Fórumozók egymás között (dühöngő)

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. december 20. 06:48

Van egy közmondás...... Igazad van🙂 További szép napot🙂

 

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2019. december 19. 23:17

Csak egy ötlet:

Egy alap USB-s billentyűzet szerintem a Tesco-ban nem több 2000 Ft-nál. És akkor nem kell lecserélned a géped és a 'probléna is negoldva'.

Igen, tudom, kiragadtam egy jelentéktelen apróságot a kontextusból. :D

 

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. december 19. 08:47

 

Kérem mi folyik itt Gyöngyösön! Így az írásodból ítélve 1-el kezdődik a személyi számod, vagy 1,5 el  😂,,Mint ahogyan a Staffi kolléga leírta hasznos a fórumba írt infó.

De ugye kevesen írnak a csajokról, legyen az új vagy régi szolgáltató akit nem ismerünk,pedig azt itt és most hirdetőcsajokról egyenként lenne legalább 2-3 írás másabb lenne a helyzet.

Több fórumozó kellene akik írnak a városi topicba,, pl: van kb 30 lány lenne e-hez kb 15-20 fórumozó másabb lenne az arány szerintem.Másik nem mindenik szereti ha írnak róla( hirdetők),

tudom mert már engemet is kértek ne írjak semmit!Anno mikor kezdtem volt olyan nap egymás után 3 csajnál voltam 😎 uff,lényeg nekem számít a fórumos info,,jó pár kapufától mentett meg.

Netán ha még is sikerül valakinek át csesznie,, hirdetők,, annak reszelő és megy a levesbe Game over!! Ja veszek neked betűket a laptopba 😂😂 hogy az értelmetlen zagyvaságodat legalább helyesen tudd le írni! K bomm. 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. december 18. 23:34

Nem értem miről is zagyválsz itt össze! Olvasd el elejétől amit írtam!  A Nyiregyházi fórumozóknak szántam.amit irtam akik a Nyiregyi hírdetőket látogatják! Mivel látom te az ország másik végébe lévő megyébe irosgattál a fórumra így ezt nem neked szántam! Eleve nem tudod az előzményt.... de okoskodsz! Honann veszed, hogy remegek a fórumba egy beszámolóért.... csak azt tettem szóvá, hogy privibe írják itt is megjártam, ott is megjártam, de ki írhatnák ezt a fórumra is, hogy akkor már más ne járjon igy! Érdekes szinte mindenki mondja nem olvassa a fóromot, nem érdekli a fórum de mégis szinte majdnem mindenki képbe van a fórumra írtakkal... :) Nem tudom észre vetted - e ez egy szexpartner kereső oldal ahol létre hozták a fórumot ahol le lehet írni a tapasztalatokat vagy lehet kérdezni... de pl... te kolléga többször írsz metál zenéről, más zenékről, vagy két üzennettel lejebb pár napja valami prózai írást adtál közzé, ami lehet, hogy én tanulatlan vagyok de fogalmam sincs mit keres itt egy szexpertner kereső oldalon, persze én ezért, hogy ilyeneket írsz be nem támadlak nem vonlak kérdőre, hogy ezzel mit is akarsz itt mondani, mert  nincs jogom kérdőre vonni téged mivel azt írsz amit akarsz ide! Az, hogy esetleg egy  pozítiv vagy negatív beszámoló mennyire is befolyásolja az adott hölgy további megitélését abba a városba, abba ne menjük bele, a hírdető hölgyek tudják a legjobban eldönteni ezt. .. A másik dolog az, hogy egyszerűen nem birom ha kiforgatják a szavaimat.... Azt írtad, hogy már az inteligens emberek nem is irnak a fórumra, gondolom akkor az inteligens kategóriába sorolod magad! Az meg, hogy hónapok óta a beszámolóidba nem írsz M-betűt csak N - betűt vegyél inkább egy jó telefont amelyiken minden betűt vagy karaktert tudsz használni, mert így elég megérteni az írásod lényegét! Amugy nekem is detto semmi bajom veled, csak egyszerűen nem értem nem neked szántam az írást és érthetettlenűl állok azelőtt, hogy olyan  dolgot magyarázol elfele nekem aminek nem tudod az előzményét! 

 

76 · Kvázi-tag (149 hozzászólás) · 2019. december 18. 23:11

engem ez a dolog már kevésbé érdekel itt. valahogy elment ettől a kedvem... nem érdekel annyira már. egyetlen lány van,akivel néha találkozom. nem írom ide ki ő,elég ha én tudom...meg ő. jól csinálja,amit csinál :)) érdektelenségemhez hozzá tesz a korábban velem történtek is...

mindenféle irányba nem adok annyit,amit kérnek...mert nekem ez nem ér annyit!! na,meg azért ugye az embernek másra is kell a p...z!  nem hinném,hogy csak milliárdosok járnak lányokhoz. szerintem nekik sem mindegy mit kapnak a p...ért. volt itt korábban egy írás...hamar le is került,egy hirdetőtől,hogy megszólta a lányokat,miért nem kérnek még többet a vendégektől! mert hogy (szerinte) van nekik. kinek mi,mennyi van...magán ügy. én már az írása után se mennék ilyen hirdetőhöz!  nem Győrben volt....szerencsére :)) ez kb. olyan volt,mint hogy "le kell húzni a vendéget" . a pénz lehúzás már ismerős... :) de ilyen nem lesz többet...én nem"segélyezek" senkit....ha valami nem megy...el kell menni dolgozni. nekem is onnan van. 

azt majd én eldöntöm,adok-e annyit valahová,ha nem....nem  azt jelenheti,hogy sóher csóró vagyok ...na de néha inkább költök másra,mint össze-vissza mindenféle nőknek szórjam a pénzem számolatlan.

mindenkinek van más fizetni valója is.  úgy vagyok vele,inkább veszek egy szép autó modellt,mint próbálgassak itt nőket *** moderálva *** arra a kis rövid időre. :))) hehe...

de ha valakinek mindegy ki az,menjen. nekem ő megmarad,ha időnként itt van. :))  

Börtönlelkész · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. december 18. 20:15

A tied is egy vélemeny. Ezért is van ez a fórum, hogy megismerjük egymás véleményét. De! Hiába vagyok régi motoros, hiábá voltam 4-5 éve minden érdemes nőnél, most, hogy elvitt az élet innen, bizony tanácsot kérrem, mert nem akarok mellényulni. Nem a keret, nem az idő miatt. Hiába ....., mint a lopott bicajt, ha nem kapok róla megbizható infót, nem megyek hozzá. Pedig sok negativ beszámolós nőnél is volt jó és sok pozitiv beszámolós nőnél is volt nagyon rossz. 

De már biztosra megyek kizárólag. A 25 alatti hirdetők 80%-a tutira fake, de kaptam infót egy cukorfalatról, akihez megyek is. Személy szerint szivesen segitek és igénylem is a tanácsot. 

Börtönlelkész · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. december 17. 18:44

Szia! Nagyon jol látod! Viszont, ez a tapasztalat megosztás intelligencia függvénye is. Sok, kevésbe intelligensnek eszébe sem jutna. Pedig a hirdetők fele elég kétesn....

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. december 16. 17:15

Lehet most itt megbántok pár ismerősömet, de ezt a Nyiregyi hírdetőket látogato kollágáknak írom ki! Valakiről jön info a forumra ami néha olyan sivár, és siralmasan üres, hogy napokig semmi hozzászólás nincs írva, na de ha esetleg véletlenül mégis valaki megoszt infot, ha a hirdető akiről irtak és ujonc hölgy a városba, akkor egyből az van hogy futtassák, ajángassák( elismerem van ilyen) ha egy olyan hirdetőről írnak akiről három havonta írnak, az is az van, hogy na ezt is beharangozzák már.... Srácok, nem birálni kell aki esetleg veszi a fáradtságot és néha lenír egy két tapasztalotot hanem. példát venni és több embernek is írni kellene hozzászolást a fórumra! Tőlem. privibe sokan kérnek infot.... szerintem mindenkinek segitek, privibe mindenki írja ennél is negatív  élmény érte, annál is.... Hát basszus írjátok ki a forumra, ha valamo jó aut is ha valami nem jó élmény azt is... csodálkoztok hírdet nem. is egy, kettő olyan hirdető akinek a szolgáltatása nagyon gyenge, amikor bele szaladtok a rosszba meg megy a sírás... de nem írnátok ki, hogy más ne szaladjon bele... hanem ha én belefutottam a rosszba fusson bele más is... Ha meg mégis valaki ír akkor meg támadjuk egyből... Azt se érdekel ha e az írásom után pár haverom letílt, én megszerzem az infokat csajokról ugy mint eddig ha akartam.... Létrehozták a fórumot a szerkesztők itt a lehetőség hogy segitsük egymást az infokkal erre mi történik?? Támadjuk a másikat... tipikus magyar mentalitás... kiváncsi leszek ha valaki kér majd infot tőlem és mondjuk nem válaszolok neki, vagy egy gyenge hírdetőről akiről kérdez majd bátran ajánlom neki, biztos nem fog neki jól esni ha elmegy hozzá mert hát a Staffi is ajánlotta és majd szembesül a végén, hogy úr isten ez rózsa kidob@s volt... akkor el lehet gondolkozni mindenkinek érdemes - e megosztani a forumon a tapasztalatokat vagy hagyjuk meg magunknak, én se kapok-én se adok és szaladjunk bele a zsákbamacskákba..... 

biomechanikus · Újonc (9 hozzászólás) · 2019. november 15. 17:33

Tisztelt Makktársaim

 

A héten voltam Pécsen Jennifer 24-nél, két hirdetése is van. Hát nem az ami aki ott van. A képei kb 2 évesek erősen retusáltak, és vagy egy 10-el nehezebb is. Kérlek titeket vegyétek figyelembe ha szeretnétek a *** moderálva *** csajjal találkozni.

Csaba74 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. november 09. 02:48

Sziasztok urak most voltam Monikánál gyönyörű vörös minden a meg beszéltek szerint ment csók ujjazás stb puncija csoda szép aki szeretkezni akar nem baszni tökéletes választás én szerintem vigyázzatok rá

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. november 06. 11:14

Nyiregyen felhivom a hirdető csajt kérdem mennyi az annyi..?? *** moderálva *** 🤔🤔😒😒🙄😯😯😯 Atya isten, simán bele röhögtem a telefonba.... 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. szeptember 29. 12:19

Régebben Aniko volt a Vasvári Pálon akkor Anikó 26 ként hírdetett akkoriban az eggyik legjobb volt. Emlékszem azzal a Pati32vel hirdetett aki most is hirdet de akkor még Regina 24 ként volt elérhető!! Micsoda csinos szép lány volt akkor a Pati... 😍 Vissza térve az elejére  az a baj, hogy az Anikó pont forditva volt... elsőnek a Vasvárin, utánna Ferenckörut aztán Állomás környéke (Árpád ut) volt.... Sajnos igy hirtelen nem ugrik be név nélkül pedig szívesen segitenék neked!! 😊

 

Kiss07 · Újonc (53 hozzászólás) · 2019. szeptember 26. 15:43

26 évesnek hirdette magát Barna hajú alacsony 160 Max vékony alkatu kicsi cicik de bitang jól nyomta A neve az nem ugrik be sajnos Csak annyi hogy egy ideig a vasútállomás volt és utána ment át a Vasvári ra a tízemeletes be

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. szeptember 25. 17:34

Ha a nevére emlékeznél akkor szerintem tudnám.kiről van szó, de ugy hirtelen nem..... :( Szőke, barna, fekete? kb mennyi idős? 

 

Kiss07 · Újonc (53 hozzászólás) · 2019. szeptember 25. 13:42

Staffi!  úgy látom te jártas vagy a lányok közt nem tudom voltál e a Vasvári Pál úton egy kis alacsony vékony lány a nevére nem emlékszek és a telefonszámát se mentettem el volt a vasútállomásnál is.elérhetősége Nincs meg neked vagy valakinek ha így be tudjátok azonosítani

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. szeptember 16. 09:23

Gabo megértelek .
A korrektségnek oda-vissza kell játszania .
Én ha nem fogadtam valakit mindig meg mondtam miért , egyenes vagyok nagyon .
Ezt lehet szeretni és utálni is x)
Viszont  ha eljön hozzám valaki és normális velem ,én is az vagyok vele.
Mindig kettőn áll a vásár milyen lesz egy randi :))
Aki meg ilyen sms-t ír oda ne is menj többet :)
Azért nem a 8-0as években vagyunk némi  IQ elvárható egy hölgynél :)))))))))))))))
Jobb randikat neked <3

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. szeptember 06. 08:22

Ez a kemény (válasz) nem a kád széle😂😂

 

Lilla65 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. szeptember 05. 13:39

Te szegyen meg is jó volt a picsam  ;) de baszni se tudtok 

Dugóhúzó · Újonc (39 hozzászólás) · 2019. szeptember 03. 22:42

Nina21 megsértődött, fáj neki az igazság. Moderálásra küldte a "pozitív" hozzászólást. Mindegy, ez van, sajtószabadság van vagy mi a fene. Tuti ő is a narancsra szavazott...

 

Jolikaa · Újonc (0 hozzászólás) · 2019. augusztus 31. 21:35

*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését (Alexa) ***

 

PETRA 20 DEBRECENI LÁNY 

NAGYON KEDVES VOLT HANGJA DE ÉLÖBEN BEM AZT KAPTAM AMIT A TELEFONBAN ELMONDOTT NEM AJÁNLOM SENKINEK NAGYON IGÉNYTELEN RÁADÁSUL AUTOS KALANDOKRA MEGY CSAK MIVEL NINCS LAKÁSA RÁADÁSUL 2 HIRDETÉSSEL DOLGOZIK TÉNLEG AKI TEHETI NE IS HIVJA FEL.....


Téma indítva: 2012.06.11., 772 hozzászólás összesen