Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nyír1boy · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. december 13. 09:45

Kedves, vagy kedvetlen leányzó futtatók!

 

El sem tudjátok képzelni, milyen szörnyűséges,  - ugyanakkor szórakoztató is egyben - amikor megpróbáljátok védeni a portékátokat.

Talán jobb lenne egy helyesírási szabálykönyvet beszerezni és olvasgatni, amikor úgyis várakozással töltitek el napotok nagy részét.

Tanulni sohasem késő, gondolom ezért nem kezdtetek el eddig....:))

 

Ha nem írtok ilyen hozzászólásokat, nem tudtok örömet szerezni ezeknek a magyar embereknek...., márcsak ezért is érdemes lenne elgondolkodni ezen..

 

További szép napot mindenkinek!

 

nyír1boy · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. december 13. 09:38

Jó reggelt Mindenkinek!

Gondoltam egy beszámolót már én is közlök, Barby (29)-ról úgysem láttam eddig.

Nem hozzá készültem, de mivel a 2 kiszemelt áldozat nem dolgozot akkor, gondoltam egy félórás próbát teszek nála...

 

Elérhetősége: A telefont Ő kezeli, a hangja ugyanis meggyőz erről. Nagyon kellemes hangja van a telefonon keresztül.

Helyszín: Józsvárosban, a domb melletti tízemeletesek egyikében fogad, amelyik kívülről fel is van újjítva...., más felújjítottat nem láttam... A lakás a szokásos panel, bennt is látszik a felújjítás, de csak módjával....

Leányzó: A lakásban más hölgyel együtt rendel, bár nekem a másik kolléganő nem jön be, pedig lehet alkudni is ha 2-en vannak a műsorban elmondás alapján. De így kihagytam ezt az életemből most. Hmm, nem könnyű a hölgyet jellemezni. Szőke, nagyon csinos, jó mellek-kel és aranyos fenékkel, bár az arca nem kifejezetten babaarc. Inkább olyan kiélt plazacica jellegű....

Action: Nem volt rossz, úgy különösen nem, hogy még a csókot is becsempésztük műsorba, ami elméletileg csak kölcsönös szimpáta estén lehetséges.

A végén tusi, bár ez elég nehezen ment, tekintettel a kád fölött lévő szárítóra... Innivalóval kínált, de most nem kértem.

 

Mindet összevetve nem volt rossz, de 10/6-7 re értékelem. Nyíregyházán ez akár jónak is nevezhető...

Ja és ami nem elhanyogolható Nyíregyházán az eddigi hozzászólások szerint , az hogy nem tűnt el semmim, bár amit tudtam a kocsiban hagytam...

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. december 11. 18:10

Szia tekergő.

 

Most olvastam hogy mit írtak és köszi a hozzászólást.

Én egy szóval sem írtam hogy bajom van a ci*ányokkal, sőt van egy-két jó barátom is, de ők nem a te színvonalad "Fanti" már bocs.

tekergő · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. december 11. 17:54

Sziasztok.

 

Hozzászólnék "Fanti" beírásához. Nem a bőröd színe a gond, hanem az, hogy iszonyatosan primitív vagy, ha tudod egyáltalán, hogy mit jelent ez a szó. Még nehogy az előtted szóló (Fisco) jelentsen fel fenyegetésért pl: "kihúzom a beled, tudom a rendszámod, stb." Látszik elég tudatlan vagy, mivel van egy ilyen, hogy IP-cím, és az alapján le tudják nyomozni, hogy ki vagy.

Nem a származásoddal van a probléma, hanem azzal ahogyan a dolgokhoz állsz....

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. december 11. 14:18

Sziasztok!

 

Az utóbbi napok miatt én is írok egy pár sort, a megbízható fórumtársak lebecsmérlése miatt.

Egy pár megjegyzésem lenne, akik úgy hirdetnek nyíregyen hogy szolibarna bőr, pl aki most úgy hirdet Enikő(20), és egy másik Izabella(20) full ci..ok minek nekik szoliba járni:-D

Akik még csak most nézelődnek azoknak egy jó tanács, hogy kerüljék az ilyen és hasonló csajokat, és olvassanak vissza, hogy kik a megbízható csajok!

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. december 11. 11:27

Klónok támadása. Vagy újabb iker? Voilá Enikő(20). Képgaranciával!

Bakker, tényleg gáz, ami itt megy.

veronika26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. december 11. 02:30

Szia! Veronika20  én Veronika26  vagyok azért  írok  mert érdekelne, hogy a több ezer női név közül miért pont az enyémet választottad?? Vera Verács ennek a névnek is van, több fajta becézett változata.

j j okocsa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. december 10. 19:34

kedves fórumozók!

ugy látom itt mindenki ...TÖRÖLVE...!

mivel voltam egy csajnál és valaki már az e-mail cimem jelszavát is feltörte és az én nevemben dicséri  a saját portékáját!

pedig szar volt!!!!!!!!!!!

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. december 09. 22:57


ándzselló:(

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. december 09. 22:56

Osztom az előttem szólót:) Viszont sikerült egy fogalmatlan közbeszólni. Istenem a retorika a fogalmazás IQ negatív a helyesírás 0, ???aKIK OLVASSÁK AZOK CSAK A SOROK KÖZT:)

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 20:14

Nagyon köszönöm F28!

 

Örülök neki, hogy "átment" a mondanivalóm! Jól esik, hogy élvezet olvasni az írásaimat. Tényleg!

Na jó, nem bánom... ha ilyen nagy az érdeklődés az újabb Gyula reflektációk iránt, akkor lehet, hogy még fogok írni. De semmi sértőt! :) Mint eddig!

Egyébként tényleg sajnálom kicsit, hogy szellemi képességei ennyire a mély homályba vesznek!

Most lehet durva lesz, amit írok, lehet darázsfészekbe nyúlok vele, de ez az én véleményem, és nem adok belőle alább... szóval:

Az ilyen és ehhez hasonló értelmi és szociális szinten álló emberek rehabilitálására szerintem a legjobb a Dan Wesson-féle módszer.

 

F28 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:50

Heineken star király vagy!!!!

Nagy élvezettel olvasom ahogy osztod az észt Angéla Patricia Veronika 20-nak.

Kicsit úgy érzem mintha sajnálnád is szegényt amiért ilyen ostoba:)

Írj még neki valami szépet!

Amúgy meg tök jó hogy már tudjuk egy páran hogy melyik lányt kell nagyívben elkerülni.

A rendes és korrekt csajokról is jó olvasni itt a fórumon.

Ha valakinek van tapasztalata akár jó akár rossz írja meg.

 

 

 

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:23

Fórumtársaim!

 

Miután úgy érzem, hogy nincs értelme ezzel a Gyulával mit kezdeni, - mert sajnos vészesen buta - ezért a továbbiakban nem fogok hozzászólni az ő írásaihoz!

Nem kívánok olyan mélységekbe süllyedni, ahol már a vakondok sem érdeklődnek, azáltal, hogy szóba állok egy "ilyennel"!

 

Ezentúl igyekszem a fórum elvi lényegéhez igazodni!

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:17

Gyuszikám!

 

Egyre aggódom érted! Most épp ándzseló22 bőrébe bújtál? Holnap kiébe fogsz? Komolyan, féltelek!

Gyulám, jó lenne, ha nem vesznél el a részletekben!

Freddy egy árva szóval sem mondta patriciára, hogy hermafrodita! Azt én mondtam, te szerencsétlen! Ő csak lefordította számodra is érthető formátumra!

Sem patriciát, sem pedig a hermafroditákat nem mocskolta sem ő, sem más! Patricia saját magáról írta a hirdetése feladásakor, hogy ő hermafrodita, és ezért dupla az élvezet! Nincs ebben semmi rossz! Biztos van férfi, aki egy kellemes együttlét közben szereti, ha viszont ánuszba tosszák! Az ilyet úgy hívják, hogy perverzió.

Egyébként annyira átlátszó vagy... angéla --- andzséla --- ándzseló... Ezt pedig az asszociáció felfedésének hívják! Remélem, nem bánod, hogy kicsit tanítalak?!:) Nem bántásképp teszem!

Azt viszont értékelem, hogy helyesírásban igyekeztél fejlődni! Csak sajna még mindig nem jó irányba!

 

Gyuszikám legközelebb nagyon vigyázz, hogy pont TE kit és mivel vádolsz!!!

 

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. december 09. 19:05

:D

Kedves Fórumtársak!

 

Olyan kegyetlen világban élünk... Nehéz erről beszélni! Háborúk dúlnak mindenfelé, amikről nem is tudunk! Hol golyóval, hol biológiai fegyverekkel pusztítják egymást az emberek... Ráadásképp megállíthatatlanul tépázza az emberiséget, és szedi áldozatait egyre a rák is. De mégis, a legkegyetelenebb a hülyeség, főleg, ha az kitartással párosul!

Saját bőrünkön is érezhetjük most mi is, hogy mennyi-mennyi betegség lappang szürkén, csöndben. Ezúttal valakin a skizofrénia tüneteit vélem felfedezni. Valaki, aki angéla20, patricia20 vagy majd később veronika20 nevében, vagy mellett teszi le voksát, vagy védelmezi épp foggal-körömmel.

Kedves Valaki!

Megengeded, hogy a jövőben (ami remélem számodra igen rövid lesz!) Gyulának szólítsalak?

Szerintem nincs ebben semmi különös, és nem fogsz érte megharagudni...

ándzseló22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. december 09. 17:54

heló  HY freddy!!!!!!!!!

 

Forumod olvasása után fel voltam háborodva azn hogy mit keres egy ijen nö az oldalon .

Felhivtam Patriciát és egy nagyon kellemes hangu  lány vette fel a telót aki elmonta szlgáltatásait én kimondotan puncira élvezést kértem töle mert kiváncsi voltam  hogy mi van a lába köztt ,

mert még én ijet nem  láttam nemtudtam el képzelni  hogy  mi az a hermafrodita .

Látogatásom elég  furcsán kezdödöt  mert nem tudtam  a házba  be jutni maj dfel hivtam ismét patriciát

hogy legyen szives engedjen be aki rögtön  elémjött és ajtót nyitott .

A lakásba érve egy kellemes környezet fogadott hangulat világitással bizonyos dolgok el kezztével meg kértem a lányt kapcsolja fel a vilanyt és vegye le a fehérnemüjét de  érdekes modon nem lepödött meg hanem tette amit  kértem töle a lány észre vette hogy furcsán nézek rá mert nem találtam nálla semmi rendellenességet meg kérdezte kedvesen  töllem hogy mi a bajj de én még a szégyentölsem mertem meg kérdezni  tölle hogy miért irják rola hogy hermafrodita::!

 

TEHÁT EGY SZOVAL AKIT LE MOCSKOLTÁL  ÉS MEG VÁDOLTÁL  OJAN DOLOGGAL AMI NEM

 

FEDI A VALÓSÁGOT MIVEL PUNCIA VAN ÉS FENOMINÁLIS

 

ÉN CSAK SAJNÁLNI TUDLAK  HOGY NEM TUDOD BECSÜLNI A SZÉPET ÉS A JÓT MERT UGY LÁTOM HOGY TE MINDENKIT KRITIZÁLSZ A FORUMON

JA  ÉS NEM MENJ NÖHÖZ  HA NEKED SEMI SEM JÓ

stevie76 · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. december 09. 16:20

Üdv skacok!

 

Mendy (19) ről van infója valakinek?

 

 

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. december 09. 15:33

Freddy beszámolója megfelel a valóságnak ezt csak megerősíteni tudom illetve Pandit kivéve(nála nem voltam) hasonló tapasztalatom volt. Korrekt beszámoló valós tartalommal. A csak olvasgató fórumozók le tudják szűrni kik akik valós és kik akik link dumát nyomnak.

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. december 09. 12:37

A rengeteg érdektelen vidéki lány között láttam Eszter hirdetését, rossz minőségű, semmit nem mutató képei alapján eszembe se jutott felhívni. Azóta lecserélte képeit ami alapján sokkal vonzóbb, de az áttörést egy fórumozó társunk dicsérő szavai hozták meg. Kedvet kaptam a beszámoló alapján egy röpke találkához. Fel is hívtam Esztert, már a telefonban kedves volt, és az információimnak megfelelő tájékoztatást kaptam.

A stadion közelében panelben fogad, a parkolás ingyenes és diszkrét, legalábbis el lehet vegyülni. A ház előtt megkaptam a kapucsengő és az emelet, ajtó számát, irány fel. A képeken valóban ő volt, ugyanabban a szexi piros kis ruhácskában fogadott, amit a korábbi képein láthattunk. A lakásban nincs egyedül, de állítása szerint csak egy másik lány van ott, akit láttam is egyszer, mindenesetre negatív élmény nem történt. Zuhanyzás lehetősége bármikor adott. Anált nem vállal de minden másban benne volt, sőt masszírozásban is megállja a helyét. Az egykéz plusz egy ujjnyi Mátyás Királyról készült portré sorozatot előre kérte az asztalra, de nem tette el csak távozásom után. Ebből mindig arra következtetek, ha valaki nem használná ki az időt, vagy valami nem úgy sülne el, akkor valószínűleg hajlandó engedni, részben visszaadni.

A ruháját gyorsan ledobja, csak a magassarkú szokott maradni. A teste a tökéleteshez áll közel, bár kinek mi tetszik, én bármilyen skálán maximálisra értékelném. Selymes barna bőr, ruganyos cicik, kerek popsi, finom punci, szép arc. Nem kapkodós, türelmes, kedves lány, nem célja 5 perc alatt elintézni és kidobni a partnerét.

Kellemes oboával indít, mélytorok bevetésen, majd cserét kérek, felfekszik és én nyalom őt. Vélhetően élvezi ami még vonzóbbá tesz egy nőt a szememben. Amikor ismét ő venné kézbe és szájba a szerszámot finoman magamra húzom és fergeteges kölcsönös francia veszi kezdetét. Érezni ahogy megremeg a selymes combja. Valószínűleg az időt picit észben tartva, hogy mindenre jusson idő, megkérdezi húzzunk-e gumit. Mivel eléggé kiélvezkedtem magam jöhet a szex. Különböző színek állnak rendelkezésre, de ez engem nem befolyásol, jó az amelyik kéznél van. A pózok tárháza nyitva áll, egyikre sem mond nemet. Hátulról indítunk majd pár perc múlva átfordulunk és úgy meg lovagol, hogy az ágy majd szétesik. Puha, rugalmas ágy, egyikünknek sem megterhelő a lovaglás, így hosszasan élvezhettem a látványt is. Végül állva, hátulról tettem magamévá és élveztem hatalmasat.

Előtte, utána, és közben a kis pihenőknél el lehet vele beszélgetni röviden, bár próbál távolságtartó, semleges maradni. Összességében több mint meggyőző Eszter, mindig elégedetten távozom tőle, problémám eddig nála semmivel sem akadt. Ha csak egy félórám van általában hozzá fordulok, ha éppen ráér.

Freddy ajánlja Esztert ;)

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. december 09. 11:56

Szintén a vidéki lányok között akadt meg a tekintetem Pandin. Feltűnően csinos, vékony lány, masszázst vállal. Emailemre korrekt válasz érkezett, melyben egyértelműen elmagyarázta, hogy nem szexről van szó. Csak masszázs, kézi levezetéssel. Címet megkaptam, Sóstón egy kis zsákutca, parkolás a ház előtt, de forgalom nulla, így diszkréció megoldott. Előtte telefonon egyeztettünk, időpont tökéletes. A kapuba ő jött ki, más nem is jöhetett volna, mivel egyedül van. Kétszintes házikó, a földszinten körülnézhettem, fent ő lakik, de semmi hang nem szűrődött le a láthatóan nyitott felső részről, meggyőződhettem, hogy kettesben vagyunk.

Zuhanyzás lehetőségét felkínálta előtte és utána is. Masszázságyon történt az eset, és aki volt már igazi masszőrnél az beláthatja, hogy Pandi sem csak össze-vissza tapogat, rendes, igazi, hatásos masszázst kaptam, sőt különféle gyógymasszázsokhoz is ért. A félórát teljes mértékben kihasználta, a ruháitól fokozatosan megszabadult, csak a szexi kis bugyi maradt. A képeken valóban ő van, a testét egy 20 éves kiscsaj is megirigyelhetné. Kezdetben hason fekve a masszázs élmény dominál, majd hátra fordulva már a látvány veszi át a fő szerepet, miközben a szakszerű masszázs folytatódik. Háton fekve a kezemet is szabadjára engedhettem és miközben ő masszírozott én simogathattam őt, kivéve a puncit és közvetlen környékét. Végül az intim területre fókuszálta finom kezecskéit és hosszas kézimunka után hatalmas élvezésemmel zárult a masszázs.

Az egykezemen megszámolható mennyiségű Mátyás Király portrékat utólag adtam át, és pozitív élményekkel távoztam. Masszázs közben különféle témákról jól el lehet beszélgetni vele, semleges illatú és hatóanyagú olajakat, krémeket használ, így az utólagos lebukás veszélye sem áll fenn. Többször voltam már nála és mindig mindent rendben találtam.

Freddy ajánlja Pandit ;)


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen