Fórumozók egymás között (dühöngő)

Anonymous · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. február 01. 14:56

Hali! 

Amúgy kiknek a hibái, hogy nincs kereslet-kínálat? 

Valaki van az ügyfél körben aki miatt nem mernek hírdetni?

Vagy esetleg a lányokban keresendő a hiba? 

Mi folyik itt? Mi az ábra?

Anonymous · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. február 01. 14:46

Jöhetnének már az új leányzók, mert a halmozottan nagy kangörcstől alig bírok meglenni :D

Wilcox · Újonc (8 hozzászólás) · 2018. február 01. 09:52

 

Ezt én is így gondolom Debrecenben vannak a legrosszabb csajok . Pesten nagyon komoly cicák vannak.

 

1979 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. január 31. 16:56

Sziasztok .Debrecenben hogy nem lehet olyan csinos lányokat mint pesten akárhogy nézegetem nincs olyan akihez tudnék menni.

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. január 13. 17:11

Lara-25 böl hirtelen Amira 25 lett..xd

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. január 09. 19:45

Felbecsülhetetlen érzés mikor nem ér rá senki.. mert ugye mindenki elfoglalt!

76 · Kvázi-tag (149 hozzászólás) · 2018. január 07. 00:06

újra egy férfiként bejelentkező hirdető?? mert ha nem,miért van oda írva,a "beszámoló" fölé,ami...milyen érdekes...kb. mennyire lehet hiteles ez is. 

 

LambertGyula · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. január 03. 07:28

Csodás hírű Niki 31-ünket egy kerek hónapig próbáltam elérni, de semmi! Hát hogyan lehet téged elkapni? :) 

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2017. december 23. 16:47

 

Nagyon kezdő lehetsz! Senki nem mondta neked, hogy kurvához soha nem viszünk fel ennyi pénzt!

Mellesleg · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. december 23. 11:21

Ezt a Gábort nem lehetne kirakni a női hirdetők közül? Vagy csak engem zavar?

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2017. december 20. 21:38

Klaudiacicaánk Kanizsán landolt úgy kel neki ott van jó helyen!

Karesz0000 · Újonc (0 hozzászólás) · 2017. december 16. 17:31

*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését (Maya25) ***

 

Esztergomi Lányok katasztrófálisak...

Ott van Laura 18 (két hirdetés e volt egyszerre

Ezzel még azt mondom semmi próbléma,el mentem hozzá illetve a barátnőjéhez (gondoltam hármasban szebb az élet :D )

Rózsaszállak átadva,fürdés.vágjunk bele 

Nem azt kaptam mint amiért fizettem.

Egy óra után gyors zuhany ,öltözés

Majd az álltalános dolog ellenőrzők mindent

meg e van.

***moderálva***

Szóvá is tettem erre ők persze tagadva mindent 

Közölték ,hogy ők semmihez nem nyúltak....

Nem azt kaptam amire számítottam és még meg is loptak.

Úrak,kerüljétek őket ! 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2017. november 20. 23:01

Nem szakértő, csak egy troll, aki most a te személyedben talált egy balekot akivel veszekedhet és szájkaratézhat egy sort. Évek óta ezt csinálja, néha kitiltják, de úgyis mindig visszajön, csak nevet vált. További jó szórakozást!

 

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2017. november 20. 08:52

Nincs más nickem (ellentétben veled brockyfeller), nem is volt soha, és nem írtam belső üzenet a szerkesztőségnek sem. Én megírtam itt nyíltan neked! A drágámozással és nedvesedéssel meg erősen pályát tévesztettél te szakértő, nem vagyok nő.

 

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2017. november 19. 22:19

És te miért akarod mindenkiből a 'részleteket' kihúzni? Már nem egyszer olvastam tőled, hogy a részletekért háborogsz. Neked arra porcosodik, hogy azt olvasod, hogy ki hogy d*ott meg valakit? Mit érdekel, hogy kiskifliben vagy doggyban d*g valaki? A beszámolóból kiderül, hogy a lány megbízható, kapsz infót a külsőségek eltéréséről, és hogy a MT elégedett volt a szolgáltatással. Az, hogy milyen pozícióban k*tek a te szempontodból irreleváns.

,,...valamitől had pöccenjek már be én is!?!" Te arra recs*zol, hogy azt olvasod, ki hogy dug? Ajánlom figyelmedbe a beszámolós weboldalt ott annyi erotikus mesét olvashatsz, hogy nem fogod győzni pzs-vel.

Arról nem is beszélve, hogy úgy osztod itt az észt a fórumon és úgy kommentálod mindenki hozzászólását, mintha csak a tiéd lenne ez a fórum. A T. Szerkesztőség igazán kitehetne már téged...

 

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2017. november 13. 18:59

Lana 24 Mosonmagyaróvár: Mik azok a képek? Zajosak, rossz minőségűek. Ennél még az én telóm is jobb képeket lő. Ha már saját magad fényképezed, vehetnél valami normális telefont, vagy fényképezőgépet

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2017. október 17. 19:43

Üdv!

Mi ez az új divat a győri transziknál? Profilképnek kirakják a dákót, akaratlanul is látom az új képeket böngészve. Tegyetek már be normális profilképet, mert a többség biztos nem akar ilyet látni!

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2017. október 14. 22:24

 

Igaz nem írtam hozzá de kb 1 hete voltam Raminál ,egy jó nagy ki hagyás után , szt ugyanolyan jó mint volt talán még jobb is ,, persze ez az én saját véleményem

másik dolog ha valakiről egyszer negatívian írok ,, utána nem változtatom meg ,, vagy oké a csaj ,vagy nem és megy a levesbe ,, ezért is nem írtam meg a forumba ,mert a BygBoy tuti hogy rá írt volna valami f@szságot

Igen vannak olyan szolgáltatók aki változnak ki jobb irányba ki rosszabba..tudom már én is tapasztaltam ..Csak tudod már kicsit unalmas mikor 102x íraj hogy mert a Rami.

 

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2017. október 14. 21:21

 

 Gróf nak igaza van. Változhat a csaj, ez tény. De az is lehet, hogy a vendég ún rá. Ebben a történetben viszont nem az a baj, hogy Bigboy leírta, hogy számára teljesen megváltozott Rami. Szíve joga, hogy éljen azzal, hogy ezt a véleményét megosztja a fórumon. A gond ott kezdődött, hogy a velemeny alkotás lejáratása átment, és minden alkalmat felhasznál arra, hogy negatívan írjon Ramirol. Még egyszer kiemelném: nem a véleménnyel van a gond, hanem a lejárató hadjarattal.

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2017. október 14. 19:25

 Kösz Tibeti nekem mindig igazam van :) persze van ugy hogy nem ..mit vársz hisz hirdető hogy hozzon infót a nőkröl k bomm..

csapassuk kicsit.. BygBoy  2015. július 21. ez te írtad :Ha már Rami19 szóba került akkor csatlakoznék a hozzászólókhoz. Régebben említettem már nekem ŐŐŐ személy szerint a tökéletes szolgáltató. Ez nem is változott azóta ezért nem is nagyon szeretnék róla áradozni...

Következő:2015. május 19,,Hmmm...de sajnos az én személyes kedvencem Rami18 sehol.

Aztán jössz ezzel :Végszónak még annyit a "Kicsi Ramikának",hogy a feleslegesen kidobott rózsaszálakat nem lehet mindig a "rossz napokkal" magyarázni!Az mindenki megfogja hamar unni..! Ennyi!

Ugye érted  egyik írásod üti a másikat xd  ..

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen