Fórumozók egymás között (dühöngő)

Ceasar1963 · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. december 06. 14:20

Jessika (20) Debrecen.

Vigyázzatok! Teljes lehúzás.

Kihív egy putriba. Ahogy a virágokat átadod, dörömbölnek. Megjön a párja. Nem túl finoman fizikálisan is kitessékel. Szervezett rablás. Ne döljetek be neki.

Cila31 · Újonc (14 hozzászólás) · 2023. november 15. 14:12

Beverly34 kerülendő

Képernyőképeim is vannak az alábbi beszélgetésről vele.

Több mint 2éve lehúzott engem.

Annyira buta ürüggyel hogy az apjának szívrohama lett.

Direkt nem akartam megkérdezni hogy akkor a kor visszakapom e

Ma írtam neki

Még neki ált feljebb

Szégyen hogy mit megtesz egykét hírdető

Dalma1212 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. november 14. 16:34

Már elérhető vagyok, a hirdetésem is látható. 

 

Outsider · Újonc (134 hozzászólás) · 2023. november 14. 12:25

Szia! Mikor lesz látható a hirdetésed?

 

 

Dalma1212 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. november 13. 13:17

Sziasztok! Hát elkeserítő olvasni, mi megy mostanában a szakmában mind két oldalról nézve. Közel 8 év kihagyás után térek vissza, nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz. Bizalmat szavazni és bizalmat kapni. Bár akkor is kaptam, most sem aggódom. ☺️ Sosem értettem a lehúzós lányokat, miért éri meg nekik.?  És azokat az urakat sem, akik nagyobb összeggel indulnak egy számukra új lányhoz. Ha már ,,ismered" , bízol benne, oké, de addig hagyd a kesztyűtartóban a pénzed, vagy akárhol. Biztos akkoriban is voltak gáz lányok, gumi nélkülisek stb,de ők hamar lesúrlódtak. Gumi dolog a másik. Nem hiszem el,hogy nem fél sem a szolgáltató,sem az aki igénybe veszi. 😒 

 

Milfvadász · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. november 08. 17:35

Sziasztok

Győrben levő Emmáról van valakinek tapasztalata? Érdemes felkeresni?

Mit vállal a hölgy?

Droberto · Újonc (29 hozzászólás) · 2023. november 06. 14:21

Sziasztok! Régebben Beatrix néven Nyíregyházán a stadion közelében hirdető fiatal vékony csajsziról van valakinek infója? Láttam Pesten is hirdetett, de már ott sem, esetleg abbahagyta?

spray · Újonc (175 hozzászólás) · 2023. október 27. 10:27

Ok átfogalmazom: sokkal körülményesebb így véleményt írni, főleg, hogy megtalálja-e a kívánt célközönséget! Ld. az azóta eltelt idő tanulságait, a 'rengeteg' beszámolót pölö....

 

üdv:

spray

 

 

spray · Újonc (175 hozzászólás) · 2023. október 27. 10:23

Mit ahogy hirdetők közt is:-))))

 

üdv:

spray

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. október 24. 19:39

Nem minden negativ beszámoló lejáratás!! Igenis van lehuzós, átverős hirdető! De persze van a vendégek között is aki nem 100-as..... :(

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. október 24. 19:37

Igen, igazad van.... de...pl... be lehet linkelni a hirdetést es ki is lehet írni,hogy Nyiregyen xy hirdető jo vagy rossz tapasztalat ért, eddig is ha irt valaki rosszat ha akarta törölte a hirdetést vagy nevet váltott... lehet irsz valakiről es hiaba más megnezi a linket már más varosba hírdet de eddig is igy volt.... most is van pl nyiregyen egy nagyon lehúzos hirdető aki 10 vendégböl 10 et húz le.... persze igazad van amikor a városok forum ment  akkor átláthatóbb volt a fórum... én se örúlök ,hogy lezárták a forumot, de tenni ellene nem tudunk sajnos!

 

Janesz2 · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. október 18. 07:17

Hali tud valaki Nyíregyháza megbizhatót régen voltam

ComePlay · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. október 16. 23:28

Hogy mit aggódunk?Megmondom én neked: Amire te hivatkozol ott ömlesztve van minden,senki  nem tudja kikeresni a saját helye szerint releváns információt.Ismét kivettek a fogyasztók kezéből egy lehetőséget,hogy informálódni tudjon kihez érdemes menni és kihez nem.Pedig nem ártana tudni,ugyanis egyre jobban  szaporodnak a lehúzós,inkorrekt,szolgáltatást nyújtani még véletlenül sem akaró "jómunkásnők".Lehet mondani,hogy az ilyen és hasonló korlátozásokkal explicite védik azokat sejthalmazokat,akiket nagyon nem kellene,sőt!Számomra az is rejtély,hogy hogyan lehet választási lehetőséget biztosítani a hirdetőknek ahhoz,hogy eldönthesse lehet e őt véleményezni,vagy sem.Így semmi érdekük nem fűződik ahhoz,hogy becsületesen elvégezzék azt,amit vállalnak.A  most már horribilisnek mondható pénzét jó eséllyel úgyis megkapja,a megkárosított ügyfél meg nem sokat tehet ellene.Hát ezért kellene a fórum,de leginkább az összes hirdető véleményezési lehetősége,mert ez egyrészt vélhetőleg  kissé kordában tartaná őket,másrészt a fogyasztó megfelelő információkhoz jutna és szelektálódhatna a kínálat,mert akihez nem mennek,az nem is fog hiredetni!Ugyanezen dolgok természetesen érvényesek az összes ilyeneket összegereblyéző testvéroldalra is,úgy lenne igazán hatékony.

 

cica55 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. október 14. 09:09

Kedves neked az feeling ,ha a fórumon megy a lejáratás,mocskolódás???? 

 

spray · Újonc (175 hozzászólás) · 2023. október 12. 11:18

Aggódik a fene, de máshol nem adja igazán azt a feeling-et.

 

üdv:

spray

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. október 07. 23:47

De mit aggódtok a forum miatt?? Ott a forumon a hölgyek-negativ tapasztalatok-pozitiv tapasztalatok oda irhattok vélemenyt. Az nem.zárolták az oldal szekesztői! 

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2023. október 04. 23:01

Aki a minőségre megy annak mélyen a zsebébe kell nyúlnia.Mégis benne van az hogy hiába minőségi a hölgy,mégis kidobott rózsaszálnak érzed a randi végén.Egyre hígúl a felhozatal mint itt mint a testvéroldalon.Nyerészkedők mindig lesznek(sajnos)

Bízzunk benne azert az információ áramlás nem marad abba,és lesz még pozitív élményünk a hölgyeknél.

Kitartást!!

Coffee · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. október 03. 18:56

Debibe azért van minőségi felhozatal, Zita most győrbe van, Anita bellini nagyon csúcs, Kimberly is szokott lenni,Greti is jó  ,sylvie vipet kipróbálnám én is. Ha dr Adrienn elkap akkor véged őt is imádom. 

 

Kindominator · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. október 02. 08:25

A stílus miatt nyomtam dislikeot a postodra, de egyébként ettől eltekintve egyet értek veled. Az összes minőségi szolgáltatást nyújtó lány már rég külföldön vagy Budapesten van. Debrecenben meg maradtok azok akik azt gondolják elég jól kinézni meg szétrakni a lábad, menj el gyorsan és többet ne gyere. És meg te érezd magad megtisztelve, hogy ott lehettél. Az van itt aki hülyének néz és minél vastagabban leakar húzni. Aki tényleg szereti a férfiakat és amit csinál az már elment innen. De mint mondtad, a kínálat a kereslethez igazodik. Itt a keresleti oldal is ilyen alacsony színvonalú. Ebből a szórakozási formábol is kiveszett az intelligencia.

Kindominator · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. október 02. 08:10

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy tud-e valaki Debrecenben még olyan lányt/nőt akihez megéri elmenni? Sajnos évek óta csak rossz tapasztalataim vannak. Vagy ennyire alacsony már a színvonal vagy én választok rosszul, de az a tapasztalatom, hogy konkrétan a semmiért hagy ott az ember egy valag pénzt. Az árak az egekbe szöktek; a szolgaltatás színvonalon aluli; a környezet szegényes/igénytelen/rendetlen; a hozzáállás nulla; semmi kedvesség és lerí mindenkiről, hogy futószalagon nyomja a pénzért és még csak meg sem akarja magát erőltetni. Kvázi tojik a vendégre és meg majdnem hogy azt érzékeltetik, hogy a vendég érezze magát megtisztelve, hogy ott lehet, holott ő az aki egy szolgáltatást kéne kapjon az ellenjuttatásért cserébe. Régen olyan hölgyek voltak itt akik tényleg imádták a férfiakat és amit csinálnak és ebből kifolyólag olyan élményt nyújtottak amit az ember évek múlva is felemlegetett. Konkrétan öt évvel ezelőtt volt utoljára olyan élményem amikor tényleg minőségi szolgáltatást kaptam és távozva nem éreztem úgy, hogy ahelyett hogy jól éreztem volna magam csak kidobott pénz volt az ablakon. Ez is egy olyan lánynál volt aki jelenleg Budapesten hirdet, mint szinte mindenki akihez érdemes volt elmenni.(Nina baba 22, ha érdekel valakit) Tehát a kérdés adott. Van még ebben a városban bárki aki nem csak egy inkorrekt pénznyelő vagy már ez a szórakozási forma is csak Budapesten elérhető mint lassacskán minden?


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen