Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
PIRATE · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. február 01. 08:40
NEM IS ËRTEM EGYESEK,HOGY VESZIK A BÁTORSÁGOT,HOGY BELESZÓLJAN A HÍRDETŐK DOLGAIBA.MINDENKI SAJÁT MUNKAKÖRÉT LÁSSA EL TISZTESSÉGESEN.MI SEM VEZÉNYELÜNK NEKIK MIKÉNT VÉGEZZÉK A RÄJUK BÍZOTT FELADATOT.AZ ,HOGY KI HOL ÉS HOGYAN HÍRDET AZT MINDENKI MAGA DÖNTI EL,AMÍG SAJĂT MAGA FIZETI AZT. HA EGY HÖLGY NEM TETSZIK NEM KELL TÖBBET MEGLÁTOGATNI.NEM KÔTELEZÔ PROGRAM.PERSZE MIÚTÁN IGËNYBE VESZIK ... ,UTÁNA MÁR NEM KELL ÓCSÁROLNI.NEM JÖHET BE MINDENKI ,MINDENKINEK.AKI PEDIG FOLYAMATOSAN MAJDHOGYCSAKNEM LESZ ...ROZ VALAKIT ,AZ KOMOLY ÖNËRTÉKELÉSI PROBLÉMÄKKAL KÜZDHET. LÉTEZNEK EZEN PROBLËMĂK MEGOLDÄSÁRA SZAKOSODOTT ORVOSOK.JÓ NÉHÁNY HÍRDETŐ TÄRSAMAT ISMEREM SZEMÉLYESEN IS ÉS AZ AZ IGAZSÁG MINDEGYIKNEK MEG VAN A MAGA SZÉPSÉGE KORTÓL FÜGGETLENÜL,STÍLUSTÓL... FÜGGETLENÜL.UGYHOGY CSAK ELÔRE CSAJSZIK!MINDENKINEK SOK SZERENCSÉT!SZÉP NAPOT! SZILVI
géza34 · Újonc (12 hozzászólás) · 2014. február 05. 17:12

Sziasztok Melaniról nem tudna valaki infót ,akár privátba is , köszi

skiz · Újonc (34 hozzászólás) · 2014. február 09. 18:42

Engem is nagyon érdekelne, de sajnos nem nagyon reális errefelé ilyen korú és testű sz.ltató.. Az, hogy ilyen kevés a képe, a lájkoló, és, hogy a megjelenés óta jóformán nem is járt az oldalon, mindenesetre nem túl biztató.

 

fuvaros3 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. február 10. 10:47

Melani báros csaj, az ő képe van fent, de ha elmész azokból választhatsz, akik éppen ott vannak!

Törölt felhasználó · 2014. február 10. 18:00

Fanni és Nikol érdekelne! Mit tudnak és milyen a hozzáállásuk? Lehet priviben is!

uhrmeister · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. február 14. 16:58

Minap angyalt láttam, hiszen Angyalt látogattam meg, és Keszthelyen. Szeretnék még sokszor eldicsekedni nektek azzal, hogy minden úgy igaz, amit jól megkomponált bemutatkozó fülszövegében olvashattok. Hozzátehetem: ha csak a nagy átérzéssel nyújtott lingamra akartok koncentrálni -pedig az is emlékezetes egy érző férfinak-, nem fog sikerülni.

Meg fognak jelenni szárnyai, ahogyan porcikáid megfiatalodnak értő kezeiben, ujjai nyomán. A suhogást lágy színek, világítás, zene ecsetelik tovább.

Angyalhoz illő, hogy apostoli üzenet buzdít hitre, reményre, SZERETETRE. Fogadd meg a tanácsot, az övét is, és az enyémet is:

KERESD ANGYALT KESZTHELYEN!

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2014. február 15. 15:18

Hűha,köszönöm,ennyitől hamarosan a mennybe is repülök,úgyhogy csak óvatosan.De nagyon kedves tőled,puszi!

 

fejedelem · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. február 20. 11:22

Tiffany és Szandi egy és ugyan az. Nézd meg a tetoválást, És van itt olyan akinek két hírdetése is van. Akkor sem fog több látogatolya lenni.

Törölt felhasználó · 2014. február 24. 09:42

A "városok" fórum az oldal olyan része, melyben a hozzászólók nagy többsége csak pozitív dolgokat írhat, tapasztalhat. A jól "megmondók", rendreutasítások néhány hírdető (gondolom mivel ők ***moderálva***nek) joga.

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2014. március 12. 09:18

FIGYELEM!!Nagyon fontos!Van egy ember,tudom a nevét is,de a személyiségi jogaira való tekintettel nem írom le,csak annyit,hogy 65 év körüli alacsony pirozs pozsgás ősz ember,bejelentkezik mint vendég,többünkről minden információt,amit megtudhat megtud,és presszionálni akar bizonyos dolgokra,azt szeretné,ha neki dolgoznánk.Beteg módon minden apróságot elraktároz mindenkiről,hogy adott esetben elő tudja venni.Vigyázzatok vele,ne fogadjátok!

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2014. március 12. 10:10

Egy telefonszámot írhatnál a telefonszám feketelistához! Ismerős nekem is a sztori, egyszer ha egyről beszélünk én is belefutottam. :-( Köszi!

Törölt felhasználó · 2014. március 12. 14:45

"Hirdetők egymás között" című oldalra tedd fel. 

 

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2014. március 12. 14:53

Oké,minden infót leírok a "hirdetők egymás között".ben!

 

 

 

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2014. március 12. 14:53

Kedves Rönök!

Nem értem mi a te problémád?

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2014. március 12. 14:55

Csak, hogy a te is megértsd: Van egy olyan rovat, amit rajtad kívül mindenki ismer, aki hirdető, hogy : telefonszám feketelista! Ahova a lányok feltehetik a "gy*k*rek" számát! Így már remélem minden érthető!

Kalóznak köszi!

Szöszike 69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. március 12. 15:33

Csajok,ezzel az emberrel én már két éve kapcsolatban vagyok!Nem tudok megszabadulni tőle,rólam is mindent kinyomozott,egy pszihopata állat!

Szöszike 69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. március 12. 15:51

Rönök,én is azt kérdezem,amit Ivett,mi ezzel a te problémád?Ivett,tudta a fekete listás fórumról,de nem véletlenül írtam ide.Ha a drága beteg vendégünk olvassa a fórumot,lássa azt,hogy a dolgai nem maradnak szó nélkül,nekem minden esetre ennyi is elég volt,ha nem tartja valaki tiszteletben más magán életét,arra harapok.De hát amint hallom,ez az ember másokkal tovább is eljutott.

 

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2014. március 14. 13:15

Csatlakoznék pár közeli város hozzászólóihoz! Szerintem is sokkal tisztességesebb lenne, ha Mindenki a saját! Retusálatlan! Nem Fotóművész által csinált képeivel dolgozna! Ez a v..gnek is biztonságot adna, hogy azt kapják az ajtóban, mint a képen! Ha valaki nem így gondolja, szívesen várom a hozzászólásokat! :)

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2014. március 15. 06:41

Nem tudom ez kinek szólt,én ezzel kapcsolatban tisztáznám,ha már ez szóba jött,az én képeimen a háttér van csak megváltoztatva amelyiken megvan,saját magamon egy pici négyzet centimétert sem változtattam.Egyébként Ivettnek igaza van,ha valaki jobb képet rak fel magáról,mint amilyen ő maga valójában,az ne csodálkozzon,ha kifordulnak még az ajtóban,vagy ha ott is maradnak,csalódottan távoznak.De ez mindenkinek legyen  a maga problémája.

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2014. március 15. 10:00

Konkrétan nem szántam senkinek sem a hozzászólásomat! Csak azért írtam le, mert én is sokszor hallom a v...gektől, hogy a képek után elmentek, aztán majd elájultak az ajtóban! De ahogy írtad Kalóz, ez legyen mindenkinek a saját problémája! :-)


Téma indítva: 2010.03.15., 840 hozzászólás összesen