Fórumozók egymás között (dühöngő)

Coffee · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. szeptember 18. 16:46

Igaza van a adminak hogy, vannak minősíthetetlen stílusban fogalmazo emberek és sok a gond velük minden bizonnyal, de sajna így a fürdővizzel kiöntőtük a gyereket is. A nyiregyi topic nagyon szuperül működött volt egyfajta törzsgárda.Nem egy két hölgy mondta nekem mennyire csodálkoznak hogy ebben topicban mennyi hasznos infó van még nekik is. Persze a vendégeknek is. Én nagyon sajnálom hogy ezt a döntést hozták. Talán ha lett volna lehetőség bannolni azokat akik miatt ezt történt jobb lett volna. Remélem megggondoljak magukat idővel. 

Lánykereső Szerkesztőség · 2023. szeptember 15. 09:48

Kérjük a kulturált hangnem megtartását.

 

A dolog elméletben nagyon szépen működik, mindenki megírja a tapasztalatait, a hirdetők tanulnak belőle, a minőség az egekbe szökik. Örülünk.

A valóság ezzel szemben viszont teljesen mást mutatott. A hozzászólások nagy része véleményt kért valamelyik hirdetőről (ezeket amúgy "lelkes törzsközönség" nagy élvezettel lemínuszolta). A maradék hozzászólás kis része érdemi és normális beszélgetés volt, ezt a részt tényleg sajnáljuk, hogy elveszik, de a fennmaradó hozzászólások nagyszájú véleményvezérek és minél megalázóbb megfogalmazással villogni próbáló bunkók megnyilvánulásaiból álltak. 

A vélemény nagyon szép és fontos dolog, de ami itt folyt, az többnyire minősíthetetlen volt. Egyébként pont ez az általános megalázó stílusú gyalázkodás tette kezelhetetlenné és hiteltelenné a valóban jogos panaszokat is. Számtalanszor kértük, hogy ne keverjétek össze a fórumot az árukeresővel, ahol leírhatod egy tévéről vagy egy porszívóról, hogy mekkora fostalicska, itt emberekről írsz véleményt. Nagyon sokan keverik a saját véleményüket az egyetemleges igazsággal, és ha nekik valamiért nem jött be egy nő, az minden volt, csak emberi lény nem. A kulturált formában írt, hiteles véleményeket nem töröltük, sokszor a hirdetők kérése ellenére sem. Ezek azonban szinte elvesztek a primitív, lehúzós, minősíthetetlen hozzászólások között. 

A másik probléma a hitelesség. Ezek a találkozók két ember között zajlanak, amiről aztán az egyik ezt állítja, a másik meg azt. Nekünk sem eszközeink, sem időnk, sem kedvünk nincs azzal foglalkozni, vajon ki mond igazat. A hozzászóló szerint a csaj flegma volt, elutasító és fapina, a hirdető szerint a faszi bunkó, erőszakos és mosdatlan. Ki a tököm akar ezzel foglalkozni, ráadásul állandóan? Sajnos az emberek túlnyomó többsége nem rendelkezik a kellő intelligenciával ahhoz, hogy egyrészt az ilyen helyzeteket normálisan kezelje, másrészt az esetleges kifogásait kulturált hangnemben tudja megfogalmazni. Az állandó személyeskedő, irritáló hangnemű, primitív megjegyzések elviselhetetlenné váltak. 

Szintén régóta húzódó probléma a fórumozó törzsgárda hirdető- és oldalellenessége. A hozzászólásod jól mutatja a probléma egy részét, gúnyolódó, célozgató, lekezelő. Biztos az igazság nagy harcosának érzed magad, de mi köszönjük, a saját oldalunkon nem kérünk ebből. Még csak megközelítőleg sincs fogalmad róla, hogy az elmúlt két évben hány csalót, tolvajt, kamu képpel hirdetőt figyelmeztettünk vagy éppen tiltottunk ki az oldalról, de persze minden jogod megvan szarozni a munkánkat. Csak légyszíves szarozd máshol, és röhögcsélj gúnyosan máshol. Az ékes beszédű hozzászólónak abban mindenképp igaza volt, hogy az ilyen hozzáállás és hangnem volt az egyik fő oka a fórum (már régóta fontolgatott) bezárásának. A hozzászólásokból, és az azokra adott reakciókból egyébként jól érezhetően átjött az is, hogy a fórumozók jó része lenézi a hirdetőket, tartalomtól függetlenül szinte minden hozzászólásukat teljesen lemínuszolták, de gyakran még a pozitív hozzászólókat is. Igazán felemelő, pozitív attitűd. Köszönjük, nincs rá szükségünk. De nem csak nekünk, senkinek sem. Nyugodtan bandázzatok össze, csináljatok facebook-csoportot vagy valami ingyenes fórumot, és éljétek ki magatokat ott. A mi költségünkre, a mi időnk terhére nem fogjátok tovább csinálni. 

ZéróZénó · Újonc (181 hozzászólás) · 2023. szeptember 15. 08:30

Értem, szóval akkor nem azért lett lezárva, mert túl sokan kezdték el kiírni ki a rossz és ki a lehúzós szolgáltató, majd ezt valószínüleg az adminok megúnták, lehet sok idő volt törölgetni a sok privátban kapott picsogás miatt a hsz-eket. Ha csak a  jót írta volna midnenki lehetséges, hogy soha nem zárolják?! Ezt valószínüleg soha nemfogjuk megtudni, egy szép rózsaszín vilgában biztos így lenne, de ez nem ilyen, és a sok árverős miatt a felhasználók vannak "büntetve" ők meg röhögnek a markukba, mehet tovább az átverés amíg még találnak úabb és újabb vendéget. Mi - szeritned arrogáns - felhasználók szeretnénk normális lányokhoz járni, és ez egy jó fórum volt megnézni és megvitatni ki az akihez érdemes elmenni és ki az aki kerülendő. Szinte az összes negatív hozzászólás mindig törölve lett, gondolkozz már kicsit miért... Aki még időben olvasta legalább látta kit kerüljön el, aki meg lemaradt az így járt. Ha neked mindegy kihez jársz és rátudod, hogy időnként a semmiért/konkrét átverésért kifizetsz 15-20-25-30 ezreket a te dolgod, menj szórd a pénzt, de más azért hagy tudja már kit kerüljön el... Azért mert egy két ember egymásnak esett (mondjuk példaként az általad épp elkezdett módon), meg kikezdett kitalált indokokkal egy-egy lányt időnként, még nem kellett volna mindenkitől elvenni a lehetőséget, hogy NORMÁLIS lányokat találjon és ezt itt megvitassa. Persze idővel biztos lesz másik hely ahol ezt majd meg lehet beszélni, (moderátorok nélkül nyiltan) ez az oldal meg marad amilyen.

 

Az, hogy itt személyeskedni kezdesz a te bajod, rólam lepereg, nem igazán csikol, vagy vita lesz és törölni fogják, vagye ezt a részt is zárolják. Fogalmam nincs ki vagy, nem is igazán érdekel, de ne személyeskedj, kb a Holdról lesz*rom mit rinyálsz itt a senki földjén... Ha van normális hozzászólásod a témában és meg tudod osztani értelmes mondatokban értelmes érvekkel a véleményed, akkor várom, ha nincs akkor szép napot.

 

talicskapitány · Újonc (12 hozzászólás) · 2023. szeptember 14. 22:26

Zérókám: A hozzád hasonló arrogáns pöcsök miatt zárták le a fórumot.

Szerintem inkább állj gyertyaállásba és hugyozz a saját szádba!

ZéróZénó · Újonc (181 hozzászólás) · 2023. szeptember 14. 11:17

ja... túl sok lehúzós lett lebuktatva, eliszem hogy probléma... :D :D :D ide meg a kutya nem jön már, látszik is az írások mennyiségéből...

Lánykereső Szerkesztőség · 2023. szeptember 12. 21:48

Kedves Papucs!

 

Köszönjük a felajánlást, sajnos azonban ez a dolog nem ennyire egyszerű. Nem áll szándékunkban újranyitni a fórum publikus részét, több problémát okozott, mint hasznot. 

 

nikepapucs · Újonc (47 hozzászólás) · 2023. szeptember 12. 20:55

Én vállalom a moderálást ha kell!

 

így városi topic nélkül elég gáz. Régen ez az oldal volt nekem a megbízható, mérvadó felület, ez már egy ideje megváltozott, de a fórum miatt kitartottam. Már nincs miért.

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2023. szeptember 04. 15:50

Akkor igazából miért is lépjen fel az ember erre az oldalra? Én speciel régóta már csupán a fórumot használtam, de az nem volt rossz. Innentől totál felesleges feljönni ide.

 

donmatteo · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. augusztus 31. 23:14

Végleges sajnos.. 

A VL Adminok megunták a moderálást, így zárolva lett az összes város topic. 

 

Coffee · Újonc (81 hozzászólás) · 2023. augusztus 31. 19:54

Ideiglenes vagy végleges a város topic zárás?

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2023. augusztus 18. 21:22

úgy emlékszem "csak" a városok topikjait, mert ott volt már vállalhatatlan néhány

 

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2023. augusztus 18. 13:17

Nem az volt hogy becsukják a fórumot?

Hungry4Pussy · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. augusztus 17. 21:38

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy ismer-e valaki kismama hirdetőt?

Akár privátban is várom a válaszokat!

Előre is köszönöm.

Törölt felhasználó · 2023. augusztus 02. 05:15

Sziasztok ki járt már inynyiregyhazan Lara 23 felhasználó aki a jég utcán található egy nap hívtam hogy mennek de mivel nekem az az utca messze volt mondta hogy a vecsei úton van barátnője ott is szokott lenni egy tetovált vékony roma csaj amúgy szóval mondta hogy ő kijön oda elég sokat vártam rá mire megjott mondta hogy 1 órát fizessek úgy éri meg neki hogy kifizesse a taxisit barátnője vecsei úton nem soká jön le fürdik kinyisa a lakást de ő még megy valami Viki pontra szóval pénzt oda adtam neki aztán jött egy taxi beleszalt és elhuztak hívtam hogy most akkor hova mész mondta 1 perc aztán utána hivogatam de le tiltott majd a profilját is letörölte pár óra múlva vissza rakta számok ugyan úgy le volt tiltva járt már így vele más is? Figyelgetem a profilját és leveszi vissza teszi egy csaló mást is vért már át húzott le? 

Mm0095 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. június 13. 17:07

Sziasztok Bükfürdő Graciella néven van fenn CSALÓ be invitálta magához pénz elkérte egy percen belül ott termett a hiperpigmentált és a két haverja egyből fenyegetőzni kezdtek hogy adjak nekik még pénzt en ahogy voltam futottam ha valaki fontolgatta hogy elmegy hozzá ne tegye a saját maga és pénztárcája egészségének érdekében 

remélem tudtam segíteni ha már magamon nem annyira

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2023. május 17. 22:13
BadBoy69 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. május 07. 22:39

Sziasztok! Letiltott úgyhogy remélem itt elolvassa: Bettina 22éves hirdető, mindig más városból, KERÜLJÉTEK!!!!  Miután lehúzott s átvert, remélem most büszke magára s költse az egészet gyógyszerre.....

KisCs1 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. május 02. 15:24

Virág 22. Mindenki kerűlje nagy ívben. A képeken nem ő van. Valójában egy monoklis szemü nem idén barnúlt enyhén molett nő fogadott. Romos kertes ház. A szobába invitálás után elkérte a bérét,aztán mondván,hogy mindjárt jön kiment. Pár perc múlva megjelent két ember a házban az egyik ásóval a másik lapáttal a kezében,a harmadik nem idén barnúlt faszi pedig az udvaron. Úgy voltam vele szégyen a futás de hasznos! Futottam! Tiszta krimi volt az egész. Persze feljelentettem a rendőrségen a tolvaj galerit. 

Sajtos76 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. április 23. 15:37

Barbi Lux Debrecen! Kb reggel óta próbálom hívni, fel se veszi a telefont, a zöld telefon mindig villog de vissza nem hiszem, hogy nincs 5 perce neki. 

Cerkahegyező · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. február 08. 19:41

Sziasztok fórumozók ! Már kb20 éve olvasom ezt a szart amit irkáltok itt össze. Eggyet felejtetek el hogy a lányok vannak ti értetek és nem fordítva. Tisztára megfordúlt a helyzet miattatok. Aki fizet az mondja meg hogy mi van és nem fordítva. Miattatok van fenn annyi nyomi csaj ,mert azt hiszik hogy azért is fizettek mert jól néz ki és közben nem vállal semmit. Ez legfőképpen Debrecenben van. Mert itt vannak a legnyálasabb profilozók ,és még büszke is rá a köcsög. Nem akarok neveket megemlíteni,de van egy pár köztetek.Nem szoktam irkálni de ezt már nem hagyhatom szó nélkül. Rontjátok az üzletet köcsögök. A kurva az kurva. Te mondod mit szeretnél a pénzedért. Meg a sok extra. Lassan csak azért fizetel amiért szóba áll veled. Hát hol élünk emberek? Itt az élményt kell megfizetni amit kapsz  De itt nincs élmény. Csak flegmaság , dugd be és haladja tovább. Ja és ide a lóvét. Mert lyuka mindnek van . De élményt csak egy pár nyújt neked. És mégis az egekbe magasztaljátok őket. Holott ők élnek belőletek. Ezért van Debrecenben ennyi nulla nő. Mert elmondják egymásnak hogy itt a semmiért is fizetnek a köcsögök. Csak ennyit akartam elmondani. Ti basztátok el az egész felhozatalt . Senkitől nem várok hozzászólást mert nem érdekel. Az vegye magára aki úgy érzi hogy neki szól az üzenet. De ahogy olvasni szoktam ezt a förumot a hozzászólók 90 százalékának szól.          Utóirat nézzetek magatoknak.


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen