Fórumozók egymás között (dühöngő)

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2018. szeptember 19. 08:42

 

Gumibogyó ! Uncsi vagyok ?! Akkor miért velem foglalkozol még mindig ?! Volt egy negatív élményed mert megvárattalak a "kánikulában" azóta én vagyok nálad a téma ! 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. szeptember 19. 09:15

Megy a b*szogatás! Gumibgyó/Musztaf*sz, hogy ez mire jó mégis írtok róla meg neki.(Ramiról). Mit hogy hozzátok az infókat az új csajokról és írnátok valami értelmeset a fórumba.

Dinka76 · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. szeptember 26. 20:48

Drága hölgyeim!

 

Miért jó az, hogy csak pár napot maradtok az adott városokban? Meglátom a hirdetését valamelyikőtöknek, nyúlnék a telefon után, és már másik város van beállítva :( Mi ebben a jó, vagy mi az adott várossal a gond? 

 

Békével :)

 

qayse · Újonc (39 hozzászólás) · 2018. szeptember 28. 13:34

 

Nem értem, miért támogatjátok az ilyen örömlányokat, akik még aktusra sem hajlandóak....

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. szeptember 28. 16:43

Azért nem kell tulozni.... A legtöbbnek ilyenkmor jo ha anyit csinálsz benyálazod az ujjaid aztán hirtelen odanyulsz (tudod hova xd) aztán egyböl be indulénak s már kivnáják ;) :)
a másik uadat meg bedughatod az exitbe. érted. bár ezt csak akk kell ha nagyon be van indulva a csaj, én tudom több csajnál voltam már.

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 01. 21:47

myíregyházán a szin vonal nagyon le eset!!! egész nap tárcsázók s senki se veszi fel :( Egy lány se ir meg semmi ezt már el se hiszem nem lehet el meni senkihez vagy le tilt v  nem veszi fel stb stb ilyenek a lányok :( Persze biztos vanak a kis kedvencek nekik bármit átlag embernek meg... nem lehet be kerülni.
Most oan cajhoz meg nem mek el akinek oan a hátsoja mint egy busz pajaudvar. Átlagos eszmecserébe szántam de át teszem dühöngöbe sajnos ki kelet irjam magamból mert nem is dühös vok inkáb szomoru el keseredet :( Bárcsak lene egy normális csaj aki engem keresne s ream irna hmmm de hát álmodozhatok ienrol.. :/ ezaz igazsag en csak a tenyeket irom.
Pedig telleg: en meg tudom adni egy nönek mit szeretne szexualitások terén.

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 02. 20:57

Ettől az írástól még a vércukrom is le esett,,😄, te itt nagyon el tévedtél mint maci a málnásba.Tudod te melyik rendezvényen vagy ,mert szerintem nem, ha meg tanultál víz alatt fütyülni szólj 😀

 

MustafaClarkson · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. október 03. 17:44

Nem igen jároj rendezvényre. Otthon ülös tipus vok. De ösze jönnék egy csajszival biztos el vinném az állat kertbe biliardozni csocsózni stb. Meg adnám neki ami töllem telhetö. De úgy veszem észre a csahok arra a pasikra buknaka akik csak kihasznalhak öket s csak arra az alkalomra kell nekik.

 

Nézem a képeket szebbnél szebb lányoj s senki nem akar velen randizni. Ha nem veszi fel mit csinaljak? Meg nen ir vissza. 

Nagyon kivánnám valamj értelmes lány segitsen rajtam ha olvassa kérlek mit csinálok rosszul mikor tárcsázhatok stb 

De lehet csak rosszul inditotam el a tárcsázást s a lányoknak meg nincs baja velem... erre csak ők tudják a választ. 

 

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2018. október 04. 09:11

Most tényleg nem tudom eldönteni, hogy ekkora világbajnok troll, vagy tényleg nem tudja, hogy hol van. 😀

De ha az utóbbi, akkor inkábba a r*ndivonal pont hu-n kellett volna regisztrálni. 😁

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · 2018. október 04. 15:31

Addig jó mindenkinek míg nem jársz sehova, 😁de ezt itt nagyon be nézted ,ez nem az az oldalt amit te keresel! Csak neked csak most , mondom a lehetőségeket, egyet f*zetsz kettőt kapsz, vagy ütlek és borulsz,a kettő együtt már extrának számít.Szemkarate bekötött szemmel ez már fel*ras , Kis **róf zenjére( A nézésíít meg a járását). Továbbá van lehetőség be nyalni a 220-ba egy kád vízbe állva, ezt csak 1x er tudod kipróbálni 😁szerintem ezt hagyd a végére.Ha komolyan érdekel a dolog keress a ***moderálva***.com-on. 😀😀

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2018. október 25. 19:40

Milyen érdekes kapott egy negatív kritikát! És nem ám aszolgáltatás minőségének javítása jön, hanem rohan keresztelkedni! Speciel most néhány órán keresztül Pulina ként szalad. Ha a kerszteledésbe ennyi energiát fektet a menedzsment akkor a hirdetés képeivel is kavarhatnának! :D 

Gyakorlott punci vadászok az eféle egyszerű trüköt hamar kiszagolják.

 

törpapa · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · 2018. október 25. 20:19

Sajnos nincs egyedül...................nagyon oda kell figyelni !

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. október 29. 15:40

Ez a Mustafa tipikusan cigány "helyesírással" ír, vagy van valami mentális problémája. Szerintem el fog lopni, csak ne etessétek. ;)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2018. október 29. 15:42

Nem "lopni" (bár meg az is megeshet) hanem "KOPNI"... :)

 

TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2018. október 30. 17:40

Egy *** moderálva *** találkoztam az alábbi bemutatkozó szöveggel:

"Sziasztok egy edes kedves szoke cica baba vagyok imadok oralisan boldogsagot okozni es imadom ha kitenyésztethetlek"

 

Nem semmi :) Most ki fogja a puskát? A nyúl vagy a vadász :)...

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 08. 09:48

És ez a Mustafa nevű 2-agysejtű gyerek azzal hozakodott elő az őt írt kritikára, hogy ő egy művelt ember, mert van érettségije. Igaz, olyat ami neki van feltehetően az ócskapiacon is lehet venni, vagy valami gyorstalpaló felzárkóztatási programban szerezte. Ez a faszi feltehetően azt hiheti, hogy valamelyest megtanult írni és olvasni, és ez az ő szintjén már csúcsnak számít. Sajnos nem ő az egyetlen, és most a mindennapi életünkre gondolok, nem feltétlenül a fórumozókra.

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2018. november 22. 16:37

Szerintem meg nincs benne semmi különös. Vannak férfiak, akik szeretnek örömet okozni, és ebbe tartozik az is, hogy kényeztetik a hölgyet. Ugyancsak vannak olyanok is, akik a nőket kifejezetten becsülik, függetlenül attól, hogy mi a foglalkozásuk. Adni esetenként nagyobb öröm, mint kapni és ez a szexre is vonatkozik. A baj akkor van, ha azt állítja magáról, hogy profi az orális vonalon, és éppen az ellenkezője derül ki. Az a baj, ha azt írja, hogy szereti a kényeztetést, miközben legeljebb úgy tűri, mint egy fadarab. Abban persze igazad van, hogy ő a szolgáltató, amiért fizetünk, és elvárható lenne az, hogy minden ami a normális szex kereteibe fér, az alapban legyen. Amikor azt sorolják, hogy mi minden extra, már ki is farolok a buliból.

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2018. november 27. 12:48

Pár hölgy a chaten reklmámozza magát, én elfogadom, hogy ez is egy téma. De én épen ezért nem lépek be a chatre, mert szinte mindig ugyanazt olvasni. Gyertek, várlak, stb. Régen amikor még volt téma a chaten, szóltunk, h ne itt reklámozd magad. De ha másnak így a jó, akkor legyen így.  

Döníz 23 · Újonc (15 hozzászólás) · 2018. november 27. 18:12

 

Regi szép idők 😂 De milyen jókat chateltünk mindig 😅😅

staffi · Őstag (1050 hozzászólás) · 2018. november 28. 10:20

Én is ezért nem nagyon lépek már be, mert percenként irja be, hogy ő és a férje vár egy kalandra, meg mások is reklámozzák magukat.. valamelyik nap beléptem és 2 darab embert ismertem a Mifhuntert, és a yamah 2000, többi ismeretlen, de nincs egy téma  nincs semmi csak " zalából valaki, Győrből valaki, Szombathelyről valaki? ? " Ezek mennek Chaten :( amikor majdnem egy évig nem volt chat, akik addig törzstagok voltak szinte mindenki eltünt a Chatről.. Nándi, Dior,  Virág.... Zs1987. .  stb..   sajnos... 

 


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen