Fórumozók egymás között (dühöngő)

Tymo80 · Újonc (66 hozzászólás) · 2018. április 06. 17:10

Mennyi masször van itt Nyíregyházán...és mindenki csak masszirozik ugyebár..,nem kevés pénzért.

Tymo80 · Újonc (66 hozzászólás) · 2018. április 15. 15:17

Üdv Mindenkinek. Nem tudom ki hogy van vele,de Nyíregyházán mindenki csak masszirozik..közben meg annyi zsetont el kérnek mint más ,egy félorás légyotra. Én még nem láttam masszört fehérnemüs képpel hírdetni,szexpartner kereső oldalon..Az újra hírdető Szofi ,legalább leírja,hogy mit és hogyan vállal., és a szolgáltatása minden pénzt megér, és nem járkál más városba ,bezzeg olyankor mindenki vállal mindent...és nem számit a pénz..Egyre viccesebb ez a város...és a sok álll masször..

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2018. április 24. 13:19

Tudom, hogy tüzet oltani moslékos vödörrel is lehet!! De inkább égjen le a ház!! Akkor se megyek egy bizonyos szint alá! Gondolom páran vagyunk így ezzel! :D

Törölt felhasználó · 2018. április 24. 17:47

...hogy kiszórtak már ide!?? Mint ha nem így lenne..

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2018. április 24. 21:52

quekter hozzászólása váltotta ki belőlem! :D Gondolom Te ezt egyből vágtad.

 

Törölt felhasználó · 2018. április 24. 23:06

Ja! Az a nő már másodjára van hasonló story-val terítéken!? Érthetetlen az egész! ...és nyilván nem fogom megbántani, de szó nélkül sem lehet hagyni.  

 

galoca · Újonc (25 hozzászólás) · 2018. május 07. 16:32

Engem át*tak, foglaltam időpontot csütörtökön, fél óra kocsikázás után megbeszélt időben hívtam, de nem vette fel, majd kicsit később felvette, és közölte, hogy talán később rá fog érni.

Én mém mindíg betartottam az igéretem, de már rengetegszer eljátszották ezt velem. Kezdem megunni.

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. május 16. 08:51

Attól hogy egy menő csajnak a nevével hirdet el még nem leszel jó szolgáltató! ahhoz lekel tenni valamit az asztalra, akarom mondani az ágyra..

Lánykereső Szerkesztőség · 2018. június 30. 11:07

Kedves Hirdetők!

 

Az itt írt hozzászólásaikat áthelyeztük a hirdetői fórum dühögő részébe

Roadster · Újonc (27 hozzászólás) · 2018. július 23. 12:13

Jó hogy ezeket a szponzorok mindig akkor teszik közzé mikor a hirdető már eltűnik :)

 

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. július 25. 08:27

Én az ilyen 0-24-es szoláltatókkal nem foglalkozom,max ha van infó és jó szolgáltatás van akkor is 2-3 hívás ha nincs válasz, felejtős..szóval ez csak reklám.
Átlagba 9-től 22:00-ig vannak a hirdetők nagy része, bár vannak ritka kivételek akik valóba 24 órába elérhetők.

 

Törölt felhasználó · 2018. augusztus 02. 13:05

Ez szimpla tévedés! A hirdetö nem tűnik el, csak átalakul! 😉

Ugye drágám!? 

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2018. augusztus 14. 11:04

Nagyon jó, hogy ha lányról kérdezek akkor a kérdésem van fórumra írjak, csak, hogy mindenki írkál de, hogy melyik városban azt nem tüntetik fel. Miket vállal egy szolgáltató olyan bepipalhato opció még mindig nincs az oldalon. Még a ***moderálva***. Amúgy tök fasza lenne az oldal. 

MPA · Újonc (89 hozzászólás) · 2018. augusztus 16. 18:34

Sziasztok

Candy (29) hirdetését olvasva rá írtam viber-en hogy adjon már tippet  film címre amiben szerepel,ha már úgy hirdeti magát mint felnőtt filmes... Le pfujjj-ogott szerinte ez gusztustalan!!!

 

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2018. augusztus 30. 22:05

Nyíregyházán Ramika nem is oly jó csaj. 

A bájos profi engem nem varázsolt el. 

Múlt héten megbeszélt időpontban képes időtkérni, váratni a kánikulában a ház előtt. 

Már egy éve voltam nála. Akkor toppon volt. Most álmos, szétcsúszót betétet csaja emlékeztetett. Az ágyban ász, az tuti. Jó kis szopós *bi. Ennyi. 

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2018. szeptember 01. 10:19

 

Kedves gumibogyó .

Sajnálom,hogy megvárattalak a" kánikulában" . Hidd el ,hogy nem állt szándékomban de a múlt hetem elég pörgős volt és figyelembe kell venni sajnos azt is ,hogy nem minden esetben az én hibámbol adódnak ezen problémák .Ha egy vendég késik 10percet az a következőre is kihat úgyszintén .

Sajnálom a kellemetlenséget . Természetesen elfogadom a negatívumokat is .Vannak olyan napok igen amikor az ember külsején látszik hogy fáradt és álmos . 😊 Nyilván ez nálad is megesett már .

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. szeptember 01. 16:40

RAMI

Te egY isten no vagy mmmm nem birok magamal h nez a kepeid s de el vinelek strandra etterembe mindenhova eg ilyen gyonyoru lanyt egesz.nap veled lenek en varnek rad 50 fokban is a napon meg halnek erted a szepsegedert.

 

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. szeptember 16. 22:36

Rea irtam Rami21 s fol tetem neki egy kerdes s nem irt s le tiltot. Nem birtam vele fel veni a kapcsolatot nem ajalom. Csalotam bene. Pedig irjak o a legjob stbstb s igy banik az emberrel. Banatot okozott szivembe valaazra nem meltatot.

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2018. szeptember 18. 19:53

 

 

Mint egy Latinamerikai szappanopera. 

Uncsi már a csajszi. Őt kéne személyesen. Moderálás küldeni. 

Zombiként másnaposan uncsi. 

3 éve volt Istennő, most szellemnő. 

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2018. szeptember 19. 08:39

Nos kedves MustafaClarkson nem egy hanem több kérdést tettél fel . Mind mind hülye kérdések voltak és had ne soroljam fel hogy mik voltak azok . 

Nem telt el nap hogy ne bombáz a jelentéktelen kérdéseiddel!! Nem ajánlasz ?! 😂😂😂😂 Nem is voltál nállam!!!! Nincs ebben sem semmi probléma van néhány  ember akinek nem felelek meg de ez nem is gond !!! 

 

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen