Fórumozók egymás között (dühöngő)

Törölt felhasználó · 2014. április 01. 21:07

Bolondok napja van a rossebb enné meg, az egerem is beszart. :(

CSETET!!!!!!

 

Törölt felhasználó · 2014. április 01. 21:03

Ámen:)

 

Törölt felhasználó · 2014. április 01. 21:03

Ámen:)

 

Törölt felhasználó · 2014. április 01. 21:02

Még annál is több, már megfőztem a hétvégére, miután a csirkét kielégítettem, letusoltam, körmöztem....

Megnéztem, kit ütött el a villamos, milyen idő várható, szal kb 3-4 órája nem műxik, ez meghót. :(((((

CHATET AKAROK!!!!!!!! A szerkik meg nem csinálnak semmit, kómáznak, vagymittom.

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2014. április 01. 20:49

Már több mint egy órája nem működik. :(((

 

Törölt felhasználó · 2014. április 01. 20:43

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

MEGHÓT A CHAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jáj, mi leszen mostan? :(((

Táncolni akarok a Casanovával, meg vár a Nándi (vagy nem:)), meg mittomki.

SOS valaki!!! Lázadok, köll a Zárt Osztály, meg a gumiszoba, ti meg másról beszéltek itten. Jáj dicsák á buksim meg meghalt szintén. Betépek ma má, ez biztos!

Meg ott a m.gabor is, nem érem el, jáj! Senkit se nem érek el. :(((((((((((((((((((((((((

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2014. március 15. 14:22

de aki nem jár az is férfi.nyilván ő nős.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2014. március 15. 14:20

férfiak gang bang klub ba járnak.ott lehet dugni,társalogni,meg nem 20 perc van.

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2014. március 11. 07:04

iq betyár,k*rv* k*b*sz*tt vicces

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2014. március 11. 07:03

noemike,felprobálhatlak?

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. március 09. 12:01

Pedig találtak meg már IQ betyár nők is kétes hirdetéssel hogy látogassam meg "mert nem bánod meg"....ja, annyira nem volt vendége hogy már mindent bevet.

 

Meg az is igaz amit írtál, pasasok között sok olyan van aki meglát a chaten egy lányt már jön a "szép vagyol, mennyi a tarifa" féle agyhalottak akik még telefonálni se mernek nemhogy tettek mezejére lépni, de a chten ott a személy letiltása fül és nem tud zargatni.

 

Mindenhol megtalálható a nem odavaló réteg de én sok normális lánnyal, meg pasassal beszélgetek ott...

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2014. március 09. 08:42

 

Szia!

Nem rád írtam!

Meg mivel te pasi vagy,gondolom az IQ betyarok nem talalnak meg,most idézni nem tudok miket szoktak írni,de eszméletlen,h egy normalis mondatot nem tudnak összeszedni,tehat ez a "teccő baba, kő kóla?:)

 

 

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2014. március 08. 18:18

noémike,ölelj át gyengéden, és adj egy ***moderálva***.

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. március 08. 16:54

Ne általánosíts!

Én többet szoktam chatelni mint 5 perc és elmondhatom vannak ott értelmes emberek is...hirdetők, pasasok stb.

 

Bár sajnos az utóbbi időben nincs olyan nagy pörgés ott mint pár hónapja...persze ennek is megvan a maga oka.

 

Persze mint mindenhol ott is jellemző olykor a csőcselék akik szidják a nőket meg olyan nők akik ott akarnak partnert fogni de a nagy része jó arc.

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2014. március 08. 12:50

Elég a chatre belépni 5 percre,rájövök hamar milyen emberek is vannak itt,az élettől is elmegy a kedvem,nem hogy még találkozzak!

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2014. március 08. 12:06

akik itt vannak mindenki,rendezünk egy fesztivált,ahol az itt szereplő mesefigurák ,megjelenek és találkoznak egymásal.az összes nő és az összes férfi.engem az érdekel,miért nem lehet ezt?mi az akadálya?

Törölt felhasználó · 2013. december 20. 10:48

Fölfigyeltem arra, hogy egyesek fizetős népszerüséget szereznek! Hogy megy ez? Egy darabig Monácska volt a kedvezményezett, eltünése után Alexa vette át a napi 7-900-as nézettséget, ami tényleg nem lehet igaz. Valami kamu itt, vigyázzatok velük!

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. december 01. 23:17

Bemásoltam a felugró ablakot amit a szerkesztőség írt Mindenkinek! :)

 

 

Törölt felhasználó · 2013. november 20. 16:45

TAKARODJ INEN ,ÉS A FORUMOKBÓL IS TE IDIOTA

 

Törölt felhasználó · 2013. november 09. 07:48

Na, itt őrjöngj, ha bajod van, arra csinálták! :D

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen