Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 15. 07:28

Keszthelyi hölgyekkel kapcsolatos beszélgetések.

csávó · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. április 26. 00:26

A múlt napokban még kintvolt maya hirdetése,esetleg tudja valaki a számát?

Implacabile · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. május 17. 08:10

Sziasztok,

 

Keszthelyen jártamban fölhívtam pár hirdetőt. Egyrészt majdnem minden szám ugyanannál a lánynál csörgött (persze más-más néven hirdetett), mársrészt meg szerintem valószínűleg elgurult a gyógyszer...

A pesti áraknál kábé másfélszer-kétszer magasabb árat mondtak, ráadásul a szolgáltatás korántsem volt olyan széleskörű, mint ahogy az Budapesten megszokott. Így hát megköszöntem a tájékoztatást és mondtam, hogy hát ezért a szolgáltatásért én az elmondott összeget túlzásnak érzem és így sajna nem fogunk üzletet kötni...mire a "hölgy" elég alpári stílusban küldött Budapestre "mennyé Pestre oszt dugjá ott ócsóbban". Részemről ennyi volt Keszthely, részvétem az ott élőknek.

Törölt felhasználó · 2010. június 13. 14:33

Hát ez sajnos igy van ... Ha valaki esetleg tud keszthely környékén valakit aki megbízható és jó hölgyet, írja le legyenszíves. Moliról amugy tud valaki valamit? Nem rég oda hirted Hévízen.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 22:02

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

mekemuki · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. július 27. 13:10
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Van itt az oldalon Rita néven hirdető lány. Keszthely környékéről. Ha valaki volt nála, megírhatná milyen. Nekem nagyon bejön, de nem akarok pofára esni. Köszi, ha tudtok segíteni.
kart1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. július 28. 07:19

Sziasztok!

Mayárol nem tud valaki infót? Köszönöm!!!

kaneger · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. augusztus 01. 02:03

Felejtsd el, drága, átver, stb.....

mekemuki · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 02. 06:48
Sziasztok! A segítségeteket kérném! Van itt az oldalon Rita néven hirdető lány. Keszthely környékéről. Ha valaki volt nála, megírhatná milyen. Nekem nagyon bejön, de nem akarok pofára esni. Köszi, ha tudtok segíteni.
kart1 · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. augusztus 02. 07:18

Köszönöm az Infót!!!

gyilkos · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. augusztus 09. 23:11

Kesztehely maya nevű ribi!

...TÖRÖLVE... kis utálatos liba!

senkinek nem ajánlom, duma duma duma időhúzás és semmi teljesitmény!

mindenki kerülje le nagyívben! egy ócska motelben fogadja akiket leakar húzni!

...TÖRÖLVE... nem ér!

 

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 12. 17:30

Molliról tudna valaki valami infót?

Törölt felhasználó · 2010. augusztus 12. 17:33

Vagy esetleg Nikolról? Nemrég voltam Zsuzsannánál a masszőrnél , őt mindenkinek tudom ajánlani tényleg odaadó és isteni kikapcsolodás jó légkör kellemes zene illatok és profi masszírózás.

LG · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. szeptember 13. 16:22

Keszthelynél Edinánál jártam,  (Egyébként Balatonszentgyörgyön rendel). Nagyon GYENGE.

Amúgy kedves, de a technikája egy nagy 0. Franciája gyenge, ritmikus műnyögdécseléseket hallat megából közben, és cuppog. Szex közben a mozgása szintén nulla. Nem ajánlom!

fiatalember · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. december 08. 22:12

Sziasztok!

Keszthelyen Ivett igényes,hatalmas mellek jó alak,stb,csak jót lehet mondani:)

Hondás Attila · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. február 06. 18:52

Petyus -- tényleg igazad van, amit a keszthelyi Zsuzsannáról írtál. Tényleg odaadó és kedves, mosolya lebilincselő. Igaz, hogy néhány évvel idősebb, de ragyogóan tartja magát. Ajánlom.

MaximillianArturo · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 08. 10:00


Helló Attila! Már régóta szemezek Zsuzsanna hirdetésével. A hirdetésében az van hogy csak masszázst vállal. Tényleg így van, vagy vannak mellette més ínyencségek is? Köszi a választ!
Maxi

Hondás Attila · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. február 09. 11:50


Helló Arturo! Hogy lehetsz ilyen naív?

enigma_p · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 10. 08:47

Tesztmagazin szintű élménybeszámoló helyett..:)

Egy nagyon csinos és kedves hölgynek :

*** linkek tiltva ***

enigma_p · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 10. 08:50

:)youtube.com/watch?v=vAUqZvw1-1s


Téma indítva: 2010.03.15., 824 hozzászólás összesen