Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
hajráeto · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 12. 00:04

Sziasztok srácok!

 

Járt már valaki közületek Ági 18-nál? Ha igen, mi a vélemény? Érdemes kipróbálni? Negatív, pozitív dolgok?

Előre is köszönöm a segítséget!

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. augusztus 11. 17:07

sziasztok,

először is leszögezném hogy nem vagyok manager!!!

Saját szubjektív tapasztalatomat szeretném megosztani veletek.

Tegnap voltam Nina (21)-nél, ma pedig Korina(26)-nál.

Kezdjük az első lánnyal, Ninával.A csaj csodaszép, tökéletes test, szép arc.Igazi hungaricum.***moderálva***.A francia technika szuper az egyik legjobb győrben.A csaj egyáltalán nem szégyenlős, bár ***moderálva*** nem sok van.Az aktus jó, figyel rád.nekem azonban mégis hiányzott valami amit nem tudok megmagyarázni.Talán egy kicsit rideg, vagy túlságosan is közvetlen, nem tudom.vegyes érzésekkel jöttem el.Amit kértem mindent megkaptam úgy ahogyan Én akartam mégis hiányérzetem volt.Kövezzetek meg de Én ezt éreztem.Nagyon nehéz elérni és időpontot egyeztetni vele.

 

Korina:nekem az Ő francia technikája jobban tetszett mint Niná-é.Simán ki tudna végezni csupán szájjal is.Nagyon kedves , nagyon szimpatikus és ami számomra nagyon fontos hogy a szex alatt maximálisan adja magát.teljesen elhiteti veled hogy neki is jó.Most vagy nagyon jó színész vagy tényleg élvezi, nem tudtam eldönteni.***moderálva*** kicsit szolídabbak mint Niná-é.A az új hosszú hajjal még jobban néz ki mint korábban a rövid vörössel , bár nekem akkor is bejött.

 

Egyik lány sem nyafogós fajta.Összességében Nekem Korina jobban bejött mint Nina, dehát kinek a pap kinek a papné....menjetek el és próbáljátok ki őket ti is.Mindkét lány abszólút ajánlott kategória itt győrben, tessék vigyázni rájuk.reméljük még sokáig itt maradnak velünk.

rudolf13 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. augusztus 10. 07:32

Szabinának hivják a csajt.

 

fuckman · Újonc (10 hozzászólás) · 2011. augusztus 09. 22:20

hello.

 

írtatok szépeket Nina21 ről,amiket én is alá tudok támasztani.

de írnék negatívat is. megbesélt időpontra mentem... a ház előtt álltam hívom semmi...hívom semmi..hívom semmmi... ugy voltam vele hogy most már hazaindulok mert palira vettek...aztán hívom felveszi...mondja hogy várjak 10 percet..ne hagyjam ott.mondom jó,csörgess meg ha mehetek...eltelt 10perc 20...30.. hívom ki volt kapcsolva... egyszer már volt hozzá szerencsém..jo volt...de ez nagyon nem volt korrekt dolog...én nem megyek többet mert nem győri vagyok... utálom az ilyen meglepetéseket... de ez egy saját tapasztalat...azért ne vegye el senki kedvét. 

pumpa · Újonc (22 hozzászólás) · 2011. augusztus 09. 22:06

Szia motoros!

Hirdet itt az a lány aki Korinával egy lakásban rendel? Mi a neve? Köszi!

barcelona · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. augusztus 09. 19:09

Sziasztok!Tegnap meglátogattam Alina nevü hirdető lányt,nagyon kedves figyelmes jó humoru lány.Nagyon jól éreztem magam a társaságában és csodálatos volt az eltöltött idö mondtam is neki,hogy megfogom még látogatni teljesen barátnö filingem volt a teste is teljesen elragadott nekem nagyon bejön a lány.Pár honapja voltam Black Devilnél ö rola is csak jokat tudok mondani gondoltam megosztom a tapasztalataimat férfi társaimmal.

Face · Újonc (28 hozzászólás) · 2011. augusztus 08. 10:11

Anna 39 el mi a pálya???? Volt már valaki???? Valami emlitésre méltó csaj az idősebb korosztályból????

 

Törölt felhasználó · 2011. augusztus 05. 07:39

Sziasztok. Kinga28 nevű hírdetőről van valakinek infolya.

khm · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. augusztus 04. 22:40

Rég írtam, de most meg szeretném osztani a tapasztalataimat.

Nemrég jártam Lilikénél. Hát, a képek nagyon nem fedik a valóságot. Nagyjából a kép alapján az igaz, hogy van két melle, azon kívül semmi. Hajszín, mellméret, stb. A lakásban Roxy fogadott, és kérte, hogy válasszak 4 lány közül. Roxy sem igazán olyan, mint a képein, talán még Réka hasonlít a legjobban, de ezek nagyon retusált képek. A negyedik lányra annyira nem emlékszem. Gondoltam maradok a kigondolt lánynál. Elvileg egy órára mentem, de szólt, hogy menne, mert vidéki, és így csak fél órára volt lehetőségem. A franciája nem a legjobb, de irányítható. A műnyögések nagyon nem kellettek volna. Kértem popsit is, de mivel ez lett volna az első ilyenfajta kalandom, ezért így ez a rész nem nagyon tartott sokáig. Ami utána jött, az viszont annyira borzalmas volt, hogy leírhatatlan, de megpróbálkozok vele. Kértem egy masszázst. Nem tudom, hogy mit csinált, de az nem az volt. Szakaszosan nyomkodta a hátamat. Borzalmas volt. Amikor kértem, hogy kicsit folyamatosabban, akkor csak gyorsított rajta. A lakás panel, átjáróház. Amíg voltam, addig jött egy újabb kuncsaft, ezért kopogott is a másik lány, hogy idő van. Nagyon nem ajánlott kategória.

Régebben voltam kétszer Szabinánál. Róla csak jót írhatok. Élvezi, amit csinál, és nagyon jól masszíroz. A képei régebbiek, most már több husi van rajta, de nekem így is nagyon bejött. Ha valaki szereti a husisabb lányokat, de az igényes fajtából, akkor nagyon ajánlott kategória.

Sanya · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 03. 10:13

Kedves Uraim!

 

Tegnap meglátogattam Nina 21-et. Egy életre szóló élménnyel lettem gazdagabb. Sok Hölgyet kipróbáltam már itt győrben de még senki sem volt rám ekkora hatással. Aki kihagyja ezt a lehetőséget az élete végéig bánhatja. Nagyon örülnék ha Nina nem csak pár hétig vagy hónapig lenne itt hanem mondjuk évekig mert én biztos hogy törzsvendége lennék. Bejelentkeztem hozzá tegnap 5-re de már jó korán délelőtt 10-kor hogy biztosan bekerüljek mert nagyon keresett a hölgy ami nem is csoda. Simán bejutottam. A parkolás egyszerű bár az órát meg kell etetni de ha ügyes vagy a Révai parkolóháznál meg tudsz állni ingyen. A lakás igényes a fürdővel együtt, sok féle tusfürdő és még több tiszta törülköző fogad. A szoba viszont egyszerűen gyönyörű és hangulatos. Nina nem úgy néz ki mint a képeken, annál sokkal gyönyörűbb és az arca is egy tündér. Dögös fehérneműben fogad majd miután én is letusoltam elterült az ágyon, elkezdte magát simogatni és megkérdezte mit szeretnék. Hát már ott majdnem elmentem :) az ***moderálva*** ahhoz képest, hogy milyen színvonalas***moderálva*** . Fél órát voltam de legközelebb biztos hogy 1 órát maradok már csak azért is hogy tovább nézhessem ezt a gyönyörű nőt. Franciával kezdett miközben mélyen a szemedbe néz, nem kezezett nagyon érti amit csinál, majd jött a kölcsönös francia. Az egész teste illatos és nagyon finom mindenhol, a bőre bársonyos. Isteni finom. Majd csináltuk alulról, felülről, rámült, hátulról és úgy mozog mint egy igazi vadmacska. Közben egyfolytában a szemembe nézett ami külön izgatott és ami külön nagyon izgató. A mellei láthatóan eredetiek és kemények, feszesek, gyönyörűek. Kb negyed órával tovább voltam mint amennyit a végén ***moderálva*** és nem nézte az órát nincs is nála :) és abszolút nem sürgetett. Végig nagyon türelmes és odaadó volt. A végén spricc a testére. És ami még nagyon megfogott hogy istenien csókol és néz közbe a szemedbe. Ez a NŐ Uraim 10-ből 100-as. Menjetek hozzá és írjátok róla a beszámolókat mert megérdemli. Imádnivaló teremtés, igazi barátnő feeling és gyönyörű, gyönyörű, gyönyörű...

 

Üdv,

Sanya 

motoros · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. augusztus 02. 17:23

Sziasztok.Szimóna nevű hölgyről nem tudok írni csak a történtekről.Pénteken felhívom hogy mennék hozzá egy röpke órára.Azt mondja este 6kor hívjam vissza és mert valahova megy vagy menni fog már nem tudom mit mondott de a lényeg az hogy hívom vagy tízszer nem veszi fel.Gondoltam megpróbálom Korinát.Időpontegyeztetés bejutok a csaj nagyon finom nem nyavajog istenien cumizik lehet keményen döngölni talán még élvezte is.Megbeszéltem vele hogy legközelebb megpróbáljuk hármasban nagyon szép a barátnője is.Nagyon ajánlott és nem szélhámos kategória.

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2011. augusztus 02. 12:34

Dórit néztem ki én is de eddig szinte semmi infot nem írnak róla..se rosszat se jót...

 

gabi11 · Újonc (14 hozzászólás) · 2011. augusztus 02. 10:06

valaki valami infot szep norol

jonika21 · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. augusztus 01. 22:50

malbiman esetleg Dóri (36)-ról nincs beszálomlód vagy valakinek,mert énse szeretnék belefutni egy ilyen be meg szerintem mások se.

malbiman · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 01. 18:14

Sziasztok!

 

Pénteken én is meglátogattam a hölgyet, aki Szimóna néven hirdet Győrben, nem tudom Ati31, hova tette a szemét, de én határozottan nem azt a hölgyet találtam az amúgy tágas lakásban, akit a hirdetésben láttam, azaz dehogynem, a hölgy valós, csak éppen az állapotok változtak meg. Kezdjük azzal, hogy nem 33 hanem 37 éves is elmúlt, cicik lógnak és nem olyan szépek mint a képen, legalább 10-15 kgval nehezebb a hirdetettnél, tehát a 170-es magassághoz számolj 70+ kg-val, így egy valóban olyan asszonyt találsz, akin van mint fogni, de nem mondanám, hogy jól karban lenne tartva .. inkább lötty az egész.

 

Sajnos itt nem ért véget ...

vetkőzés (inkább beszélgetni szeret), amit nem akar azt nem hallja meg, megegyeztünk popóban is, majd kértem hogy vetkőzön, hát erotikus mozgásnak nyoma sincs, ledobálta a ruháit, amik különben ugyanazok mint amiben az utcán is közlekedik, tehát semmi különös, (fehérnemű semmi extra)

irány az ágy, jól szop, de szeret kezezni, többször rá kell szólni, mélytorok nincs, szeret inkább ő irányítani, amin viszont kiakadtam, az az hogy szőrös volt a puncija (na nem az a 80-as évekbei divat), hanem hogy kb 3-4 napja nem borotválta .... azért ennél több igényességet vártam. A megbeszélt és ***moderálva*** popószexet nem ***moderálva***, nincs kedve hozzá és ne erőltessem, mert amihez nincs kedve azt nem fogja csinálni ... ja kösz ... szájbaélvezés után rohant kiköpni ...

 

2 órát ***moderálva***, de aztán 1 óra múltán már mondogatta hogy fáradt és még legénybúcsúra kell sietnie, ha lett volna másik lehetőségem arra az estére biztos otthagyom a francba, de késő volt és kellett valami .... tehát megkönnyebbülten de nem jó szájízzel hagytam el a helyszínt és nyugodt szívvel nem ajánlom senkinek ... ja és fel lettem volna háborodva ha a legénybúcsúmra ilyen kinézetű csajt hoznak anno...

 

Ha tudnám hogy lehet panaszt tenni az oldal üzemeltetőinél megtenném ... nem szép dolog így átejteni az embereket akik bíznak a fotógarancia jelölésben ...

 

NEM CSAK AZT KELLENE NÉZNI HOGY VALÓBAN A HÖLGY SZEREPEL A KÉPEN, HANEM AZT IS HOGY HÁNY ÉVES A KÉP ÉS A VALÓSÁGNAK JELENLEG MENNYIBEN FELEL MEG.

SAJNOS ÉN EBBE BELEFUTOTTAM.

 

Feró · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 29. 09:57

Akik még érdekelnek Esther és Doroti. Nekem az arc az egyik legfontosabb tényező egy lányon. Ők milyenek? Minden érdekel róluk.

Előre is kösz az infót, ha van.

Feró · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 29. 09:50

Lauráról mit tudsz mondani? Tényleg ő van a képeken? Mennyire odaadó? Betartja az időt? Nincsenek zavaró körülmények, zajok a szomszédos szobából, stb..

 

Ati31 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 29. 00:13

Aki tényleg egy jó nőt akar választani mindenféle szempontból, annak tudom ajánlani Szimóna(33)-at. A napokban voltam nála és hát nagyon jól éreztem magam. Voltam már Klaunál, Ninánál, Lauránál, de magasan Szimónánál volt a legjobb. Finom punci, nagy mellek, közös fürdés. Igazán érzéki és bájos hölgy. Voltam olyan lányoknál akik negyed óra után kidobtak, ezzel szemben Szimóna egyáltalán nem siettetett. Leültetett, megkínált üditővel, letusoltunk együtt, majd jött a várva várt pillanat ami feledhetetlen volt. Biztos megyek még hozzá. Ha tud valaki Győrben hozzá hasonlót az írja meg kit érdemes meglátogatnom.

Vikiről ki tud valamit?

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2011. július 28. 16:05

picit bővebben? :)

 

Petike_72 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 27. 00:26

Sziasztok !

 

Többször jártam már Nina (21) nél, és szeretném az előttem szólóhoz még hozzá tenni, hogy mind emellett a sok jó mellett amit roli75 is leírt, és én  is átéltem többször is nála, én csak fokozni tudnám a pozitív dolgokat, még beszélgetni is lehet a hölggyel, szinte mindegy hogy milyen témáról, mert elég nagy rálátása van a dolgokra.

Az én nagyon maximalista elvárásomat is többszörösen teljes mértékben sikerült felülmúlnia, mintha tényleg egy barátnő lenne.

Én is nagyon köszönök mindent.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 6469 hozzászólás összesen