Fórumozók egymás között (dühöngő)

Törölt felhasználó · 2019. augusztus 31. 12:50

Egy kis tanulság mára . Zalaegerszegen dolgozom . Hala egnek van jo par visszajaros vendegem, akik tudjak mikyen vagyok  .a hirdetesemben szerepelt a mai napig ( megváltoztattam ma eme történet hatására ) hogy vállalok lányokat es párokat is . Kb egy hónapja pont voltam egy párnál es annyira kiábrándítóak voltak h megfogadtam h soha tobbet se lányt se part . A hirdetesemet nem napi szinten írom at bogarászom igy fent maradt (ez az en hibám a történetben ) Erre ma jon egy hívás hogy Domina lány stb stb ..visszautasítottam egyértelműen hogy nem vállalok párokat se lányt mire  a kedves (aki amugy egy taj paraszt volt) úriember olyan stílusban adta elő magát hogy en egy kamu szar hirdető vagyok amire elővettem a nem kedves stílusomat en is . Rátettema telefont .. es azota is vagy 15 SMS-t ir ócsárol, fenyegetőzik . Szoval KEdves férfiak hogy a picsaba mertek ti igy megnyilvánulni ha visszautasítást kaptok . Ugy h meg ti vagytok megsértődve es hordtok le mást ? Meg h ez ezert kurva azert kurva de közben a *** moderálva ***? Jo lenne most mar ha a vendegek is kicsit megtanulnanak viselkedni . Es nem mindjart a fórummal fenyegetőzni hogy fel leszünk írva .😂elvartok mindent de kb az alap tiszteletet nem tudjatok megadni a másiknak . Tisztelet igy is a keves kivételnek . Lányok a feketelistas fórumon fent van az ur telefonszáma . Ti ne jarjatok igy vele ahogy en . Egy agresszív fasz! 

Kovator21 · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 24. 14:46

Szombathelyen nem egyszerű feladat elérni bizonyos hölgyeket! De, ha véletlenül sikerült, hát... az is érdekes!

Két barátommal, felváltva, már 3 napja hívjuk különböző időpontokban Emma masszőz-t és Virág-ot, mindeddig sikertelenül! Természetesen, akkor telefonálunk, amikor elérhetők. Emma nem reagál az üzenetre sem. Virág telefonja sms-t küld, hogy hívjam később, vagy hogy visszahív, de semmi. Lüszit sikerült elérni, de mivel éppen akkor volt vendége, megkért, hívjam egy óra múlva. Nem csak, hogy nem vette fel, de még a hírdetése is eltünt. Dennissával is sikerült beszélnem egy nagyon rövid ideig, de ez is érdekesen alakult. A virágszálakat még elmondta, de mikor a további lehetőségekről szerettem volna illedelmesen érdeklődni, egyszerűen kinyomta a telefont! 

Én kérek elnézést mindhármunk nevében, mert azt hittük, igénybe vehetjük a szolgáltatást, amit kínáltok. Mi sajnáljuk, hogy nem jött össze.

bpbp · Újonc (1 hozzászólás) · 2019. augusztus 16. 09:53

Celldömölkre már tényleg jöhetne valaki jó kis csinos, jó testű, szexi csajszi!!!

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. augusztus 08. 10:19

Lehet nálatok így működik Bp-en,és megbecsülik a vendégeket a jó szolgáltatókat ,nálunk nyírebe ez  már rég nem játszik!

Korrektség ja persze! Mikor meg ki offoltak az egyik helyről minden szó nélkül,és nem is 1x er jártam már ott, és csupa jókat írtam az adott hirdetőről.

Tudod milyen választ kaptam, miért is nem fogad többet:Nem vagyok köteles megmagyarázni kit miért nem fogadunk!!

Persze értem én, mint ahogy ti is meg válogatjátok a vendégeket úgy mi is a hirdetőket.Nincs ezzel baj,de egy bazzzd meg ne gyere többet sms! Elenged az adott

hirdető minden ok.Szóval így legyek visszajárós,de minek.Akinek nem inge az nem veszi magára :)

 

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. augusztus 07. 15:34

HIHI :)))
Én erre csak annyit mondok ez nem a tesco... nagyon sok mindent meg értek ,sőt empatikus vagyok .
De mindenki tudja,meghallgatja az infót és eldöntheti igen vagy nem :))
nagyon sok olyan vendég volt egy időben aki ki akart használni és össze kellett húzni a szemöldököcském x)
Én úgy gondolom ha valaki korrekt és kedves a vendégekkel azt érdemes megbecsülni .
Ez persze oda-vissza játszik ,)

 

zsozs36 · Újonc (17 hozzászólás) · 2019. augusztus 06. 20:44

Jaj csak ez a fanni,vagy mikor,hogy hivják tünne ell a látoszögemböl!

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2019. augusztus 01. 18:35

 

amilyen perverz emberek vannak, élveznék még azt is 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. augusztus 01. 12:15

Adni kell nekik kuppot 😄😄😄

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 30. 15:40

Ezt is  alátámasztom 🙂🙂

 

SzexTündér · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 30. 14:30

Megmosolyogtam :) Ezt nm hallottam még.
Azért azt elárulom a pasikkal is el tud szaladni a paci rendesen ,) :)))
Persze tisztelet a kivételeknek <3

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2019. július 28. 09:42

ilyenkor rakják oda a VIP, Exclusiv jelzőket a nevük elé :)

 

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. július 27. 06:54

TESWÉR - HAJSZOLOM A SZERENCSÉMET (OFFICIAL MUSIC VIDEO)👌

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 24. 09:46

Egy két hírdetőnek már olyan arca van, hogy azzal dicsekedik ő válogathat a törzsvendégei közt is, annyira felkapottak :) Van  egy közmondás " Ami egyszer megbővül az később megszükül"  álltalába előbb vagy utóbb be fog következni, és akkor lejebb fog az arc is menni 😊😊 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2019. május 19. 16:02

ha éppen vendég van nála és te hívod? Vegye fel?

vagy amikor te vagy nála vendég, vegye fel akkor is ha más hívja?

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2019. május 19. 10:14

Nálam feketelistára kerül az olyan hirdető, aki nem veszi fel a telefont. Visszahívást kér. Sípol a telefont, mert kikapcsolta. Szenvedjen velük a franc. Van másik. 

BeatrixAranykéz · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. május 14. 08:34

Azért azt tudd,ezzel mi is igy vagyunk.. Már a visszajárós Úrra sem lehet fixen számítani-sőt.. lassan annak kell örülni ha esetleg sztornózza-de sokszor vissza sem szólnak.. Pontosan ezért pakolnak 1időre több urat., és lesz futószalag... Picit érdemes lenne elgondolkozni ha korrektséget vártok -talán mi is .. Én spec. mindig örülök a Régi ismiknek.. csak olvasni nem szeretnek az Urak :) Szép napot Mindenkinek élményekkel tele !

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2019. május 14. 08:12

ha ilyen véleményen vagy, fura, hogy még regisztráltál is erre az oldalra...

 

Myke8 · Újonc (13 hozzászólás) · 2019. május 13. 16:17

 

Ezért kell inkább egy barátnőt felszedni, nem olyanokat nyalni akin végigmehet akárki még zuhanyzás nélkül is, és még ezért fizet is az ember? Tiszta vicc.

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. április 29. 14:03

 

Dr. agy/ IQ bajnok, grat az írásodhoz! Értelmezhetetlen 🤣🤣

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2019. április 28. 22:31

Mint a magno csak beraksg egy cd nem is tudom hogy sz valahogy igy balada balada csepcsere csepcsere gusztavo baladaaa

De nem is ez a lenyeg hanem emberek vagyunl ember ksnt kel a masik hoza alno erezese van a lany tudja de nehez helyzet sle alirota mikor egy lany meg erzi ez nem tudja ki fejetni hat enekbe kel elmondani a szerelmet

Csepcsererrcse cae cse cse vagy angolol lav kamav tut


Téma indítva: 2012.06.11., 772 hozzászólás összesen