Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. június 28. 13:40

Kedves Ismerőseim! :-)


Július 12.-től-várhatóan július 23.-ig nem leszek elérhető!

Megértéseteket előre is köszönöm! Mindenkinek csodás nyarat kívánok! :-D

Puszi

bballfan · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 17. 17:01

Szeretnék érdeklődni, hogy Szöszike, Anita és Ivettről mi a véleményetek akik voltak nálluk egy pár szóba írja már le a vélemyénét 

Köszi

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. július 28. 11:14

Azért érdekesnek tűnik, hogy néhányan nem idősödnek. Én már elkerültem a 3. x-et, de pl.: Angyal, Szöszike nem korosodik (már vagy 4 éve). Angyalka vagy 51, Szöszike,... nem tudom, de saccra 36.

 

fejedelem · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. július 28. 20:55

O"kedves" Maláj a 3.x-el ugye nem az IQ ra céloztál?!! :) Vagy tán itt éled ki magad nemvoltál anyuci kedvence vagy ennyire aberált vagy :)

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. július 29. 08:08

Nos fáj az igazság?

 

fejedelem · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. július 29. 16:28

Milyen igazság?! Én csak egy egyszerü hozzászolo vagyok :) Jaj szeretem ezeket a bílentyü huszárokat :)

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. július 30. 07:20

Maláj,te,az alfahímek koronázatlan királya,aki ezen a fórumon éled ki csodálatos írói képességedet,nem veszed észre,hogy csupa unintelligens beírásod van?Nem veszed észre magad,hogy emberek életébe kurkászol bele,és olyan dolgokat feszegetsz,amikhez semmi közöd?Nos,válaszolok az általad felvetett problémára.Valóban én is,mint mi mindannyian a földön idősödünk.Nem vagyok ugyan annyi,amennyit írtál,de nem is annyi,amennyi fel van tüntetve.Ez azért van,mert a kinézetem,a külsőm,és a belső kisugárzásom sokkal fitalabb,mint amennyi vagyok,és nem szeretném,ha emiatt,hogy odaírok egy számot,elképzelnének egy banyát,mert messze nem az vagyok.Viszont ha találkozom valakivel,el szoktam ezt mondani,pedig akkor már senki nem feltételezi,hogy idősebb vagyok,mint amit írtam.Mi a fene közöd van neked ehhez,és áruld már el,nincs jobb dolgod,mint másoknak ártani,és mások életével foglalkozni?Szeretnéd,ha én,vagy más erről a fórumról elkezdene a te életeddel foglalkozni,méghozzá internetes segítséggel névtelenül?Fejezd már be ezt a nem Úriemberhez méltó viselkedést!

 

 

Szöszike 69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. július 30. 07:27

Téged tanítani kellene az egyetemen,Maláj,mint Kiszel Tündét!

 

Szultán · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 30. 07:33

Ki ez a f....fej?Maláj harcos,nyúj már magadhoz,és vakard meg ott,ahol viszket.

 

 

Professzor · Újonc (12 hozzászólás) · 2013. július 30. 07:44

Mint tudjuk,a hölgyeknek nincs koruk.Mindenki annyi idős,amennyinek érzi magát,és amennyinek kinéz.beszélgettem már pár emberrel erről,egyöntetű vélemény,hogy az idősebb hölgyek sokkal többet nyújtanak,mint akik még csak arra utaznak,hogy minél hamarabb kint legyél az ajtón,és minél kevesebb energiával ússzák meg a találkozást.Ami Maláj nicnév mögötti emberkét illeti,ott valami nagyon nem stimmel,olvasgattam a bejegyzéseit...

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. július 30. 08:31

Úgy látszik darázsfészekbe nyúltam. De írásaim csak véleményemet tükrözi, aztán ....

fejedelem · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. július 30. 14:52

Írásaid ugyan már "gondolataid" ja azok nincsenek. Tudod mit mondanak a háborúban a emberekre akik meghalnak. Elírhato veszetség!!!

Kb ennyi vagy te is egy adat a sok között.....

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. július 30. 18:30

 

Nahát ***moderálva***, nem szép tőled....

A veszteség te vagy a családodnak anyuka.

fejedelem · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. július 30. 19:32

O te agyon iskolázott te :) Hát ha tudnád a fejedelem szo jelentését rájönél mi a valodi keresztnevem?!!!! Ma amugy is jo napom van de mégjobbá teszed tartalmasnak nem mondanám de annál humorosabb firkálmányidal :) Helyedben elbujdosnék mert ha ilyen az összes kotonszökevény hát jaj az utokornak:)

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 11:26

Ki kellene tiltani téged a fórumból.Egyébként a feleségednek is mondd el az értékes tapasztalataidat a lányokkal kapcsolatban,biztosan jobban fogja érdekelni,mint azokat,akik ezt a fórumot olvassák.Felháborítóan bunkó módon viselkedsz,ezt mindenki észrevette,csak te nem.Hiába,az intelligenciát nem a boltban adják.A saját házad táján söprögess,ha még egyszer a családomat emlegeted,következménye lesz.

 

 

 

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 14:41

Fenyegetsz? Én nem fenyegettem senkit, csak tapasztalatot osztottam, de nem észt! Aztán az inteligencia szerintem a bugyidban van. Következmények amket emlegetsz veszélyes is lehet, bárki a managered!

 

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 21:57

Maláj,ez már a zaklatás kategóriába tartozik,amit te csinálsz,ez a fórum nem erre van kitalálva,azonnal hagyd abba!

 

Professzor · Újonc (12 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 22:04

Ki ez az embermés mit keres még mindig itt????!

masszor69 · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 14:32

***moderálva***, miért brummogsz bele mások-egyébként teljesen felesleges és nem ide való- szájkarate  bajnokságába. Csak nem Te is a a M*d*me csapatába tartozol? :) ennyi buta nőt, másik nőnek keresnek.....

 

fejedelem · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 19:43

Maláj!!! Hát észt azt tuti nemtudsz osztani hisz neked is vajmi kevés van :) Tudod mit szoktak a vadlibák elhuznak!! De te inkább szívodj fel :)

Annyira semmi vagy mint ilyenkor a reggeli harmat:)


Téma indítva: 2010.03.15., 840 hozzászólás összesen