Csevegés

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 06. 21:39

Csak akkor zavar ha a jóhiszemű embereket a 2féle éneddel félrevezeted. Mint ahogy lentebb is történt.....De mindegy is...

 

Zollee · Újonc (20 hozzászólás) · 2012. augusztus 13. 20:53

Kedves Hercules38!

 

Először is hadd mondjam el a következő tapasztalataim MIllával kapcsolatban. Néhány hete kerestem fel először a hölgyet. Fantasztikus külsejű hölgy fogadott az ajtóban, akivel rögtön a masszázságyra való felvekvéskor tisztáztuk a részleteket. Kizárólag masszázst vállal, semmi egyebet nem. Próbálkoztam nála mással is, de elzárkózott tőle. Ne feltételezz róla ilyen dolgokat, amiket valóban nem végez. Egyébként annyira jó a keze, hogy azóta többször is felkerestem. Úgy gondolom hogy Nyiregyházán messzemenően Ő a legjobb, pedig jártam más masszőr hölgynél is. A legigényesebb volt a lakása, az összes többi jóval gyengébb szinvonalu. Hogy mással dolgozik-e azt nem tudom, de abban biztos vagyok hogy más kezére nincs szükségem.

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 14. 12:13

Szia,

bár próbáltál sértegetni (nem tudsz :)), olvastam, amit Debrecenbe írtál a masszázzsal kapcsolatban, és teljesen egyetértek vele... :)

Annyit azért hozzászólnék a többiekéhez, hogy én is tényleg tanult, és elég jó masszőr vagyok (ezt a masszőz szót később találta ki vki, az én időmben a nők is masszőrök voltak), nem zárja ki, hogy utána ne lehetne még több jóságot adni. Nekem pl ebben volt a sikerem, mikor még... igen, én vittem fel a masszőrt 3 évvel ezelőtt egy másik oldalra, adtam ötletet hozzá nem értőknek is, de már mindegy :)

Már van bambusz masszázs is, most azon gondolkodom, hogy én meg sodrófa masszázst hirdetek, aztán leveles tésztát hajtogatok a vendégből xd

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 14. 20:09

Szia Grófom,

először is örülök, hogy látlak, mármint olvaslak. Már megint az igazság hagyja el a kezedet, így van.

Kérdem, mi a rossz a szexben? Egy rossz partner. A masszőrök is szerethetik a szexet, sőt, minél jobb szerető valaki, annál jobb masszőr lesz.. :) A kettő kombinációja, mármint a profi masszázs egy jó szex-szel a végén, mindenki elhiheti, vonzza a férfit, tehát igenis összefér.

Itt meg asszem, álszenteskedni nem igazán kéne.

Most megyek élőadásba valahova, és ott is jól érzem magam. Egy életünk van, adjunk neki!! :D

Ha érdekel, mailben, vagy skypon.

 

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 14. 20:13

Nincs nekem semmi bajom Veled, csak néha túlpörögsz. Ennyi...

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 14. 21:32

Én állandóan pörgök :D

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 15. 07:51

Szia, hozzád teszek fel egy fontos kérdést, mert szakértőnek tartalak masszázsban (is:)).

Te mit szólnál, ha feltöltenék a péniszedet vazelinnel? Ilyet találtam, és el is képzeltem...Hát!!

Ez ilyen erotikus masszázs, gondolom, csak szerintem ügyes kezecskék meg tudják azt tölteni vérrel.

Nem kötöszködni akarok, csak érdeklődöm, már félénken, mert mindig vmi rosszat szólok (de igazat) ???

Kapsz a popódba golyókat is... Te mennél?

 

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2012. augusztus 15. 12:10


Ezt egy hivatalos masszázs oldalról (Szexmentes!) kerestem minekután egy masszőz hölgytől hallottam én is először. Vagyis nem kitaláció hanem létező történet! :)


Mi a különbség a masszőr és masszőz között?

Szoros szakmai viszonylatban az, hogy a masszőrök férfiak, a masszőzök pedig hölgyek.(Francia szavak: Le masseur: Férfi masszőr, La masseuse: Női masszőz)
Ám a hétköznapi nyelvben alig teszünk különbséget:

a masszázst végzőket általánosan masszőröknek hívjuk.



Így hát feltehetjük a kérdést magunknak: férfi vagy női masszőrt válasszak?


A kérdés gyakori, ennek ellenére nem létezik rá általános érvényű válasz. Döntésed előtt jó, ha rendelkezel néhány hasznos információval:


A férfiak általában idegenkednek az azonos nemű masszőrtől. Jobban esik egy hölgy érintése, még ha nem is olyan határozott vagy erőteljes. Ám ha sportosak, kemény izmokkal rendelkeznek a teremetés koronái, meg vannak arról győződve, hogy csak egy hasonló adottságokkal rendelkező „kétajtós szekrény” tudja megfelelően átdolgozni fáradt izmait. 
Itt mindjárt el is kell oszlatnom egy tévhitet: a masszázs erőteljessége, hatása és eredményessége csak igen kis százalékban múlik a fizikai erőnléten, sokkal inkább a technikai tudáson. Ebben a tekintetben pedig a nők és férfiak egyaránt lehetnek jók vagy kevésbé tehetségesek!


A női masszőrök általában érzékenyebben reagálnak a páciens rezdüléseire, kíméletesebbek fájdalom esetén, a férfi masszőrök viszont határozottabban kitartanak a terápiás terv mellett, következetesebbek a kezelés teljes ideje alatt. 
Női vendégeink sokszor említik szemérmességüket, nem szívesen vetkőznek le fehérneműre az erősebb nem képviselői előtt. Általában ez az oka annak, hogy azonos nemű masszőrt választanak. Masszázs közben sokszor a lélek is megnyílik, és szívesebben bízzák rá lelki titkaikat is „sorstársaikra”.


Masszázs közben akarva-akaratlanul energia-csere is történik.

Az energiák sokszínűsége miatt azonban a férfi-energia masszázs közben kiegyensúlyozza a yin típusú női energiát, és viszont, így tudattalanul és „megmagyarázhatatlanul” az ellenkező nemű masszőr érintésétől energetikailag is jobban érezzük magunkat.

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 15. 12:58

Szia,

igen, a yin és a yang miatt van h nő férfi masszőrt, és fordítva, az energiaáramlás... köze nincs a szexualitáshoz.

Én bevallom, nekem ez a masszőz szó nem tetszik, a gyakorlati oktatónk egy tünemény 52 éves gyógymasszőr volt, nő.

A névjegykártyáján is gyógymasszőr volt.

 

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2012. augusztus 15. 13:13

Hali :)

Látod látod azért mert nincs papírja valakinek valamiről, még tudhat dolgokat. Téged ez az apró kis betű zavar. Engem inkább az, hogy lenéznek hasonszőrűek pedig ugyan azt csinálják csak lerövidítik a dolgokat kifogásokkal.

Teljesen egyet értek veled, ha valakinek papírja van, és tud is, nem kellene lejáratni egy jól megbecsült, nem könnyű szakmát. Legalább is olyanoknak akiknek fogalmuk sincs mit is jelent a masszázs legyen az bármilyen! Ha olvastad akkor tudod bár papírom nincs de tanultam és amit én tanultam annak köze sincs a szexhez vagy akár az erotikához.

Igaz az is, lassan több fajtáját kitalálnak mint amennyi rovar él ezen a szerencsétlen bolygón. Volt van és lesz is aki tőlem masszázst kér de én sajnos egy ciszta miatt a csuklómban ezt nem igazán tudom megtenni. Bár nem tagadom van vendégem aki szereti amit és ahogy. De újra csak írni tudom, az amit én csinálok, olyankor nem erotikus és nem izgató. De azt hiszem neked ezt nem kell magyarázni. 

Szóval a lényeg, én arra ugrok ha valaki mosakszik pedig ugyan úgy megteszi csak épp máshogy nevezi szerencsétlen gyereket :S

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 15. 13:51

Nézd, engem már ez jó ideje nem zavar, tudomásul vettem. A szabadpiacon is rengeteg hozzá nem értő, papírral rendelkező masszőr van, a vendégeknek kell megtalálniuk a nekik megfelelőt. Nincs bajom, ha valaki erotikus masszázst csinál, azzal se, ha abba öltözteti a mást, már rég nem. :) A vendégek, ha nem érzik jól magukat valahol, mennek tovább, míg meg nem találják, akit keresnek, és akkor mesélnek. Ennyi elég. Gondolj bele, hány pocsék fodrász van. Kinek van sok vendége? A jónak. A többi úgyis tönkre megy. Hagyni kell. Ennyi.

A másik témára visszatérve, sokan a technikára mennek rá, ezt is tanítják a különböző tanfolyamokon, a mentális része viszont kimarad.

Pedig, a kettő együtt az igazi masszázs. Ezért szoktam mondani, hogy ezt feszülten nem lehet, legózni egy gyárban igen.

A negatív energiát a vendég érzi, nem tudja, mi baja, de rosszul érzi magát. Hozzá se érsz a másik emberhez, és energiaáramlás van.

Csak érzed a másikat. Akkor pláne masszázs közben, mikor hozzá is érünk a másikhoz, és toljuk bele, ami bennünk van. Na, ha ez rossz, akkor nem szabad. Én nem szoktam olyankor, én is ember vagyok, lehetek fáradt, kialvatlan, történhetnek dolgok, rossz napom van, akkor inkább ne. 

Az meg, hogy van papírod, vagy se, nem jelent semmit. Az enyém a régi nevemen egy felsőörsi padláson. A tudás a fejemben, meg a kezemben, a többi meg a lelkemből, de ahhoz BEFOGADÓ is kell!! Ez a lényeg, adni csak annak tudsz, aki elfogadja. :)

 

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 15. 18:16

Ez inkább szadizmusnak hallatszik mint kellemes érzésnek. Ez kb olyan lehet mint amikor jól p_p_ón dugnak egy csajt tiltakozása ellenére.  Mondjuk a hátsó bejáratot egyszer kipróbálnám , de kizárólag olyannal aki be is vállalja, és nem nyafog, hanem még mondjuk szereti is, persze valahogy nehéz elhinni, hogy azt lehet szeretni, dehát nem vagyunk egyformák....Szerencsére...Alapvetően nem vagyok egy állat,( legalábbis úgy gondolom ) ha valaki nem akar valamit akkor nem basztatom a dologgal. Pl.: Meg sem erőszakolnék soha senkit, bármennyire is felcsigáz :P :P

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 15. 19:51

:D

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 31. 17:10

Üdv!

Debrecenben kesesek olyan masszőz hölgyet aki ESZO masszázst is vállal (és ért is hozzá :) ). Tudtok valakit ajánlani?

 

 

Serrano · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. szeptember 28. 20:18

Tisztelt Anita69, Hercegnő, újabban Ádám69!

 

Nem tudom még hány néven mószerolsz itt normális fórumozókat. Sajnálom, hogy más szemében meglátod a szálkát, magadéban meg a gerendát sem veszed észre. Nem baj, szellemi nívódból mindössze ennyire telik. Ahogy megpróbálod álcázni magad az szánalmas: bejelentkezel fiú névvel, aztán úgy írsz, mint egy nő.Majd amikor a végén felfogod, hogy nem valami férfiasra sikeredett az írásod, akkor ismét megpróbálsz férfi lenni. Eléggé skizofrén személyiségre vallanak ezen húzásaid. De ez sem baj. Ami igazán baj, hogy te fikázol mindenkit, majd szaladsz árulkodni. Mindenesetre az alant közölt zagyvaságod egy valamire jó volt. A hemzsegő helyesírási hibáid bizonyítják, hogy az oldaladon közzétett hozzászólásokat is te írod férfiak nevében. Tényleg rosszul mehet az üzlet, ha így próbálsz reklámot csinálni magadnak. A témát a megem részéről ezennel lezártnak tekintem!

FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2012. szeptember 28. 20:47

Sziasztok!

 

Tudnátok ajánlani olyan szolgáltatót Debrecenben, aki végez speckó gát, ágyék, stb. masszázst? (egyfajta rejtélyes, túlzott kismedencei izom-görcsösségről, túlműködésről és ebből következő merevedési zavarról lenne szó) Üdv!

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 28. 22:14

Szia,

egyjópopó? xd

 

Vaki · Újonc (27 hozzászólás) · 2012. október 01. 18:13

Grófom, az nem lenne gond (normális fejlődési folyamat lehet), ha szexmunkásokból alakulnak ki hostesek, gésák (magyarul nincs is fogalom a gésára), az eszkortok (igazi kísérők), szexterapeuták és erotikus masszőrök.

Ez normál és szexuális kultúra kérdése, a fejlődéssel jár, egyfajta továbblépés lehet.

Sajnos nálunk elvétve találni ilyen szempontból jó helyeket, lányokat.

 

Volt egy rövid időszak a görgei utcán, egy azóta megszünt masszázs szalonban (ezen fórum bejegyzéseinek elején értekeztem erről). Ott volt két valóban lelkes, kedves, szép és érzéki lány, akik abban voltak nagyok, hogy jó hangulatot teremtettek, természetesen szexuális feszültséggel is fűszereezve. Öröm volt oda járni.

Mai napig keresek valami hasonlóan jó helyet, de hát nincs. Ilyen Debrecen.

Egyszerűbb és gyorsabb hanyattdölni és gyorsan lezavarni valamint, mint az ügyfél partnerrel foglalkozni. Szépnek, kedvesnek, odaadónak lenni. Mégha kevesebb sexel is, de talán sokkal többet adni.

 

Erről szólna az erotikus masszázs, nem a masszázstudásról meg ilyenek.

Ha egy jó masszázst akarok, van gyógymasszőröm. 30 éve ezt csinálja főmunkaidőben. Ért is hozzá.

Igaz nem sok erotika fűszerezi ezt az élvezetet ;)

 

 

Törölt felhasználó · 2012. október 01. 19:54

Szia,

Gróf nem az erotikus masszázsról írt...

Törölt felhasználó · 2012. október 03. 14:24

Kedves Elvira,

Könyvet, CD-t, pasit nem adok kölcsön. Gróf meg úgyse mondja meg h ő az, vagy ki... :)

GRÓF AZ ÉN FÉRJURAM! Nahát. Tőlem kérd el... xd

 


Téma indítva: 2012.05.25., 330 hozzászólás összesen