Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
rita80 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 10. 11:31

Kedves LG!

 

Amit Edina nevű hölgyről írtál,annak nincs valóságtartalma.... És egyébként nem zavar,hogy mindenki látja,hogy hirdető vagy? Így próbálod bemocskolni a konkurenciát?

MaximillianArturo · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 10. 16:14

Köszi! Vettem a kódolt üzenetet :D

s · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. február 17. 21:26

sziasztok! Renátáró (38)l van valakinek infója??

bigfallosz · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 21. 22:56

Sziasztok!

 

Keszthelyen Maya nevű hölgyet kerüljétek!

Bunkó is, flegma is, szinte meg se fogja a far..at, mindent csinálj te, nem szopik, egyszerűen katasztrófa.

Szerintem nem ***moderálva*** való! Ez az én véleményem. Nagy csalódás volt!

Reni · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. február 24. 08:49

kszi az észrevételt!Hmm,a kicsit öreg egy kicsit fájt!Amúgy kszi!...ha voltál nálam tudod hogy mről beszélünk?

maya25 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. február 24. 10:07
Kár hazugságokat felirogatni!!!!miért nem irod az igazat????Te soha nem voltál velem és nem is leszel!!!!!!!
fiatalember · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. március 11. 00:02

Sziasztok!

Vigyázzatok Maya25 -el!Csaló!Ellopja a pénzetek!...TÖRÖLVE....,plussz bérelj panziót!Buta kislány:)VIGYÁZZATOK KIRABOL!Nem tudom miért engedik hirdetni itt!Állítólag nemi betegségei is vannak!VIGYÁZAT,VESZÉLYES!

maya25 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. március 18. 18:53

Jo szorakozni nem??Miért kellne panziot bérelni amikor van saját lakásom!!!!Ha kinagyitod a képeket látszik,hogy lakásban készült.Nem lopok és rabolok!!!Nem tudom milyen igénytelen növel keversz össze,hogy ezeket irogatod!!!Amugy elég beteg vagy szerintem agyilag és amiért nem jön össze amit szeretnél ne engem hibáztas és probálj lejáratni!!!!!

studd · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 07. 00:47


Hi, yes I can state that she is a fake. Don't meet her, she is not doing her fucking job, but just looking for an opportunitiy to ripp you off. She stole XXX EUR from me wihout service.

 

zozo · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. április 09. 09:53

Hi all!

 

Nem tudom mi a problámátok Mayával,én voltam nála többször is,és eddig se ki nem rabolt,se nemi betegséget nem szedtem össze.Nem tudom miért kell,egy kedves ,normális lányt lejáratni.Nem lehet esetleg,hogy a konkurenciát képviselitek?:)

MaximillianArturo · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 09. 21:03

Biztos hogy a konkurencia! Ha megnézed a lejárató emberkéket, mindegyik személy néhány perccel a hozzászólásuk előtt regisztrált. Azért nem gyenge hogy valaki ennyire rászállt szegény lányra :S

fiatalember · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. április 15. 00:21

Nem konkurencia sajnos!

A Maya nagyon gáz!Vigyázzatok,csaló!Majdnem 1 deák a tarifa,és panzióba invitál!Meg nem tud dugni,csak néz a babma fejével!Miért nem ment boltosnak?:)

maya25 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. április 15. 09:57

Látom nagyon unatkozol.Inkább magadrol irogass a 2 perces történeteidröl.Hát ez a gáz nem ám én. jo lenne ha már végre felfognád,hogy lakásba vagyok nem panzioba
!!!!!

fiatalember · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. április 16. 17:07

Lehúzós a maya,senkinek  nem ajánlom!Undorodva szopik,menet közbe mondja,hogy menj el,meg ilyenek:(Meg hogy a nagy szerszám nem fér be neki!

maya25 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. április 17. 10:00

Szopott téged anyád te igénytelen faszopo!!!!!!!!!Nem szeretnék a helyedbe lenni ezek után,hogy megporbálsz lejáratni!!!!!!Miért adod elö magad ugy,hogy te vagy a tökéletes vendég????Pedig szerintem nem vagy az!!!!Én a helyedbe nem járnék lanyokhoz 5 cm f.r.okkal!!!!!!!!!!

fiatalember · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. április 17. 18:20

Az 5 cm-ről annyit,elég szépen csúszkált,nem?3 hónap alatt már csak 5-re emlékszel belőle?:)Pedig beleszisszentél felénél:)Akkor nem gáz:)

maya25 · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. április 20. 10:29


Egyik szavaddal ütöd a másikat!!!!!!!!!!!!!!!!!!szerinted nem tudom ki vagy??????????!!!!!!!!!!!az csak egy dolog milyen felhasználo nevet használsz!!!!

fiatalember · Újonc (7 hozzászólás) · 2011. április 26. 00:45

Biztos hogy nem tudod!Megmondom miért:mert azóta nagyon sokszor szembetalálkoztunk,és láttam,nem ismersz meg.többek közt múltkor is!

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2011. április 29. 23:22

Inkább a puncikkal kapcsolatos élményekre lennénk kiváncsiak !!!!!!

Törölt felhasználó · 2011. április 30. 19:36

Sziasztok Renátáról tud vki vmi infót? Sokszor hívtam már de nem veszi fel sose...


Téma indítva: 2010.03.15., 823 hozzászólás összesen