Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fuckman · Újonc (10 hozzászólás) · 2010. december 02. 20:40

sziasztok:)

 

Clau fantasztikus volt! szeretném mindenkinek ajánlani.

tiszta környezet,ügyel a higiéniára,bájos kedves,jó test,van humorérzéke,vagány és még sorolhatnám.

jah és nagyon jól használja a beszélőkéjét,nem csak beszélgetésre. 10\9.élvezzétek!

csácsá

xy111 · Újonc (17 hozzászólás) · 2010. december 02. 16:09

tudna valaki valamit írni Chanel vagy Leusrol?Megköszönném.

fuckman · Újonc (10 hozzászólás) · 2010. november 30. 22:34

sziasztok.

 

volt valaki már az alábbi hölgyeknél?esetleg tudna róluk jót vagy rosszat mondani így bevetés előtt...

Izabell,Klaudia(30),Viki(21),Fortuna(24)Clau(24) előre is köszi!

MackElek · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. november 27. 12:09

T. Makktársak!

 

Mivel valaki érdeklődött Amina bébi után, bemásoltam hivatkozott beszámolómat a soproni fórumra.

 

Ott épp Adél és Dorinda nevek alatt tündököl szépségünk. (Mint a szűz a tavaszi égbolton. Párdon, ezt már egyszer elsütöttem, de nem bírom megállni.)

 

Ha valaki már unná, ígérem, többet ezzel a hölggyel nem foglalkozom. Sem itt, sem a való világban. Rohadjon le tőből a f@rkam, ha fogadalmam megszegem :-(((

 

Üdvözlettel: egy (már nem sokáig) bús képű lovag

Reggo · Újonc (41 hozzászólás) · 2010. november 26. 16:25

Győrben mostanában semmi uj nem történik,csak a megszokott csajok:(ha jön is vki az is vmi kis beképzelt,luxuskurva.Elegem van a királylányokbol!

Reggo · Újonc (41 hozzászólás) · 2010. november 24. 13:10

Fortunáról valaki esetleg élménybeszámolót tud irni?Képek alapján nagyon szépek a mellei.

MackElek · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. november 21. 12:47

T. Makktársak!

 

Szomorú szívvel tudatom, hogy megszűntem Amina bébi* lelkes híve lenni. Egy bizonyos másik hirdetőn az is kiderül, miért.

 

Üdvözlettel: egy bús képű lovag

 

*Csak újoncoknak: újabban más művészneveken is hirdet, pl. Dorinda.

GentlemanusX · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. november 18. 09:46

cicus21 a képei eredetiek szexy test arc álagos, nem túl helyes de nem is csúnya.

Jó beszélőkéje van a szexben viszont elég gépies, lassú, nem szereti se mélyen se vadul...

Összességében 6/10 kb.

géza34 · Újonc (12 hozzászólás) · 2010. november 14. 20:16

sziasztok cicus21 - ről nem tud valaki   valamit írni ?

La · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. november 14. 13:55

Sziasztok!

 

Angel (24) -nél már volt valaki? Szívesen elmennék hozzá, de nem szeretem a zsákbamacskát. :-DDD

Reggo · Újonc (41 hozzászólás) · 2010. november 13. 10:54

Hát ez a Letti csaj elég flegma,nem tartozik az ajánlottak közé.Bár szép meg minden,de kedvességre nem ad semmit.Összeségében csalódás:(

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. november 13. 00:54

Ma megyek Kittihez. Már rég voltam nála. Tuti dolog.

xy111 · Újonc (17 hozzászólás) · 2010. november 11. 11:57

kitti21 tényleg fantasztikus csaj,aki teheti látogassa meg!Kamilla egy tipikus lehúzos csaj,a lakás mindt egy átjároház és teljesítmény nulla..10 skálán nulla.adél 21 nem rossz,bár nekem nem jott be a pár fogam hiányzik tipus!

Reggo · Újonc (41 hozzászólás) · 2010. november 10. 16:58

Kitti fantasztikus emberek,érdemes megcsodálni a szép,nagy melleit:)emellet tökéletes alakja is van és kedves.

motoros · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. november 08. 18:19

Halihó fiúk.Most értem haza Black Devil nevű hölgytől.A hölgy nagyon jó még helyessebb mint a fotókon. Fél órát voltam nála ami szerintem volt 50perc is.Fiatal szép teste van vigyázzunk rá.Igazából én egy jó menetet csinálltam vele,és úgy láttam ő is élvezi amit csinál.Nagyon ajánlott kategória az ötös skálán én ötösre osztályozom.Üdv mindenkinek.

szabi5559 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. november 02. 08:23

Sziasztok,

 

Claut tudom ajánlani már kétszer voltam nála! Nagyon aranyos kicsi de formás lány tökéletes fenékkel. Sok mindent vállal és nagyon jól is csinálja! Elmondása szerint csak pár hétig van Győrben úgyhogy hajrá utána visszamegy Pestre!

 

Üdv!

motoros · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. október 31. 16:54

Sziasztok.Ma voltam Hanna38nál és szeretném veletek megosztani a történteket.A hely jól megközelíthető parkoló ok.A tel.felveszi, én megyek.Az ...TÖRÖLVE... magasabb az átlagnál igaz ebben nf.van az elején.A franciája jó bár sokat kezezik. A sex ami miatt írok a fórumba az egy érdekes történet.Gumi fel, elkezdjük egy darabig megy a dolog utána azt mondja hogy fáj a petefészke mert én durván csinálom.Hát nem tudom,az biztos hogy adtam neki rendesen de ilyen hölgyel még nem találkoztam pedig voltam jó egypár lánynál Győrben.A végén levette a gumit és kézzel fejezte be.Nehogy félreértsetek tisztelt makktársak én csak a véleményem írtam le.A hölgy az én véleményem alapján nem ajánlott kategória.A 10es skálán 2es osztályzat és azis azért mert 2 melle van és ráadásul elöl.

hejjj · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. október 26. 20:52

Hejjj makktársak!

 

Győrben keresek megbízható fiatal bevállalós csajt aki imád franciázni.

Aki tud ilyen csajokat az írjon ide a fórumba.

Előre is kösz

tomcat · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. október 25. 15:19

Én most Noé és Cicus között vacilállok. Noéról már írtak pár jót, de nem tudom- Cicusnál volt esetleg valaki? THX

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2010. október 25. 08:10

Hát Kitti megint fantasztikus képekkel lepett meg bennünket, azt hiszem ujra tiszteletem teszem nála.


Téma indítva: 2010.02.25., 6469 hozzászólás összesen