Fórumozók egymás között (dühöngő)

Törölt felhasználó · 2014. október 30. 07:11

voálá már el is tüntettél,a tanácsod.

 

Törölt felhasználó · 2014. október 30. 07:13

Köszi a tanácsot nem lezsek itt,mert nagyon nem vagyok már Milf.

 

Törölt felhasználó · 2014. október 30. 14:04

Csak a kicsinyes embereknek vannak rosszindulatú megjegyzései.Ja és mintha azt említetted volna soha többet nem reagálsz rám akármit is írok.Köszi a reklámot

Törölt felhasználó · 2014. október 30. 17:26

Nem beszéltünk meg semmit,nekem az a beszélgetés ha valakivel személyesen teszem meg,nem pedig itt.Tisztában vagyok vele hogy provokatív vagyok,de a stílusom senki  kedvéért nem változtatom meg.

 

tanczos · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. október 30. 18:10

Ma éjjel nem hat rám a józanság szava,***moderálva*** ki visz majd haza???

Törölt felhasználó · 2014. október 30. 19:00

Valakinek nagyon kiseségi érzete van.

Törölt felhasználó · 2014. október 30. 19:05

bocsi nem jól írta kisebségi érzete van.

Törölt felhasználó · 2014. október 30. 19:27

Elnézést a helyesírási hibáért.

tanczos · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. október 31. 18:19

Semmi gond,viszont harmadjára is rosszul írtad. Ennél már nincs lejjebb hallod-e?! Áruld már el mit tolsz,engem is érdekel mi üthet ki ennyire?

Törölt felhasználó · 2014. november 01. 00:51

De én ütlek ki ez a legobb cucc táncos XD

frenky1979 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. december 08. 17:31

Helló Zalaegerszegiek!! Ki ismerős nagyon egy kérdésem lenne ki ismeri a rigó nevü barom álatt seggfejet???? aki ismeri irjon már róla infokat! köszönöm

meglep · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 12. 21:52

FIGYELJETEK!!!

Némelyik hölgy teljesen lealacsonyítja a
a szakmát,rendkívül alacsony szintű szolgáltatásával,hazudozásával,időhúzásával stb,stb.
Nagyon magas az az *sszeg amiket kértek,de ha nagy nehezen rászánom magam,akkor egy korrekt szolgáltatást
szeretnék kapni a p*nzemért,ami már jó pár esetben pénzkidobás volt!!!
Nem tartjátok be a legfontosabb szabályokat,amit egy férfi igazán elvárna,ez rendkívül sértő,stb stb!!!

Akkor írd le most,hogy nálad milyen egy kellemesen eltöltött fél óra,úgy,hogy a két zuhanyzás nem számít bele,
kimondottan csak az ágyban eltöltött,fél óra számít,régebben evvel nem volt probléma,mostanában viszont a hölgyek,ebből olyan üzleti húzást csinálnak,hogy elmegy a férfi zuhanyozni,utána a hölgy is,közben megy a szándékos idő húzása hölgyek részéről,majd a beszélgetéssel is húzza az időt,stb,stb.Ez nem korrekt,majd a végén fél óra helyet,egy órát kér f*z*tésnél!
Részemről a félóra,csak az ágyban eltöltött idő számít,mert a hölgyek visszaélnek,az időhúzás rafinált technikájával.ami cseppet sem korrekt!
Valakinek van erre p*nze,de nekem nincs!

Többektől is tudom,hogy régebben,egy pár éve,a fél óra,kimondottan az ágyban eltöltött idő volt!!!!!

Figyeljetek,és írjatok a hölgyeknek,mint ahogy én is,mert egyre gyatrább a szolgáltatásuk,és csak a pénzre mennek,korekt szolgáltatás nélkül!

Tisztelet a kivételeknek!És tegyétek itt közre!

meglep · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 15. 10:38

Szia!

MINDEN FÉRFIT ARRA BIZTATOK,VEGYE A BÁTORSÁGOT,ÉS IRJA ITT LE A SÉRELMEIT,MERT A HÖLGYEK TELJESÍTMÉNYE, ÉS VISELKEDÉSE

EGYRE SIRALMASABB!!!

TISZTELET A KIVÉTELEKNEK!!!

Egy levelezést olvashatsz,valahogy így kellene,intelligens módom viselkedni,és kommunikálni,a hölgyeknek,élőben is!

Több hölgynek is elküldtem,főleg Pécsen,és legnagyobb csoálkozásomra,jött egy inteligens válasz is!

Mindenkinek tanulságos! Ugyanis a hölgy beismeri,hogy a férfiakkal szemben,egyes hölgyek,milyen sértő módon

viselkednek!

ISMERETLEN - HIRDETŐ

Szia drága.
Olvasva a megjegyzésed... Hát igen. Sajnos sok lánynak csak az a lényeg, hogy a *** moderálva *** meglegyen, a többi meg le van ejtve... Elég szomorú, mert hát ugye belőletek *lünk jó páran és igenis kutya kötelessége normálisan foglalkozni a vendéggel.
Elhiszem ha a lányoknak vannak rossz napjaik vagy esetleg volt egy nem épp kedves vendége,de akkor is meg kell makacsolnia magát és igenis kedvesnek kell lennie!!! Anno vendéglatoztam és tudom mikor hogyan kell "viselkedni". Amásik meg az: ha valaki k*rvának megy,ne sírjon, ha b*szni viszik... :)

Szép napot kívánok Neked és kellemes hétvégét :)

Péntek, 06:53
148449

meglep

Szia!

Te voltál a legintelligensebb hozzászóló,ennek örülök,a következő sorokhoz,mit szólsz?

Kedves Hölgyem!

Akkor írd le most,hogy nálad milyen egy kellemesen eltöltött fél óra,úgy,hogy a két zuhanyzás nem számít bele,
kimondottan csak az ágyban eltöltött,fél óra számít,régebben evvel nem volt probléma,mostanában viszont a hölgyek,ebből olyan üzleti h*zást csinálnak,hogy elmegy a férfi zuhanyozni,utána a hölgy is,közben megy a szándékos idő húzása hölgyek részéről,majd a beszélgetéssel is húzza az időt,stb,stb.Ez nem korrekt,majd a végén fél óra helyet,egy órát kér!
Részemről a félóra,csak az ágyban eltöltött idő számít,/mint régebben/mert a hölgyek visszaélnek,az időhúzás rafinált technikájával.ami cseppet sem korrekt!
Valakinek van erre p**ze,de nekem nincs!Tisztelet a kivételeknek!

Üdvözlettel!

Péntek, 21:08

Szia!
Nálam a fél órában csak a szex van,ami intim,finom,teljes odaadással :) Ha túl megyünk a fél órán, az sem baj,mert szeretek beszélgetni, de ezért természetesen NEM kérek p**zt. Hiszen minek? Jól tud esni az embernek,ha emberszamba van véve, nem siettetik,stb. Szeretem megismerni a partnerem gondolatait,eszméit. Abszolút barátnő feeling vagyok, nem vagyok rafinált, mert az gusztustalan dolog. A férfi nem azért jön, hogy elvegyék az összes p**zét, kidobjak tíz perc után.... Ez valami undorító szokásuk a lányoknak. Szeretem kényeztetni masszázzsal a masikat,ami szintén **gyen van.

ui:A HÖLGYEKNEK!!!Ne hallgass rafinált kolléganőidre,mert előbb vagy utóbb,kuncsaftokat fogsz veszteni!!! Inkább maradj kezdő,mint hogy átvedd,
a leh*zós sértő viselkedés módjukat,hidd el,hogy csak így,lealacsonyodsz az ő színtükre.Üdv!

fehérvár · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. december 18. 21:13

Mi van???? mire reagáltál és kinek rajtam kívül? lehet hogy sok lepukkant k-vának mindegy, de van kivétel is ... ha ezt nem érted meg akkor tudlak sajnálni...

 

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2014. december 20. 16:41

Helló Gróf uram, megjöttem. :D

Élni csak szabadon jó...

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2014. december 22. 05:15

Szerintem pihenj kicsit, jön a karácsony, a szeretet ünnepe, bár én ideges embereket látok sokfele.

3-nak nem tetszik, amit írtam, hogy élni csak szabadon jó. Érdekes. Akkor ők ne éljenek szabadon! :D

Várjá! Híreket hallottam, lesz adósok börtöne nálunk is, akinek NAV tartozása van és nem fizet, lecsüccseltetik.

De kérdem én, hova? Stadionokat építenek országszerte jövőre, sokat. Lehet, oda zárnak be bennünket? 

Logikát ne keressünk! :DDD A börtönök meg fullon vannak már...

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. december 22. 19:15

Már, megint politizááááááálsz Dr.Bigyó...... :D

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2014. december 22. 20:20

Csak figyelem az eseményeket. Muszáj naprakésznek lenni!!! :D

 

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. december 22. 20:55

Aham, véletlenül.... mi?! :D

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2014. december 22. 21:34

Nem véletlenül. Figyelni kell mindenre!!! Szabály. Érted. :D

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen