⚧ transzik

transzik.hu
Lánykereső Szerkesztőség · 2022. április 10. 18:46

Kedves felhasználók!

 

A téma adott, itt szabadon - de feltétlenül kulturált formában - beszélgethettek róla, egymással, egymásról.

A fórum általános szabályai természetesen itt is érvényesek: nem támogatjuk a feleslegesen negatív, a személyeskedő és az alpári hangnemet. A személyes, illetve azonosításra alkalmas adatok közlése akár célzás formájában is azonnali és végleges kitiltással jár. 

Törölt felhasználó · 2022. április 10. 23:23

Kedves Trans Kedvelők!

 

Úgy éreztem megérdemel ez a téma egy külön helyet, mert a városi topicokba kinézik a magunkfajtákat. Felvetettem az ötletet a szerkesztőségnek, akik kérésemnek eleget is tettek. Szóval ezúton szeretném megköszönni, hogy létrehozták ezt a fórumot, külön nekünk, szóval hálás köszönetem a magam, de remélhetőleg a többiek nevében is.

 

De hogy a tárgyra térjek. Érdekelne kik azok a szolgáltatók akikhez érdemes elmenni és kik azok akik kerülendőek.

Magam részéről, olyan hölgyet keresek, aki mindegy hogy hol hirdet, távolság számomra nem akadály. Aktív/uni szerepet kedvelem, szóval olyan hölgy legyen, akinél ez működik. Testi adottságait tekintve, ne legyen vállas, legyen törékeny testalkatú, és szép nőies arcformával rendelkezzen (Csak azért írtam le ezeket, mert a mai világban, a photoshopok és filterek miatt, bárki csinossá és széppé varázsolja magát). 

Remélem tudtok ajánlani kedvemre valót.

 

Mindenkinek kellemes napot!

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 11. 09:56

Martina 

Sonya

 

Vagy a husisabb de melles/nagy popsis alkat bejön, akkor Barbie 

 

Törölt felhasználó · 2022. április 11. 22:00

Helló!

 

Martina és SonyaBritt nagyon jó ajánlásnak tűnik. Legalábbis innen nézve külső szempontjából a fotókról és videókról nagyon tetszetősek számomra. És az sem utolsó dolog, hogy a leírásuk alapján művelt hölgyekről beszélünk. Szépen fogalmaznak, helyesen írnak. Ebből is látszik, hogy figyelmesek, adnak magukra, odafigyelnek minden részletre. Továbbá rengeteg pozitív értékeléseik vannak, ez sem véletlen. Nyilván ha nem lennének jók, nem is ajánlanád őket, de azért az emberben ott van mégis a félsz. Mindenesetre őket észben tartom. Amúgy utóbbinál nincs feltüntetve a natúr francia. Ez véletlen vagy tényleg nem csinálja úgy?

 

Barbie jelenleg nem aktív, de tudom, hogy kiről van szó. Ahogy írtam, törékeny testalkatú hölgyek tetszenek, ebből adódóan, rá nem fog esni a választásom.

 

Egyébként írhatna nyugodtan mindenki, megoszthatnátok tapasztalataitokat. Nem magamért kezdeményeztem ezt az egészet, hanem mindannyiunkért. Segítsünk egymásnak. Kiszűrni a jókat és rosszakat. De természetesen továbbra is szívesen fogadom, hogy kit ajánlotok még.

 

Szép napot!

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 12. 16:50

Martina kapcsán ne legyen benned félsz. Ha kezdő vagy menj hozzá, főleg ha a már említett barátnő feelingre is vágysz, vagy úgy tudsz könnyebben ellazulni még nőkkel is. Csókol rendesen meg bújós.

Mindkettőnél natúr francia volt (mármint nekem úgy csinálták). Sonya-nál olyan 3 hónapja voltam utoljára, hogy azóta változtatott-e nála bármi nem tudom. 

 

Barbiet azért ajánlottam, mert valóban nem törékeny alkat, de semennyire nem férfias, teljesen nőies jó kerek idomokkal + hozzáállása se gond. Ritkábban, de hirdet, külföldön van többet, de ha mindenképp a törékenység számít akkor tényleg kerüld

 

De ha érdekel még vékony, szöszi, akkor Nilu is neked való, viszont ott a francia gumis, erre igen ügyel mindig. Nőies alkat, de kevesebb szilikonnal, mint Sonya. Eredeti hosszú haj

 

Szex mindnél mehet, mondjuk nekem nincs is extra méretem, hogy ne engedték volna emiatt :D 

 

Törölt felhasználó · 2022. április 13. 03:25

Akkor lehet rosszul fogalmaztam valamit. Nekem nincsen barátnő feelinges igényem. Ahogy esik, úgy puffan híve vagyok ilyen téren. A lényeg, hogy a két hölgy benne van a pakliba, hogy meglátogassam egyszer őket.

 

Nem is vontam kétségbe, hogy ne lenne nőies a Barbie. Csak jobb szeretem, ha én nagyobb darab vagyok a hölgynél. 

 

Nilu testalkatra valóban ideális lehetne, de arcra nem az esetem. Plusz a francia óvszerrel is ront a helyzeten.

 

Sajnos nekem sincs extra méretem, de volt már aki erre is azt mondta, ezt már nem tudja befogadni :D

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 13. 10:05

Barátnő feelinget én emeltem ki, mert ha kezdő vagy a műfajban, gondoltam segít a döntésben, ha az illető közvetlenebb, bújós kaliber.

 

Nilu szerintem élőben csinosabb arcra, mint a képein, de amúgy tényleg az a minden gumis megoldás nála az egyetlen negatívum. Lehet másoknak, meg pont az a pozitívum, hogy franciát is gumiban csinálja, de számomra ő pozitív élmény volt. 2 nappal az első találka után mentem vissza hozzá. Pedig idejét nem tudom mikor csinálták nekem gumiban még nők is a franciát, sok éve egy Tina (18) nevű talán. 

 

Akit még ismerek ő Zara, aki szintén nem rossz, de eddigiek alapján szerintem nem az eseted, maradsz a Martina - Sonya vonalnál :) 

 

Cinthyával lettem még volna, novemberben egy nap próbálkoztam nála mikor egy városban voltunk. Többször is hívtam (nem egymás után, hagytam közte eltelt időt) de nem értem el. Pár órával később csörgetett, de akkor meg már nekem nem lett volna jó. Én is csak utólag láttam, hogy hívott. Ilyen téren elkerültük egymást. Róla csak ennyit tudok írni

 

Van nálam még olyan 6-7 hirdető akivel lennék, és rajta vannak a kívánság listámon, de én veled ellentétben nem fogok utazni senki miatt sem, még nőkért sem.

Akik nagyon tetszenek, de csak a fővárosban látni: Lena (20), Ruby Deluxe (25). Ilyen Ruby kaliberű extrém húsos popsis, nagycicis alkatok nőkben iszonyat az ideáljaim. 

 

Törölt felhasználó · 2022. április 13. 10:34

Hát valóban kezdő vagyok, ezért fontos, hogy jó legyen az első alkalom. Akkor azt mondod ilyen esetben azok a legalkalmasabbak akik barátnő feelingesek?

 

Persze, nem lehetünk egyformák. Valakinek bizonyára az jön be ha minden gumival. Nincs ezzel semmi baj. Mindenki igényét és vágyát tiszteletben kell tartani.

 

Vip_Zaráról van szó? Ő speciel tetszik. 

 

CinthyaLincoln? Ő is tetszetős.

 

6-7? Csak? Nekem 32 :D ebbe benne van Martina, SonyaBritt, Vip_Zara, CinthyaLincoln, Lena is. Ha őket kivesszük akkor 27 :D Ruby_Deluxe arcra tetszik, de testalkatilag távol áll tőlem.

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 14. 11:21

Úgy látom 1 napig bírálnak el téged...nem tudom ilyenkor a fórummotorral van e valami 

Törölt felhasználó · 2022. április 14. 11:51

Ja, sajnos, nem értem miért. És azt se értem, hogy a fórum megtekintés volt 370, akkor hogyan lehetséges, hogy csak mi beszélünk ketten. Másnak nincs élménybeszámolója vagy valami?

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 14. 16:32

Én azt mondom igen. Első alkalomnál a műfajban anno én is amiatt döntöttem Martina mellett, mert amellett hogy szépeket olvastam róla minden téren és külseje is szép, sokan a barátnő feelinges együttléteket emelték ki vele kapcsolatban. Szerintem sokkal jobban elengeded magad, ha ő kezdeményez, vagy bújós, meg nem egy fadarab aki csak fekszik.

Ha az a tapasztalatod hogy bejött a műfaj, utána úgyis merészebb az ember is megy bátrabban másokhoz is. Bárki bármit mond az első ilyen kaland biztos meghatározó lesz. Ugyanígy ha az ember női hirdetőhöz megy először. Női hirdetőknél gondolom voltál. Teszem azt, ha ott az első tapasztalat csalódás valószínű azt mondja az ember ez "nem nekem való, próbának jó volt de ennyi". Viszont ha jó az élmény tuti megy újra.

 

Igen Zaráról. Korrekt hirdető ő is meg ügyesen lovagol :) ha nagyobb ciciket csináltatna szerintem dögösebb lenne sokkal. Képei kicsit régebbiek, kis plusz van rajta hason de nem vészes, ajánlott ő is.

 

27? Az rengeteg. Itthon voltam talán 9 különbözőnél vagy 8, ha nem is 6-7 de akkor úgy módosítom még 9 jöhetne a mostani kínálatból. 

Sokszor nem minden arany, ami fénylik. Némelyiknél nagyon látszik, hogy az arc olyan szinten retusos, hogy másé van rászerkesztve (faceapp-al), vagy a nem retusos képeken nem elég nőiesek, vagy nagyon leszólják őket. Én azokat tartom az "igazinak" ahol az arc, test nőies, nem trükkös minden egyes képük. 

 

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 14. 16:42

Én tippem az, hogy eléggé új felhasználó vagy, lehet nem jeleníti meg rögtön a kommented és ellenőrzik előtte. 

Enyém olyan 11 éves, lehet nálam nincs ez.

 

370-es szám meg lehet nem mind egyedi megtekintés, hanem benne vagyunk mi ketten amikor feljövünk ide, és minden kattintást újnak vesz, és növeli a számot.

 

Szerintem ezen az oldalon ez a műfaj elég tabu téma volt, láthatod még topik se volt. Talán az adott városokban kérdeztek XY nevűről elveszett a többi között.

Sokan, meg szerintem ilyen szinten se vállalják fel, hogy egy nicknév mögött írjanak. Biztos vagyok benne vannak többen is tapasztalattal de inkább nem vállalják be. 

Olvastam a *** moderálva *** már egy olyan női hirdető bemutatkozását, aki kiemelte, hogy aki volt már transzinál vagy nővel análisan szexelt őt ne keresse. :D Nem vicc, tényleg ez állt ott. Mintha rá tartozna bármi, vagy mintha egy vendég kérné számon kikkel volt előtte. Cerkára nincs ráírva hol volt, egy hirdető nem mondja meg. Túlzás már. Semmi közük hozzá, ahogy nekünk se kik az ő vendégeik. 

 

Másik ok a kevés kommentre, meg az szerintem, hogy vidéken nagyon kevés a hirdető. Ők is Pestről jönnek, pár napokra, meg akkor is a nagyobb városokba. 

 

Törölt felhasználó · 2022. április 14. 23:53

Szó mi szó, szeretem ha kezdeményeznek. Legalább abból úgy tűnik, mint ha tényleg érdeklődne és tetszenék. Amúgy sokat szemezek a hirdetésével és feltűnt a hasán egy nagy folt. Valami bőrhiba?

 

Akkor Zara is képbe jöhet már. Benne lehet a pakliba.

 

Ez a szám közben folyamat növekszik :D tudom hogy sok, ezért írtam korábban:

"mert a mai világban, a photoshopok és filterek miatt, bárki csinossá és széppé varázsolja magát"

A háromnegyede valószínű sztornó lenne :D szóval ezeket lenne érdemes megtudni, de ha nem segít nekünk más, úgy sajnos nem lesz könnyű

Törölt felhasználó · 2022. április 15. 00:23

Ez logikus és rendjén is van. De azért ne ilyen sok időbe teljen.

 

Ez egyértelmű, hogy nem ennyi felhasználó nézte meg. Ennyien biztos nem vagyunk akik érdeklődnek vagy foglalatoskodnak a témában. De azt se hiszem, hogy mi ketten és az oldal kezelők nézték meg ennyiszer. Biztos vannak mások, csak jó lenne ha előbújnának. Az ő érdekük is szerintem.

 

Én akkor se tudom megérteni, miért nem mernek ide írni. Senki se tudja, hogy ő Kiss Jóska, vagy Nagy Péter. 

Hát az a poén, hogy némelyik transzi igényesebbnek néz ki, mint kolleginája. Meg amúgy is, minden hívásnál megkérdezi voltál transzinál? Lehet megkérdezi, de elhiszi, hogy igazat mondanak neki? Letagadja és simán elmegy hozzá. Fogja tudni bizonyítani? Egy nagy fenét. Szóval igazad van, mi se kérjük számon kivel voltak együtt.

 

Jó, de a pestiek se hiszem, hogy jártak már mindegyik hölgynél. Vagy annyira bevált valamelyik, hogy nem érdekli más? Azt nehezen hiszem. Nekem is voltak jó élményeim, mégse ragadok le egynél, mert érdekel van e ennél jobb, stb.

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 15. 11:05

Szerintem csak egyszerű pigmentfolt, de semennyire nem zavaró. Genetika...bár lehet a hormonok is teszik, mert ugye a transziknál ez is benne lehet, mert biztos szednek készítményeket, akik ilyen szinten nőiesek, és tényleg nőként is élnek. 

 

Én nem akarom elvenni a kedved, meg remélem megcáfolnak a fórumozók, de ez a transz téma eléggé tabu sokaknál. Max 1-2 kérdező jön, a másik része meg visszaolvas hogy kiket írtam be, mint akik ajánlottak. 

 

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 15. 11:22

szerintem ez ilyen "önfelértékelés", mintha annyira luxus lenne, hogy őt análszex, esetleg transz kedvelők ne keressék. Mondjuk megnézném az arcát, mikor öltöznék fel, és közölném vele, hogy előtte egy transzi kicsit ügyesebb volt. Hozzátenném ennél a hirdetőnél nem voltam, csak a bemutatkozását olvastam, és már zártam is be az oldalát. 

 

utóbbi 1-2 évben én mind a nő mind a transz hirdetőknél a változatosságot szeretem. Már rájöttem hogy 1-2-nél nem érdemes leragadni (főleg nőknél)

 

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. április 15. 13:49

Közben most jött errefelé Rita (20)

Hatalmas popsi, nagy cici nekem való. Szerintem meglátogatom holnap. 

Törölt felhasználó · 2022. április 15. 14:17

Hát egyenlőre úgy néz ki nem váltottuk meg a világot ezzel a topic-kal

 

Törölt felhasználó · 2022. április 15. 14:20

Hát én is megnézném az arcát. Kíváncsiságból megnézném kiről van szó.

 

Törölt felhasználó · 2022. április 15. 14:21

Jó szórakozást

 


Téma indítva: 2022.04.10., 101 hozzászólás összesen