Hirdetők egymás közt

Téma lezárva
Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 15. 07:29

Hirdetőink itt is beszélgethetnek egymással...

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 24. 19:36

TISZTETL HIRDETŐINK!

TUDOMÁSUNKRA JUTOTT, HOGY HIRDETŐINKET  KÉT TELEFONSZÁMRÓL  ZAKLATJÁK, FENYEGETIK. A KÉT TELEFONSZÁM: 06706304054 ÉS 06702047845. MINDKÉT SZÁMRÓL SMS-BEN ÉS TELEFONHÍVÁSSAL MÁS OLDALAKON VALÓ HIRDETÉST AJÁNLANAK, MAJD, HA NEM MEGFELELŐ VÁLASZT KAPNAK, FENYEGETNI KEZDIK A HIRDETŐKET!
A VL SZERKESZTŐSÉGE ELÍTÉLI EZT AZ ETIKÁTLAN MAGATARTÁST, A TÖRVÉNY TILTJA AZ ILYEN TOBORZÁST. ÍGY HA EZ A JELENSÉG TOVÁBB FOLYTATÓDIK, SZERKESZTŐSÉGÜNK FOGJA MEGTENNI A SZÜKSÉGES JOGI LÉPÉSEKET AZ "URAK" ELLEN.
FENTIEK MIATT KÉRJÜK, HOGY FIGYELJENEK ERRE A KÉT SZÁMRA, TUDJÁK, HOGY NEKÜNK NINCS ÉS NEM IS LESZ KAPCSOLATUNK VELÜK ÉS MI MINDEN LEHETŐSÉGET FELHASZNÁLUNK ARRA, HOGY ÖNÖKNEK SEGÍTSÜNK ELKERÜLNI EZEKET A PROBLÉMÁKAT!

VL

Törölt felhasználó · 2010. április 02. 19:10

Kedves lányok!

Nem egy vendégem masszázs közben beszélget, vagy utána. Szavahihetőek és ezért be kell látnom, hogy a háborgásuk sokszor jogos. Többen máshova is ellátogattak már és nem a fotókon lévő hölgy fogadta. Akinek esze van, ilyenkor az ajtóból elköszön.

Saját érdekünk, hogy magunkat tegyük fel, mert az igazság úgyis kiderül és már bizalmatlanná válnak azokkal szemben is, akik valóban a saját képükkel hirdetnek. Ez országos jelenség, el kéne gondolkodni rajta. Érthető, hogy az arcát nem mutatja szinte senki, de azért az alakját vállalja be! Én is elmennék az ő helyükben azonnal.

Kellemes mindennapokat és szebb jövőt mindenkinek! :)

egy lány · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. április 19. 22:49

lányok vigyázzatok, mert van egy vendég aki hamis pénzel járkál (20-ezres), jol nézzétek meg, főlleg  a 20 ezrest. A száma-06705354525. vagy rejtett számmal hív.

Törölt felhasználó · 2010. április 20. 22:43

Melyik városban történt ez?

egy lány · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. április 21. 22:35

ez dunaujvárosban történt, de nem ujvárosi az illető, elég messziröl jött, ugyhogy ez bármelyik városban megtörténhet.bárhová elmehet,bárkihez.

Törölt felhasználó · 2010. április 22. 10:17

Köszönöm a figyelmeztetést meg a választ!

anita31 · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. május 27. 15:05

sziasztok szeretettel üzenem minden kedves régi és új vendégeim nek hogy továbra is vagyok csak a hirdetésem valamilyen okbol nem jelenik meg........06205030855 ezen elérhető vagyok egész nap addig is puszilok mindenkit.......

üzenet · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. május 29. 13:22

szia anita 31 .hát ezzel nem csak te vagy igy .hogy nem raknak fel....:Sde én is várom régi és uj vendégeimet.ezen  telefonszámon.06308298729     magyar lány szép csinos .nem lehuzós tiszta ápolt.dekorativ.jelenleg számot cseréltem ezért nem aktiváltak.aki ismer tudja ki vagyok aki meg nem annak ideje megismerni.:D:Dadddig is puszi

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 31. 10:16

Kedves anita31!

Az itt megadott telefonszáma jelenleg 4 regisztrációban szerepel. Amíg nem sikerül Önnel egyeztetni, nem fog megjelenni hirdetése.

VL

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 31. 10:19

Kedves üzenet!

Beírhat minden fórumba, ha a válaszunk egy helyen nem elég...

Először is, mi nem bíráljuk Hirdetőinket a szerint, mennyire korrektek vagy sem, ez nem a mi dolgunk. Mi csak hirdetési lehetőséget kínálunk.

Másodszor:

Természetesen lehet számot cserélni, de akkor csak az újat kellene használni. Az Ön által a fórumban megadott szám alapján talált előző telefonszámával van aktív hirdetés jelenleg is oldalunkon!

Tehát a szabályok szerinti egy ingyenes hirdetési lehetősége megvan.

VL

Edobaba · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 02. 12:02

Sziasztok.Nekem sem jelent meg a hirdetésem,amig nem álltam át fizetösre,de amint fizetsz felrakják,már nincs ingyenes itt sem.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 02. 12:56

Kedves Edobaba!

Kérjük, ne terjesszen valótlan információkat oldalunkról!

Igenis van ingyenes hirdetési lehetőség ezután is, de csak azok tudnak hirdetni akár ingyenesen, akár előfizetéses felületen, akik betartják a szabályokat és hajlandóak együttműködni velünk.

Ön pedig még nem előfizető oldalunkon, hanem csak megrendelő - értelemszerűen akkor lesz előfizető, ha majd be is fizeti a díjat. Ennek ellenére mégis megjelent a hirdetése, mert az ellenőrzés során nem volt gond.

VL

 

B.B · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 03. 12:28

Kedves Szerkesztőség!

Én érdeklödni szeretnék ,hogy hogy tudnék előfizetni itt az oldalukon? többször is probáltam de nem sikerült és ennek az lett a vége hogy le lettem tiltva!Sajnos ezt az ip cimet nem csak egyedül használtam ebböl is baj lett dehát nem mindenki tudja megoldani hogy máshol is adjon fel hirdetést!Kérem önöket hogy segitsenek nekem megtenni a lépéseket mert nem értem többször irtam emailt de nem kaptam olyan levelet amiben lett volna számla!Pedig mindenképp szeretnék elöfizetni de már nem tudom hogy kérhetnék segitséget?De ha esetleg más is tudna segiteni azt is megköszönném!Mert nagyon szeretem ezt az oldalt!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 03. 16:48

Kedves B.B!

Válaszunkat a másik topicban találja.

Elég, ha egy helyre beírja hozzászólását.

VL

Mira · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 11. 06:37

Nos igyen hirdetés? Meddig? Én már hetek óta mindig tiltva vagyok és nem tudom feltenni! Pedig csak egy telefonszám cserém volt ! Újra regisztráltam mindenem új volt és ennek ellenére továbra is tiltva vagyok az ingyen hirdetésnél !  Ha  előfizetnék tuti nem történne meg ! Igaz ?

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 11. 08:53

Kedves Mira!

Nem, nem menne többre! Az előfizetett felületen is folyik ellenőrzés, és bizony ott is van bőven, aki nem jelent meg az elmúlt napokban...

Ha tisztázódik a probléma, tudni fog hirdetni, de ha addig is új regisztrációkat hoz létre, csak megnehezíti és hosszabbá teszi az egyeztetést.

VL

suzi · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 11. 20:30

tisztelt vl szerkesztöség szeretném    megtudni miért nem küldték el az imél cimemre  az aktiválás jelszot  leitnerlivia@gmail.com. 2napja várom.   sok puszit küldök a vendégeimnek. a telefonszámom addig is él 06705685451

Mira · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. június 12. 07:05

Köszönöm az infot! De már nem hiszek az itteni egyszerü hirdetésbe sajnos! Köszönettel! Mira

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 14. 11:34

Kedves suzi!

A rendszer azért nem tudta kiküldeni, mert Ön az email címét rosszul adta meg (.hu -t írt .com helyett). Máris újra kiküldjük!

VL


Téma indítva: 2010.03.15., 182 hozzászólás összesen