Fórumozók egymás között (dühöngő)

fiatalsrác325 · Újonc (12 hozzászólás) · 2016. november 01. 20:02

Sziasztok !

 

 

Apróhirdetésben szereplő Kitty 25 hirdetővel kapcsolatban írnám soraim ami a következő lenne hogy a találkozás előtt egy nappal beszéltünk egymással telefonon és kérdeztem tőle hogy másnap mehetnék e hozzá délután és hogy biztosra vehetem e a találkozót a Kitty igent mondott másnap mentem is hozzá Pécsre és hiába hívtam kijelzett számmal a megbeszélt időben arra nem volt hajlandó hogy vegye fel a telefont inkább tíltotta a számot.Most kérdezem én az ilyen minek hirdeti magát mikor átveri az embereket aki menne hozzá ? Pécs,Kertvárosi lányról van szó.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. november 01. 11:19

Azok a nők akik arcal hirdetnek nyilván komolyan és hosszú távon gondolják a jelenlétett itt. mert a neten több 100 évig fent marad a képük és boldog, boldogtalan tovább másolja. ergo letörölhetetlen a múlt. 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. október 17. 08:56

Ez a forma kevésbé megnyerő számomra, de haladjunk a korral! :)

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. július 30. 15:26

Nem gondoltam, hogy ennyire felizgat egy idézet!?  :)

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2016. július 10. 17:57

Erről máshol már leírtam a véleményem egyszer. Azóta sem változott, és nem éppen hízelgő az alkotóra nézve. Én speciel azt kívánom neki, hogy kapja el az *sis. Ez az írás semmivel sem különb, mint a "Harcom" (kéretik németre lefordítani), a különbség csak annyi, hogy az írónő annyira ostoba, hogy fel sem fogja, mit írt le...

 

 

Édesszáj · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. június 22. 15:32

Örülök, hogy megértetted a mondani valóm. Az élvezet keresők sem vehetők egy kalap alá, hasonlóan az azt adók sem. (inteligencia! UGYE?) Én nem változtatok az eddig kialakított megközelítésemen. Főszempont: ember, nő, rosszlány. Számomra az együttlét minőségének a meghatározója. Ahogy van női megérzés, úgy a férfi is működik. Ebből következően mindenkinek annyira keserű a méz, mint amennyire azt magával éreztetni akarja. Konzervatív vagyok, legyen édes!

Hogy aztán a két oldalon lévőknek idővel, hogyan változik a másokról, ill. magukról alkotott véleménye, megítélése? Hmm!  Hogy változik? Az biztos. Ezen pedig nem érdemes rágódni. Tehát se magam, se mást elítélni megalázni nem fogok a témából adódóan. Ahhoz ,hogy rossz legyek hasonló "rossztársra" van szükségem. Legyen az házasságon belüli vagy kívüli "félrelépés".

 

Szabina38 · Lelkes újonc (26 hozzászólás) · 2016. június 20. 09:46

Én Debreceni vagyok de itt van a legtöbb szarság el kellett mennem a dunántúlra hogy egy értelmes normális beszámolót kapjak amit szívből köszönök!!! 

Szabina38 · Lelkes újonc (26 hozzászólás) · 2016. június 14. 10:56

Vajon. Miért hívoganak Győrből (mikor ott sose voltam)meg Nyiregyházárol mikor ki van irva hogy Debrecen. Már ezt se nézik meg?

Édesszáj · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. május 15. 23:06

Ez a szöveg annyira szar, mint egy sajtó termék. Szerencsére a világ ettől sokkal színesebb. A helyzetét és az élményt mindenki másként látja és éli meg, még ebben az "iparágban" is.  Hogy egy igazi férfi nem fizet a sexért? Ilyen nincs. Ha csak az anyagi oldalát nézem, sokkal olcsóbb az egyszeri szolgáltatást megvenni, mint "kóláztatni és fuvarozgatni" míg az ágyig jutok. Hogy ez a gondolkodás mennyire sivár? Na ez az, amit egy nő soha nem ért meg. Nem is kell. A dolgok enélkül is haladnak a maguk rendjén. A lényeg! Lásd a virágokat, halld a madarakat örülj az apróságoknak, melyek majd naggyá válnak. És hallgass meg másokat, hogy ők is meghallgassanak. Ez már út a boldogság felé. A szeretetről itt nem írok. Vagy is, nem kell mindent elemezgetni és rágódni rajata. Éld az életed! Most!

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. május 03. 21:08

Eddig monden rendben! A tetthely jól teljesít! :)

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. április 26. 21:32

Én is járok, sokat jártam.

Ez egy vélemény volt, illetve jellemrajz az életről, a lehetőségekről, erről a munkáról!

Te is kifejtetted mondanivalódat, megmutattad ki is vagy valójában.

 

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. április 26. 21:28

Igen, most megmutattad! Gratulálok! :)

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. április 26. 18:06

 

Prostituáltak léteznek, mert te egy nőgyűlölő vagy, és jobban érdekel a saját szexuális igényed, mint egy olyan kapcsolat, amelyekben a szexualitás valóban virágozna. MÉG JÓ, HOGY SOSEM MÁS MONDJA MEG, HOGY KI VAGYOK, ARRA CSAK ÉN VAGYOK JOGOSULT MEGMONDANI, HOGY KI VAGYOK ÉN.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. április 26. 18:04

jó fajta, totál értelmetlen hülyeség

 

Törölt felhasználó · 2016. április 25. 20:45

Hát.így  estére tényleg foldobtad a napom!:) képzeld el hogy 18 már elmúltam es eredeti fotóim vannak!:) sok sikert a további lejaratasomhoz puszi!:)

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2016. április 25. 20:35

Kedves szexvásárló ügyfél,

Ha úgy gondolod, hogy én bármikor is egy csöppnyit vonzódtam hozzád, hatalmasat tévedsz. Soha nem éreztem vágyat arra, hogy dolgozni menjek. Egyetlen dolog járt a fejemben, hogy pénzt keressek, méghozzá gyorsan.
Ne tévedjünk, nem könnyű pénzt, mert a pénzkeresetnek ez a módja nem könnyű. Gyorsnak gyors, igen. Mert én hamar megtanultam a trükköket, hogy te minél hamarabb elvégezd, amit el akartál, és minél hamarabb le- meg kiszállj rólam és belőlem.
És nem, soha nem izgattál fel az aktus közben. Nagy színésznő voltam. Évek óta volt alkalmam gyakorolni, ingyen. Tulajdonképpen ez a multitasking. Amíg ott feküdtem, a gondolataim mindig máshol jártak. Valahol, ahol épp nem szívod ki belőlem az önbecsülésemet anélkül, hogy akár tíz másodpercre is belegondolnál a helyzetembe, vagy a szemembe néznél.

Ha azt hitted, szívességet teszel nekem, ha 30 percet vagy egy órát kifizetsz, tévedtél. Azt szerettem, ha a lehető leggyorsabban eltűntél. Amikor szent megmentőnek hitted magad, mert megkérdezted, hogy egy ilyen szép lány, mint én mit csinál egy ilyen helyen, vagy amikor arra kértél, hogy feküdjek a hátamra és minden áron kézzel akartál kielégíteni. Tulajdonképpen én azt szerettem, ha te hanyatt feküdtél és hagytad, hogy minél gyorsabban tegyem a dolgom.

Ha azt gondoltad, hogy a férfiasságodat hízlalja, ha kielégítesz, akkor tudd, hogy színleltem. Aranyérmes színlelő vagyok. Annyira színleltem, hogy recepciós is majd' leesett a székéről a nevetéstől. Mit vártál? Te voltál aznap a harmadik, az ötödik vagy a nyolcadik.

Tényleg azt hitted, én szellemileg vagy fizikailag rágerjedek egy olyan férfira, akit nem én választottam magamnak? Sosem. Égett a nemi szervem. A túl sok síkosítótól és óvszertől. És fáradt voltam. Olyan fáradt, hogy gyakran figyelnem kellett, nehogy becsukjam a szemem és elaludjak, miközben te nyögve folytattad robotpilóta módban.

Ha azt hitted, hogy fizettél a hűségemért vagy egy kis beszélgetésért, gondold újra. Egyáltalán nem érdekeltek a kifogásaid. Nem érdekel a feleség kismedencei fájdalma, és hogy neked azért nem megy szex nélkül. Vagy bármi más szánalmas kifogás, amivel tőlem vásároltál szexet.

Amikor azt hitted, megértettem, és veled érzek, hazudtam. Csak megvetést éreztem, miközben valami meghalt bennem. Elvetetted bennem a kétséget. Kétséget, hogy minden ember ugyanolyan cinikus és hűtlen, mint te.

Ha a megjelenésem, a testem, vagy a szexuális képességeim dícsérted, olyan volt, mintha rám hánynál. Nem láttad az embert a maszk mögött. Csak azt akartad látni, hogy egy szakadt nő vagyok, megállíthatatlan nemi vággyal.

Sőt, soha nem mondtad még azt sem, amiről azt hitted, hallani akarom. Ehelyett azt mondtad, amit te magad akartál hallani. Azt mondtad, amire szükséged volt, hogy megőrizd az illúziód, és ami miatt nem kellett azon gondokodnod, hogy lehetséges, hogy én 20 évesen ott végeztem.
Egyáltalán nem érdekelt téged. Csak egy célod volt, hogy a hatalmad megmutasd azáltal, hogy azt csinálsz a testemmel, amit akarsz.

Ha egy csepp vér jelent meg az óvszeren, nem azért volt, mert épp megjött a menstruációm. Azért volt, mert a testem egy gép, nem lehet megszakítani a havi ciklusát, így szivaccsal tömtem a hüvelyem, mikor menstruáltam. Hogy folytathassam a dolgom.
És nem, nem mentem haza, miután befejeztem veled. Folytattam a munkát, és a következő ügyfélnek is pontosan azt mondtam, amit neked. Olyannyira hajtott titeket a vágy, hogy egy kicsi menstruációs vér sem tudott megállítani.

Amikor előjöttél a tárgyakkal – a fehérneművel, jelmezekkel vagy játékokkal-, és azt akartad, hogy erotikus szerepjátékot játsszunk, automatikus üzemre kapcsoltam. Undorodtam tőled és a nagyon beteg fantáziádtól. Ugyanígy, mikor mosolyogva azt mondtad, úgy nézek ki, mint egy 17 éves lány. Ezen nem segített, hogy te magad meg 50, 60, 70 voltál, vagy még idősebb.

Rendszeresen megsértetted az én határaimat, megcsókoltál, belém dugtad az ujjad, vagy levetted a kondomot – megtetted, pedig tudtad jól, hogy ez szabályellenes. Teszteltél, képes vagyok-e nemet mondani. És élvezted, mikor nem tiltakoztam elég világosan, vagy amikor egyszerűen figyelmen kívül hagytad a tiltakozásomat. A perverziód használtad, hogy a hatalmad megmutasd, és átlépd a határokat.

Amikor végül megmondtam, hogy nem akarom és ha folytatod, nem jöhetsz többet, akkor sértegettél engem és prostituált mivoltommal jöttél. Leereszkedően, fenyegetően és durván.

Ha pénzért veszed a szexet, az sokat elmond rólad, az emberségedről és a szexualitásodról. Számomra ez a gyengeség jele, még akkor is, ha te összekevered valami beteg hatalommal és státusszal.

Úgy gondolod, jogod van. Úgy érted, a prostituáltak amúgy is vannak, nem? De ezek a prostituáltak csak azért vannak, mert a hozzád hasonló emberek a férfiak és nők közötti egészséges és tiszteletteljes kapcsolatok útjában állnak.
Prostituáltak csak azért léteznek, mert a hozzád hasonló emberek úgy érzik, joguk van kielégíteni a saját szexuális ösztöneiket más emberek testnyílásaiban.
Prostituáltak léteznek, mert te és a többiek úgy érzitek, hogy a szexualitás hozzáférést jelent a szexhez, amikor csak akarod.
Prostituáltak léteznek, mert te egy nőgyűlölő vagy, és jobban érdekel a saját szexuális igényed, mint egy olyan kapcsolat, amelyekben a szexualitás valóban virágozna.

Ha szexet kell vásárolnod, azt jelenti, hogy nem találtad meg a saját szexualitásod. Sajnállak téged, de tényleg. Annyira középszerű vagy, hogy a szex egy idegen vaginájába ejakulálást jelenti neked.
És ha valaki nem ügyes, lemegy a legközelebbi utcára, kifizet egy ismeretlen nőt, hogy a nőben lévő gumiba élvezhessen.
Micsoda kicsinyes és frusztrált ember vagy. Olyan valaki, aki nem tud létrehozni egy mély és bensőséges kapcsolatot, olyat, amelyben a kapcsolat erősebb, mint a magömlés utáni vágyad.
Olyan férfi, aki az érzéseit csak magömléssel tudja kifejezni, aki nem képes szavakkal megfogalmazni őket, ezért inkább egy nemi szervbe csatornázza őket, hogy megszabaduljon tőlük. Milyen gyenge férfiasság. Egy igazán férfias férfi soha nem fizet a szexért.
Én hiszek az emberekben, benned is. Tudom, hogy mélyen van lelkiismereted. Hogy csendben gondolkoztál azon, hogy amit teszel, etikailag és erkölcsileg igazolható-e. Azt is tudom, hogy belül azzal véded magad, hogy jól bánsz velem, kedves voltál, sosem akartad megsérteni a határaimat.
De tudod mit? Ezt nevezik felelősségelkerülésnek. Nem nézel szembe a valósággal. Becsapod magad, azt gondolod, hogy a megvásárolt embert nem vásároltad meg. Azt hiszed, nem kényszeríted prostitúcióra.

Talán úgy gondolod, hogy szívességet teszel, és adsz nekem egy kis szünetet, míg az időjárásról beszélsz, vagy kicsit megmasszírozol, mielőtt behatolnál. Ez nekem nem szívesség. Csak megerősítesz abban a hitemben, hogy nem érek többet. Hogy egy gép vagyok, amelynek elsődleges feladata az, hogy a többiek kihasználják a szexualitását.
Sokat láttam a prostitúcióból, ezért írom ezt a levelet neked. Bár jobban szerettem volna, ha nem kell megírnom. Szívesen elkerültem volna ezeket a tapasztalatokat.
Te nyilván azt gondolod, hogy jó fogyasztó vagy. De nincsenek jó fogyasztók. Csak olyanok, akik megerősítik a nőket a saját magukról alkotott negatív képben.
Üdvözlettel,
Tanja Rahm

Tanja Rahm három évet töltött különböző dán bordélyokban, 23 éves volt, mikor kilépett ebből, majd terapeuta, szexológus és oktató lett. Ez a levél Prostitution Narratives: Stories of Survival in the Sex Trade (szerzők: Caroline Norma, Melinda Tankard Reist) című könyvben megjelent 18 személyes történet egyike.

Fordította: éclipse

 

Törölt felhasználó · 2016. április 25. 12:25

***Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését!*** Angelin

 

Záhonyi csaj pár fotója hamis . És nincs 18 éves! 

bpbp · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. március 30. 14:19

Celldömölkre jöhetne már valamilyen fiatal, szexi, jótestű lányt!

Szabina38 · Lelkes újonc (26 hozzászólás) · 2016. március 26. 10:31

Nem igaz hogy ezekkel a kamus bejelentkezőkkel nem lehet semmit csinálni!

hogolyo · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. március 06. 16:35

Meik városban lakik? :)

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen