Üzenetek a szerkesztőségének

xxl76 · Újonc (0 hozzászólás) · 2016. február 18. 10:45

Tisztelt szerkesztőség!Érdeklődnék,mikor aktiválják a hirdetésemet?

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. december 10. 10:10

Tisztelt Hirdető!

 

Kérdésére választ levélben megküldtük.

 

Tisztelettel:

 

VidékiLány Szerkesztőség

Törölt felhasználó · 2015. december 10. 10:06

Tisztelt VL Szerkesztőség!

Érdeklődnék,hogy mikor aktíválják a hirdetésemet?

Választ előre is köszönöm.

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. december 03. 08:20

Tisztelt gábor tomi!

 

A bal oldalon, az üzeneteim menüpontban :)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. október 19. 18:09

Lehet Ön a konkrétumok alatt a személyes adatokat érti, mi (és szerintünk még sokan) nem. :)

Kérjük inkább írja meg a személyes tapasztalatait, véleményét a Hölgyekről, mint az Ön általánosságokban fogalmazott hozzászólásainak moderálásait sérelmezze.

Megérétését megköszönve

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. október 19. 17:36

Nem gondoljuk, hogy "erkölcsi kötelességünk" lenne kiírni, kik küldték a hozzászólásokat moderálásra és jogilag sem biztos, hogy lehetséges.

Megértjük ha sérelmezi, hogy véleményeket, konkrétumokat kell írni és nem lehet csak úgy általánosságban valamit! Mi is így éreznénk az Ön helyében. :) 

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. október 19. 08:10

Az, hogy milyen üzeneteket kapunk nem gondoljuk, hogy publikussá kellene tennünk, hogy Ön is tudjon róla :) Belső üzenetben többen is kérték, ne engedjük már a cseverészéseket, vagy a semmit mondó hozzászólásokat a városokban részben, mivel azoknak a topicocnak nem ez a célja. Arra van a csevegés, ott bárki nyugodtan beszélgethet (ha nem szereti a chatet, vagy nem kíván ott megnyilvánulni).

Azt hogy ki és miért küldte moderálásra az adott hozzászólást még nem jelenti egyértelműen, hogy törölve is lesz. Megnézzük és amennyiben jogos csak ekkor moderáljuk, egyébként visszaállítjuk azt.

Értjük mit szeretne, de szerintünk azt Ön is tudja ez anarchiát és még több vitát szülne, amire szerintünk nincs szüksége senkinek.

Mi legalábbis nem szeretnénk, ha a veszekedések, marakodások mennének a fórumban.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. október 18. 15:13

Tisztelt Gróf Kurátor!

 

Ha figyelte, akkor mostanában a csevegések mindenki részéről törlésre kerültek a városok részből, ezt pont az Önök (látogatók) kérésére tesszük. Ott véleményeket szeretne mindenki olvasni. A csevegésre van külön rész, illetve ott a chat, ott lehet bátran cseverészni. Ugyan ebbe a kategóriába soroltuk a "nesze semmi..." jellegű hozzászólásokat is. Az meg hogy a fórumban milyen hozzászólások születnek nem rajtunk múlik (ahogy eddig sem), mivel ezt Önök írják.

A moderálásra küldés már a kezdetektől meg volt azóta nem is lett változtatva rajta és ezt nem is tervezzük megszüntetni.

Nem tudjuk honnan veszi, hogy mi idiótának tartanánk a látogatóinkat, ilyen jellegű megnyilvánulásunk, utalásunk sem volt soha. 

Bízunk benne érdemben tudtunk válaszolni. Amennyiben mégsem, kérem belső üzenetben szíveskedjen kifejteni, mit, mire ért.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. szeptember 24. 15:29

Tisztelt Elizabett!

 

Kérdésére belső üzenetben válaszoltunk

 

Elizabett · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. szeptember 24. 14:57

Tisztelt Szerkeztoseg. Egy IP cimrol,hany hirdetest lehrt felrakni?😊 Valaszukat elore koszonom.

Gabika 28 · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. augusztus 27. 13:38

Rendben. Köszönöm. Vegyétek figyelembe hogy a jó velemenyert, meg kell dolgozni. Főleg egy olyan városban ahol sok a lány.  És nyilván a konkurencia szemét szúrja ha jókat írnak rólam. 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. augusztus 27. 13:24

Tisztelt Gabika 28!

 

Jelenleg a hozzászólást csupán moderálásra küldték, tehát nincs törölve. Amíg rendesen nem tudunk utána nézni, hogy az indok fedi-e a valóságot, addig így is marad a hozzászólás, utána tudunk dönteni, hogy vissza lesz-e állítva, vagy végleges moderálásra kerül

 

 

Gabika 28 · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. augusztus 27. 12:43

Kedves szerkesztőseg! A Győri fórumba a rólam írt jó véleményeket miért kell moderalni és eltunteni? 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. augusztus 17. 14:38

Tisztelt Elena1!

 

A kérdésére belső üzenetben válaszoltunk!

 

További szép napot!

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztőség

Elena1 · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. augusztus 17. 14:20

Tisztelt szerk. Azt szeretnèm meg kèrdezni hol tudom állitani az adatlapomon hogy mit vállalok ? Szoval hogy mit kinálok..

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. június 23. 08:11

Tisztelt Britget!

 

A kérdésére belső üzenetben válaszoltunk

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

Britget · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. június 22. 20:46

Tisztelt Szerkesztőség!

Szerettem volna egy törölt hirdetés telefonszámát újra feltölteni, de nem tudtam, mert "használatban" a szám. Hogyan lehetne újra aktiválni?

Előre  is köszönöm a segítséget!

Üdv:L.L.

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. június 01. 16:03

Tisztelt Dixijoe!

 

A kérdésére belső üzenetben válaszoltunk!

 

Köszönettel:

VidékiLány Szerkesztőség

dixijoe · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 01. 15:57

tisztelt szerkesztoseg

 a megadott keretek között irtam le a tapasztalatomat amit az utolso harom honapban tortent velem semmilyen kellemetlen dolgot nem irtam megosztottam a az elmenyeimet normalis hangnemben  viszont olyat miert nem moderaltok ki ahol azt olvasom hogy a g*ci fr*csogott a nore:?

ez miert mehet ? semmi probléma...a lenyeg az hogy ez a forum egyszeruen primitiv es egyelotlen ugyhogy a vl szerkesztoseg inkorrekt a normalis szabalyszeru kommentemet latorlitek aki pedig vtr*garul beszel azt nem

szamomra elfogadhatatlan az hogy letoroltetek a kommenteimat beszamoloimat

ezzel acsak azt ertetek el hogy egy szinvonaltalan egy ertelmes normalis ember tobbet nem fog irni a forumba 

gratulalok sok sikert a primitiv hosszaszolok elismeresehez tiszttelt vl szerkeszttoseg

david

Törölt felhasználó · 2015. június 01. 14:58

2015.06.01.
Tisztelt Szerkesztőség!
Már látom. Nem megfelelő Fórum oldalon tettem a hozzászólásomat.
Nagyon ELNÉZÉST KÉREK Tőletek az alig néhány perccel ezelőtt tett kérdésemért!!!
Csak kezdő vagyok még az oldalatokon. De, Tanulok!:)
További NAGYON SZÉP NAPOT NEKTEK!!
Andris:)


Téma indítva: 2010.02.25., 1218 hozzászólás összesen