenhol, nagyon izgató, meg az egész kéró nagyon rendezett,szexi!!

Lehet vele bezsélgetni aktus előtt, után nem dob kifele!!

olyan pozítúra ami neked tetszik, nagyon jó a fra.. ája!p.pót nem vállal!!

El kell menni ki kell próbálni!!

Panda · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. március 03. 16:33

Sziasztok!

Gináról tudtok valamit? Dolgozik? Elérhetőséget tud valaki hozzá? Sok jó véleményt hallottam már róla szeretném én is megtapasztalni.

Panda · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. március 03. 16:33

Melinda 19-ről tudtok valamit? Járt nála valaki?

mdr · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. március 02. 13:03

Sziasztok!

Elküldenétek nekem a számotokat?

Vanda19 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 02. 11:50

Sziasztok!

Szeretnénk felhívni minden régi és új vendégeink figyelmét, hogy a újra elérhetőek vagyunk Kingával a régi számunkon!

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2011. március 02. 10:24

Látod Kriszta még mindig te vagy a legjobb, ez az újonnan beugrott Melissa is csak a te bemutatkozódat tudta lenyúlni :)

aias · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 01. 22:16

Szia,

 

köszi a tanácsot, a városban is új vagyok még, de képek alapján nekem a 19-es Melissa jön be, tetszik az a pár sor és telón is szimpi volt, de még átrágom, de biztos hogy ovatós leszek, vagy megvárom pár ember vélemyényét róla:)

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2011. március 01. 21:29

Szia aias!

 

Gyanítom, hogy a 18 évesnek írt Melissa lesz az, a szilikon cicis. Abból gondolom, hogy figaro_85_ro írta, hogy hallotta amint a háttérben többen is lehetnek. Ismerem a helyet, a fotókról felismerem, ott valóban van több lány is. A Sarkantyún van a hely. Ha elmész ne lepődj meg, hogy felajánlják, hogy bármelyik lányt választhatod.

Egyébként nem egyformák ott sem a lányok, nekem szerencsém volt, egy normális lányt fogtam ki. Mindenesetre meglepő a szitu, ha úgy mész oda, hogy nem tudod mi vár rád, és ezzel a lányok kicsit vissza is élnek. Nem kell meglepődni, és nem érzed magad kellemetlenül.

Jótanács:

ha új helyre mész, ahol még nem voltál, inkább legyél bizalmatlan és óvatos!

 

Minden jót!

aias · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. március 01. 21:03

Melyik Melisaa? Mert most van fent egy 19 és egy 18 évesnek írt is, pont a 19évesen gondolkodom, hogy elmegyek hozzá.

pitty · Újonc (31 hozzászólás) · 2011. március 01. 18:36

Már felhívtam és meg is csináltam:

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2011. március 01. 15:23

melissaval tessek vigyazni,tobben is vannak:nem o vette fel a telefont,hanem valami ildiko,hatterben zaj,rohecseles.megkapom a keresett holgyet a telefonhoz,bemutatkozik szemelyleirast add magarol,:)) mekkora hany kg stb,mondja a ...TÖRÖLVE...

hat mijen ...TÖRÖLVE...?mire gondolok,mondom te kell tudjad milyen ...TÖRÖLVE...,mondja neki van 1000fajta..kerdezi sado--mazo?mondom nem,jah kozben a hatterben levokkel is tanacskozott,jah bocs nem veled beszeltem,igy kert elnezest..a vegen meg hogy mennie kell,szia...szoval en biztos nem fogok menni hozza,lehet csak nekem van rossz napom vele kapcsolatban.hatha masnak tobb szerencseje lesz,minden jot!

Diana · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 01. 10:52

Bár a hirdetésemet még nem aktiválták, de elérhető vagyok és szeretettel Várom kedves régi és új vendégeimet!

06705905452

Puszi Dia

 

Panda · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. február 24. 20:02

Melinda 19-ről tudtok valamit? Járt nála valaki?


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen