Csevegés

Törölt felhasználó · 2012. július 11. 20:12

Hozzám gyühetsz. :D

 

Törölt felhasználó · 2012. július 11. 21:30

Jól meggyúrlak! JÓJAZ xd

 

Törölt felhasználó · 2012. július 18. 16:26

Szia,

elhallgattál nagyon. Sehol se tudod leírni, hogy célt érj vele, mert direkt csinálják, és sokszor hallom, hogy értelmes ember van a vonal túloldalán. Elmesélem, én mit csináltam az elmúlt 4-5 hétben. Jól indult itt minden, 80-100 hívás/nap, enni nem tudtam, kedves, mosolygós mindenki. Gondoltam, jó lesz ez. Jó is volt az első 10 nap, aztán megtaláltak, akiket a hátunk közepére se...

Visszavettem. Felejtsétek el, mi volt máshol, most meg ez van, slussz. Ha kell, jó, ha nem, nem. Régebben kinyomtam a rejtett számost, 25-30-szor egymás után hívott, most hagyom, hadd csörögjön, és megunja. Bunkó volt, kinyomtam a telót, újra hívott. Most ha bunkó, vagy hülyét játszik, netán sértő, leteszem a telefont valahova, magában beszél, nem hív újra. :)

Alakulunk, tegnap megtört a jég. Hirdetés nem duzzogó, nem sértő, csak határozott, de érthető. Vártam, néma csend 1/2 3-ig, aztán egy hívás, kellemes férfihang, köszön, bemutatkozik, és nicsak masszázst szeretne. Nem csak én adtam, hanem kaptam is, pozitív élményt, egy jó vendéget. Ma már több... Remélem, ez így folytatódik, és érdemes volt várni, és kivárni, és ezután is így lesz.

Mert tudni kell, hogy az én otthonom, nem Miskolc, és ha nem érzem jól magam a bőrömben, hát, mindenki tudja, mert más is azt tenné.

És most ott a valós életkorom, hogy ne kelljen találgatni. :) Aztán lássuk, mi lesz!

 

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 22:36

Mielőtt kitiltanának büdös sajt legnagyobb örömére,bár rá is ez vár, elmondanám, hogy a Masszázst az Én kérésemre csinálták meg a masszőrök számára, hogy a látogatók, ha netán nem, vagy nem csak szexpartnert keresnének, hanem bármilyen masszőrt, csak egy katt a sufninkba, mert kaptunk valamit egy év után.

Voltak is az oldalon masszőrök, az erotikustól, a frissítőn át, a tényleg képzettekig.

Lement Suzy, mások is, de ki veszi észre. Most meg lehet nézni, a Masszázsban hirdetők többsége mit hirdet igazán.

A vendégek mesélnek. Ez van. Ettől van, amit Elvira írt tombolva, magából kikelve, amin én már túl vagyok.

Sok lúd disznót győz. Ez az oldal nem nekünk van már. 

A kérdés jogos volt Elvira részéről. HOL???? Az újságból kiűzve, a neten szintén. Majd szórólapozunk, meg osztjuk a névjegykártyákat,

esetleg felveszünk telefon marketingeseket. Rakás ötletem van, csak ezért kár volt 1 egész évet dolgozni, 2 napos munkán. :)

Sok sikert a sok "képzett" masszőrnek, és ha visszamegyünk 3 évet az időben, a netre ÉN vittem fel a valódi masszőrt, volt is sikere.

Egy 21 éves srácnak volt egy bölcs mondása:

"Az emberek a jót hamar elfelejtik, a rosszat soha." 

De senki ne keseredjen el a masszőrök közül, Pesten van honlap MASSZŐRÖKNEK. Az tiszta, csak a vidék a gond.

Ezt külön köszönöm az elűzöttek nevében is, akik nem olyan rossz emberek, mint ÉN, és egy betűt se írtak, csak eltűntek.

Nem baj, van új hirdető, nem igaz? Mindig jönnek újak.

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 22. 15:15

Tegnap Veszprémben voltam "lávaköves masszázson" !

Ismét nem kellett csalódnom! :)

Királyok és királynék városa kimaradt, Szombathelyen nézelődöm most!

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 22. 22:22

Ma mindent moderációra küldtek!? :)

Törölt felhasználó · 2012. július 23. 09:05

Tiszteletem Uraim! :)

 

Elemezzük Pál-Pusztai beszámolóját! Először is egy nesze semmi, fogd meg jól. Ír valamit, amire bárki, én is képes vagyok bárkiről, akit sosem láttam. Volt valahol, nem csalódott. Én is voltam a Teszkóban, és megint nem csalódtam, nem köszönt a pénztáros tegnap sem.

Hol is volt? Veszprémben!

Alatta "Királyok és királynék városa kimaradt,..."

A királyok városa Székesfehérvár (lelkesen érdeklődött fehérvárban, hogy kihez érdemes:))

A királynék városa NICSAK VESZPRÉM, ahol most volt, vagy nem?? 

Ilyen ellentmondásba keveredik 3 mondatban.

Ugye nem is kell többet szólnom? :)

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 24. 19:23

Azért vagyok itt, hogy szeretetet, reményt és hitet adjak.

Jól érzem magam, mert egyre gyakrabban sikerül! :)

Törölt felhasználó · 2012. július 24. 20:59

Hol?

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 24. 23:59

Azok a kifejezések, amelyekkel másokat jellemzünk, keveset mondanak róluk, de nagyon sokat mondanak rólunk! :)

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 12:25

Szia,

Hexe=Nemesis, és mindkettő nő és masszőr. Azért kösz. Mindig kilógtam a tornasorból, ezért szeretnek, és/vagy utálnak... :)

Csókol az úttörő (VOLTAM!!!)

 

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 13:35

Most tanulom a szexmasszázst, így vénségemre. Egy kis útmutató, vannak ínyencségek is.

Erre tuti jönnek, mint cukorra a legyek.

 

A legtökéletesebb, ha házilag masszíroztok, mivel ilyenkor magadra csukva a nagyajtót, mindenféle kalandokba bocsátkozhattok. Érdemes fürdőben, konyhában, csempés helyiségben, vagy ha az ágyon, akkor gumilepedőn végezni 1-1 erre szánt törülközővel.  

A masszázs során nagyon fontos, hogy ne csiklandozzuk a másikat, és fájdalmat se okozzunk. Egy gyöngébb, törékeny csontozatú embernek fájhat az, ami egy erősebb alkatúnak még kevés, de az alkat sem mérvadó, van, aki érzékenyebb, van, aki kevésbé. A masszázst két irányban is végezheted. Fejtől lefelé, ha lenyugtatni és pihentetni akarsz, illetve a talptól felfelé, ha felhergelni szeretnéd párodat. A legizgalmasabb, ha különböző élelmiszerekkel masszírozzátok meg egymást, így a dörzsölés után szabad a nyalakodás is.

 

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 13:39

Ínyencségek: 

Csokoládé
Igen izgalmas élvezetet nyújt pl. a csokoládészirup, főként, ha sűrűbb étcsokoládé, ez a legizgatóbban a derékon, a tarkó alatti háromszögben, és a szeméremtest feletti puha, lágy részen hat. Igazán finom nassolni való, ami egyben vágyfokozó is. Mentolos vagy mentaleveles főzettel higított verziója élénkíti a bőrt, és igazán izgató, potencianövelő, akár 2-3 aktust is létrehozhat köztetek azon nyomban, egymás után! Fontos viszont, hogy szembe ne kerüljön! 

Mézben fürödve
A méz, régi, hagyományos módszer, de valójában kevésbé tökéletes, mint a csokoládé. Ragadósabb, nehezebben kezelhető, cukros, és a melegben nyalogatva akár további hőgutához is vezethet, ennek ellenére használható módszer, de jobb ezt télre eltenni ötlettárunkba. A homlokon és köldök környékén a legizgalmasabb hatású.


Még nincs vége :D

 

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 13:45

A belső masszázs – tanuld meg és bolondítsd meg a férfit
Először is egyezz meg vele, hogy akarja-e vagy sem? Sok fickó van aki eleinte fél tőle, de aztán szex közben mégis megjön a kedvük. Olvastunk egy fórumot erről a témáról. Azok, akik próbálták, már-már függők voltak a prosztata masszázstól. Valószínűleg okkal.

Na figyelj!

  • Moss kezet, és pucold ki, majd vágd rövidre a körmödet. (Műkörömmel, vagy hosszú körömmel ne közelíts! A pasid ijedtében meg sem áll Mekkáig, ha mégis!)
  • Ha gondolod, használj egy finom latex kesztyűt, de e nélkül is ügyes lehetsz. Kend be az ujjad síkosítóval, ez segíthet, de ezt is kihagyhatod.
  • Izgasd fel mindenféle módon a fiút, kézzel, szájjal, és csak utána kezdd meg a barlangászat előkészületeit.
  • Simogasd először a fent leírt pontokon – kívülről. Nyomd az ujjaidat a herék és a végbél közötti bőrfelülethez, és finoman masszírozva körözz. (ne úgy nyomd, mint a süket a csöngőt! Érzéssel csináld, a pasi reagálásából tudhatod, mi újság)
  • Ha úgy érzed, hogy felkészült, akkor csúsztasd finoman az ujjad a végbélnyíláshoz. (Melyik ujjadat? Mondjuk a mutatót, vagy a „bemutatót”, vagyis a középsőt.) Egy kicsit masszírozd a gyűrűs záróizmot, majd óvatosan és lassan haladva hatolj be. Segít, ha úgy csinálod, mint ahogy te elvárnád fordított helyzetben. Lassan vezesd fel az egész ujjadat, majd kicsit mozgasd körkörösen, meg ki-be, hogy ellazuljon.
  • Emlékszel, hogy hívtad az ujjaddal a csiga-bigát az óvodában? Na most ezt az ujjmozdulatot kell felidézned, finoman és érzéssel. Az ujjad hegye finoman érinti majd a prosztatát. A fiú jelzéseiből tudod, hogy gyengébben, vagy erősebben kell csinálnod. Közben persze azért ragadd meg a szerszámot is, és kényeztesd elölről is a kedvest. (FIGYELJ – azon kérlek ne sértődj meg, ha hamarabb megy el mint te, és akkora szédületes orgazmust produkál, hogy csillárt kell takarítani utána.)
  • Ha elég tapasztalt vagy, akkor felfoghatod a gejzírt úgy, hogy a térdei felé nézve meglovagolod a párodat, és a korábban leírt módon izgatod. Frenetikus élmény lesz.

 

herkules38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. augusztus 01. 07:52

hello

herkules38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. augusztus 01. 08:02

sya milla a mult héten voltam nálad a plázával szemben műkőteted ugy mond maszást a szőke barát nődel és én bátran ki merem jelenteni hogy nem csak maszást vállasz hanem tőbbet is bele értve *** moderálva *** de amugy  mellesleg nagyon szép szilikon cicid van :) :) *** moderálva *** vagy müvészi néven milla :) :)

 

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 04. 22:14

Elvira Drága!!

Nemesis meg Hexe egy és ugyanaz........

Hexe ne variálj már annyit ezekkel a nickekkel......

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 05. 16:23

és miért ne?

 

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 05. 20:55

Mert így kb. az ***moderálva*** színvonalat mutatod magadról, de az még csak hagyján hogy két, illetve még annál is több neved van( pl.: József) de amiket írkálsz meg ahogyan viselkedsz az is tisztára gáz.....De ha neked így jó akkor hajrá...

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 05. 21:27

Most téged pl mennyiben zavar, hogy én mit csinálok?

 

 


Téma indítva: 2012.05.25., 330 hozzászólás összesen