Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
willy · Újonc (68 hozzászólás) · 2011. július 26. 19:51

Hello!

 

Dóri(36)..

Csak az oldal kedvéért írok róla.(mert sok élvezetben volt már részem a vidékilánynak köszönhetően).

 

Dóri kedves volt, türelmes, 1 igazi üzletasszony:))

Szép, jó humorú..Elfogadnám feleségemnek, csak hát..

 

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. július 25. 23:19

Folytatom a Nina (21) beszámolómat. Szóval a részletek megbeszélése után egy finom óvszeres francia következett, amit szemkontaktussal fokoz, továbbra is végig kedves és gyengéd, majd az általam kért pozícióban egy kis síkosító ffelkenése után került sor az akcióra. Nagyon fonoman és ritmusosan mozog remek csípője, igazi élmény hiszitek vagy sem.

Remélem Nina olvassa a beszámolót, mert szeretném neki megköszönni ezt a felejthetetlen élményt. Ha tehetem, biztosan meglátogatom még, de akkor hosszabb időre maradok, csupán azért, hogy legeltethessem a szemem ezen az angyalszép lányon. Köszönöm Nina, eddig nálam Te vagy a No.1 az egész országban. Hamarosan újra felkereslek, mert szeretném, ha újra elvarázsolnál. Lehet, hogy soskak szerint ez az ítélet kicsit sziruposra sikeredett, de aki olvasta már korábbi irományaimat, sejtheti, hogy nem mérem bő kézzel a jó ítéleteket. Nina viszont minden elvárásomat felülmúlta, eddig nem találkoztam hozzá fogható csajjal. Ráadásul nagyon aranyosan tüsszent. :-) Asszem ennyi. Sok idősebb és beképzelt csaj tanulhatna tőle.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. július 25. 23:09

Kedves fórumozók!

Újra itt vagyok, hogy hiteles és reális ítélet kerüljön az oldalra. A legutoljára (egészen pontosan a mai napon) meglátogatott Hölgy Nina (21) néven hirdet.

Az igazság az, hogy rendkívül nehezen lehet összehozni vele a légyottot, ennek igen prózai oka van, mégpedig az, hogy a lány igazi unikum bárhol is jártam eddig.

Ezt komolyan mondom. Napokig próbáltam időpontot kérni, de mindhiába, ma viszont meglepetésre akár 15 percen belül is fogadni tudott.

A lakás a belvárosban található és meglehetősen igényes és tiszta. A fürdőszoba és a szoba is 5-öst érdemel. A parkolás könnyű, persze kell némi apró a parkolóórába.

Az ajtót egy igazi bombázó nyitja, kb. 175 cm magas, enyhén szolizott bársonyos és hibátlan bőr mindenhol. Villanó kék szemek, szolid smink és szexi fehérnemű.

A lány mosolygós és kedvesen invitál a szobába. Az ***moderálva*** korrektek, és a ***moderálva*** színvonala jóval átlag feletti. Nincs sürgetés, semmi jelét nem adja, hogy siettetne.

Kizárólag normál dolgokat szeret és ez jól is van így, perverz állatok kerüljék. A teste illatos, az alakja hibátlan, gyönyörű természetes cicik s isteni combok, formás kerek fenékkel.

walter · Kvázi-tag (129 hozzászólás) · 2011. július 23. 16:00

az új csoda: győr Dina 50.

iszonyat felejtős! az ötven stimmel, két ***moderálva***egy kecóban, lehet választani. az egyiket már ismertem, voltam nála 5-6 éve, de ez a címről nem ugrott be. tipikus ha már itt vok megnyomom valamelyiket feeling, úgyhogy mivel a madamról nem a legjobb emlékeim voltak, a másikat választottam. kisszobába be, az ágy el is foglalja szinte faltól falig, de rendben van amúgy. ***moderálva***naná h előre! ***moderálva***vetkőzik, melltartó marad, semmi gond, úgyis sietek. unott kezezés, gumi fel, még unotabb francia, aztán dugás. oké hogy nem álmaim nőjét akartam megtalálni, de a higiénia teljes hiánya, ugyanaz amit a másikuk is produkált pár éve, komolyan elgondolkoztatott közben, hogy mit szólna ha simán visszakérném a ***moderálva***, és lelépnék.

alig vártam h hazaérjek, és zuhany alá ugorjak.

Brembo31 · Újonc (19 hozzászólás) · 2011. július 22. 22:58

Sziasztok.

 

Voltam Doroti nevü fejőlánynál a héten.Az élményeim eléggé negatívak. Eredetileg nem hozzá készültem,de a kiszemelt lányok közül senki sem ért rá,ő tudott azonnal fogadni. A teste.... a defektes lufi kökemény hozzá képest,de már megvásárotam egy órára nem volt mit tenni,megkellett döngetni. A lakásban hatalmas jövés-menés,tusolások közben többször rámnyitottak.Mig én fürdeni próbáltam addig ő hamar egy cigire bökött,majd ő is zuhany,és irány a b.szoba. Lehetett lökni,szó se róla,már-már kezdtem hinni hogy élvezi,(tekergett,harabdálta a kezét)majd azzal a lendülettel kinyögte,h lejárt ám az időm....Na köszönöm hozzá se többet...

pumpa · Újonc (22 hozzászólás) · 2011. július 22. 19:09

ja és kérdezném, hogy tudja valaki, ki rendel korinával egy lakásban? angyalian néz ki....

pumpa · Újonc (22 hozzászólás) · 2011. július 22. 19:08

Megosztanám győri élményeimet mindenkivel:

Kitti: gyönyörű mellek (szilikon), csodás test, csinos arc. korrekt a lakás - panel -, odaadó és figyelmes picike angyal

Noé cica: kicsit húsos, szép cicik, átlagos arc. lehet döngetni rendesen

Black Devil: igazán kislányos arc, tökéletes test, szép kerek természetes cicik, szereti amit csinál csak néha elfárad (sok a véndég, mondja Ő)

Korina: gyönyörú test, formás pici cicik, gyönyörű arc. eddig vele volt a legszuperebb. amit tőle megkapsz pluszba az a szemkontaktus. nagyon odafigyel rád, tökéletes a technikája. garantált a remegőlábas távozás!!

kacsa · Újonc (21 hozzászólás) · 2011. július 22. 17:17

Sziasztok,

Mély*kos, illetve kényszerf*nciás csajszit kesekek..
kihez forduljak? 

Feró · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 22. 14:09

Illetve még Polly is érdekelne.

 

Feró · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. július 22. 14:07

Helló, Mindenki!!

Kittyről és Lauráról tudnátok infót? Milyen tapasztalatok vannak?

Előre is kösz!

Face · Újonc (28 hozzászólás) · 2011. július 19. 18:11

Köszi az infót, a Maya nevű csajt meg mindjárt meglesem!!!

 

Dragon · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. július 19. 11:55

*** Kérjük a reklám és önreklám mellőzését ***

Face · Újonc (28 hozzászólás) · 2011. július 18. 11:14

Sziasztok makktársak! Face papa megosztaná veléetek a Győri csajokkal való  problémáit!

Helyes az uj csaj ez az Adriana 39, ajánlott MILF kategória, érdemes lenne megnézni! Én még nem voltam Korinánál, mindenki jót mond róla, állitólag nincs góré és ügyes a csaj! Az igazság az hogy szerintem nem csak én vagyok itt egyedül, aki letelepedne egy szolgáltaó mellett, a baj csak az hogy nehéz olyat találni akinél sexközben nem kopognak, hogy letelt ***moderálva***, a csaj is rendeb van, olyan amire vágytál, nem vinnyog sex miatt, szeret csókolózni meg ilyenek! Már mindeggy volna, csak ne legyen messze! Nekem a legjobb idáig ReginaLove volt Tatabányán, 3x élveztem el egy óra alatt, mert ragaszkodott hogy ha ***moderálva*** akkor egy órát sexelünk, berakott gond nélkül a seggébe is 22centit, csókolóztunk is, nem volt góré sem a lakásán, a környezet otthonos volt, ott él ahol ***moderálva***! Nem volt vele gond! Ilyen kéne Győrbe is!

Ez kell a pasiknak szerintem, más legyen mint ami otthon van, de mégis ugy áljanak hozzánk a ***moderálva***lányok mint ha a pasijuk lennénk! ***moderálva***, komolyan mondom még többet is adok mindig mint amit kér a lány, a baj az, hogy viszont szinte mindig kevesebbet kapok!

 

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2011. július 17. 16:22

dex67! Köszi az infót, megyek meglátogatom!!

 

dex67 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. július 17. 09:09

Sziasztok!

Barby-ról és Erikáról kellene iformácíó

Köszönöm

dex67 · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. július 17. 09:02

Hello! Én még BP- en voltam Fannikánál, a 9.kerületben rendelt, a képeken Ő van/volt és első rangú ***moderálva***. Győrben még nem voltam nála.

Persze az sem biztos hogy a hirdetés mögött ö van,de ha ő és ugyanolyan színvonalon ***moderálva*** mint Pesten akkor nem csalódhatsz.

Ja és ugyanez a helyzet a most Alíz régen Lilla stb. néven hírdető lánnyal,l ha ő az aki régen Pesten dolgozott akkor ő is elsőrangú ***moderálva***

 

alms · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. július 16. 17:47

Aliz23 és Szonja21.Mind a kettőnél a képgarancia is elmehet a búsba mert a képek és a valóság köszönő viszonyban sincsenek egymással. Szóval sokkal leéltebbek és igénytelenebbek mint a képeken és morék, de próbálnak kedvesek lenni.

KamatyaléceGuru · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. július 16. 17:10

Sziasztok,

 

Néhány lányról szeretnék infót:

Nina 21

Sofy 26

Laura 20

 

Ódabújós barátnő-feeling, szexi vadmacska vagy csak vonzó guminő?

 

Viki 21-ről jókat olvastam, de ma nem sikerült elérni telefonon. Valakinek valami friss infó róla?

KamatyaléceGuru · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. július 16. 13:57

Alátámasztom. Ma /nem/ volt szerencsém hozzá. Máshol KittyLaudez néven hirdet. Nálam 10/1, az az 1 is csak a szívóhatás miatt. Negatív tapasztalatok részben bővebb infó.

 

KamatyaléceGuru · Újonc (11 hozzászólás) · 2011. július 16. 13:22

Korinánál voltam már /kokrétan nála voltam először/, nagyon aranyos, kedves csaj. ***moderálva***a kölcsönös natúr francia, a csók ***moderálva***. A lakás tiszta, kellemes zene szól /halkan/, asztalon gyertya ég. Maximálisan a kedvedre tesz, elég különleges pózt is kipróbáltam vele. Élvezi és meghálálja a kényeztetést. Redese ***moderálva*** és egy izzadtság-angyalt hagytam a lepedőn, amit meg is jegyzett. :D

 

Black Devilről annyit tudok, hogy másik fórumon negatív kritikát kapott, én nem látogattam meg.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 6469 hozzászólás összesen