Üzenetek a szerkesztőségének

Törölt felhasználó · 2015. június 01. 14:51

Tisztelt Szerkesztőség!

2015.05.30. dél körül tettem egy hozzászólást. Kimoderálták. Miért?

Illedelmesen adtam elő azt, ami igaz! Nincsen mit szépíteni rajta.

Ha van rá más mód, szeretném közzétenni ezt a dolgot! Kérdem, hogyan?

Egyébként, hol találom a Fórum szabályzatot?

Minden jót!

kanossrác · Lelkes újonc (100 hozzászólás) · 2015. május 26. 13:42

Köszönöm szépen! 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. május 26. 13:39

Tisztelt Kanossrác Látogató!

 

A legutóbb írt, Vasárnapi nap folyamán írt beszámolója kérésére törlésre került. 

 

Tisztelettel:

 

VidékiLány Szerkesztőség

kanossrác · Lelkes újonc (100 hozzászólás) · 2015. május 26. 13:31

Kedves szerkesztőség: Legyenek szívesek töröljék a legutóbbi beszámolómat. Bár a valóságot írtam le de nem szeretnék kelemetlen helyzetbe kerülni emiatt! 

Törölt felhasználó · 2015. május 03. 17:53

Sziasztok!

Újonc vagyok az oldalatokon.

Péntek 17:30 hozzászólásom azért ment át kétszer a rendszeren, mert mobil internetet használtam és úgy tünt először nem ment el az üzenet. Tehát véletlenül volt!:) Bocs.

 

Amúgy Szép Napot nektek!:)

 

Andris

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. február 18. 07:58

Tisztelt Rocker!

 

Kérem kattintson a fórumban a fórumozó, akinek írni szeretne nevére, majd a megjelenő képernyőn a "Privát üzenet küldése" lehetőségre. :)

 

Rocker · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2015. február 18. 00:06

 Segítséget kérek, mivel nem vagyok jártas üzenetírásban, hogyan írhatok privi üzenetet pl. xy fórumozónak?

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. január 15. 08:30

Tisztelt Fütyülős!

 

A kérdésére belső üzenetben válaszoltunk :)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. január 14. 20:38

T. szerk!

 

A Debrecen fórumba "slambuc" nick néven író tag azonos a Dori nevű hirdetővel? Mert az egyik hsz-ében ezt jelölte a fórum. Jó lenne tisztán látni, ha egy hirdető irogat másokról...

 

Köszönöm!

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. január 06. 10:50

Tisztelt Hirdetőnk!

 

Szeretnénk tájékoztatni, mivel Kyra19 és Viki19 mindkét hölgy hirdetőnk külön is hirdetnek, nem egy és ugyanaz a hét hölgy, hanem szerepelnek, együtt is mint hirdetők. Köszönjük észrevételét. Az ingyenes hirdetések aktiválását 3 munkanapra vállaljuk, azonban ennél jóval hamarabb meg szokott történni. Szerencsére nagyon sok hirdetőnk van, így a munkánk is meglehetősen sok időt vesz igénybe, azonban az aktiválás folyamatos.
Szíves türelmét kérjük

 

Köszönettel:

 

VL Szerkesztőség

 

mano20 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 06. 10:40

Tisztelt szerkesztőség! Elnézést a zavarásért csak érdeklődni szeretnék, hogy az ingyenes hírdetéseket mennyi idő alatt teszik fel? Mert ünnepek előtt is 4-napig vártam,hogy aktiválják és már most is 4.-napja, hogy feltettem és semmi reakció!!! De lehet,hogy utánne kellene járniuk annak is ,hogy Nyíregyházán van egy lány aki hírdet Kyra19 és viki19 néven is ugyanazokkal a fotokkal!!!! Ez nem tűnik fel senkinek???!!!

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. december 25. 20:00

Kedves zs1987!

 

Sajnos néha előfordul ilyen hiba, egyelőre még nem sikerült kiderítenünk mi okozhatja. Újraindítottuk a chat servert, így mostmár elvileg be fog tudni lépni. Elnézést a kellemetlenségért.

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2014. december 25. 18:30

ilyenkor mit tudsz csinálni?

 

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2014. december 25. 17:59

Köszi! Kedden kb. akkor próbáltam meg belépni, egy nyilvános wifi pontról, de nem tudtam, mert végig csak azt írta ki, hogy "Kapcsolódás a chat kiszolgálóhoz, kérem várjon...". Nemrég a soproni Nina is pontosan így járt. A chat szerint ő is végig be volt jelentkezve, mint most én, de valójában ő sem tudott akkor belépni.

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2014. december 25. 14:39

pontosan:

 

*** zs1987 info: [Csatlakozott: Kedd 14:13:16, Utolsó aktivitás: Kedd 14:13:16, Általa írt üzenetek száma: 0]

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2014. december 25. 14:38

Nálam jó a chat, viszont téged is megjelenít mint aki be van lépve.

 

Egészen pontosan kedd délután óta fent vagy ha rákattintok a nickedre

 

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2014. december 25. 13:51

Csak nálam nem működik a chat vagy senki se tud belépni?

Törölt felhasználó · 2014. november 20. 09:23

Nincs provokáció !!! De ha itt minden vitát azzal lehet elintézni,hogy Te *** moderálva ***,Te meg *** moderálva ***vagy, és Önök is ( mivel totális tévedésben vannak,tényleg csak egy sima vendég vagyok ) hasonló eszközökhöz folyamodnak,akkor viszont nagy bajok vannak !!! Nekem személy szerint semmi bajom Önökkel,annak is örülök,ha ez kölcsönös,és amire reagáltam,az sem Önök ellen irányult,viszont Önök lekonkurrenciáztak engem alaptalanul !!! Ha nem reagálom le,akkor mindenki elkönyveli,hogy ez biztos így is van,ha lereagálom,akkor meg magyarázom a bizonyítványom !!! De mindenki azt gondol,amit akar,akik ismernek,azok tudják,hogy mi igaz,a többi meg nem számít...

Személy szerint én nem is tapasztaltam azt,hogy a VL -on annyi kamus lenne,mint ami a fórumból lejön,de ennek is biztos van oka,ebbe bele sem megyek... Ez a kamuzás az életkorral úgyis a 35 felettiek problémája szerintem,itt csalhatnak sokat a korukkal,én meg nem azt a korosztályt kedvelem,mint szexpartner,ez legyen azoknak a gondja,akiket érint... A kamukép pedig sokak fejében megint egy téveszme,mert szerintem az a "kamukép",ami bizonyíthatóan nem a hirdetőt ábrázolja... Olvastam pl. a fórumban egy olyat,hogy valaki beírta,hogy egy csaj totál kamu,a képek tuti nem Őt ábrázolják,mert élőben ducibb,mint a képein... Én is voltam Nála,tényleg ducibb,de egy laza pipára pont jó volt,és tényleg Ő van a képeken,pár kilóval könnyebben,igaz,de akkor is rá lehet ismerni,tehát nem kamu,szerintem... Másoknak ez már kamukép... Egyébként meg tényleg nem muszáj maradni,ha élőben mégsem jön be az illető,így a tiszta...

Csakúgy,mint a sokat hangoztatott profi fotók... Ez nálam egyáltalán nem negatív dolog, én az igényességre való törekvést látom benne,sokak szerint meg csak a mobiltelóval a lehető legprimóbban készített képek a jók,mert az az "igazi"... :) Én ismertem olyan lányt,akinek a szépségét,kisugárzását a profi képei sem tudták visszaadni,közhely,de erre mondják,hogy élőben még szebb... És van ilyen,bármit is sulykolnak a fórumban... Aki nem hiszi,így járt... Szóval én nem azért írtam,amit,mert nem látnám a törekvést,hogy jobb legyen a fórum, de vannak még hiányosságok -e téren,sok a rosszindulatú ember,akiknek a fórum eszköz arra,hogy tévútra vigyék a jónépet,már akit lehet...

Írták a sok nick-kel ügyködőket,hogy mennyire nem tudnak már kevergetni... Pont nemrég olvastam egy önreklámozó,magával beszélgető hirdető írásait a

fórumban,aki 3 nickről művelte a tevékenységét... Tehát ???

Sok mindent írhatnék még,de nincs értelme...

Remélem elhiszik,hogy én nem Önök ellen írtam,csak akkor is ki kell mondani, hogy aki csak innen próbál tájékozódni,annak nem könnyű a dolga,bár azt azért én is osztom,hogy a nagy számok nem hazudnak...És a puding próbája pedig az evés... 

Még egyszer sok sikert...

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. november 19. 13:11

Tisztelt Blackheart666!

 

Semmi gondunk nincs a véleményeivel, kritikájával és azt sem állítottuk szerintünk, hogy itt minden jó és meseszép lenne :) Tudjuk, hogy vannak dolgok, amiken változtatni kell, viszont ezekhez előbb meg kell valósítani a hátteret, le kell programozni azokat...

A provokációjába meg, ha nem haragszik meg, inkább nem reagálnánk ;)

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

Törölt felhasználó · 2014. november 19. 11:03

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Önök nemrég konkurrenciának tituláltak engem,ami természetesen nem igaz,és alapjuk sincs rá...

A véleményeimet fenntartom,mert én így látom a fórumot...

Hogy lássák,hogy engem mennyire nem érint ez az egész,magyarul szarok az egészre,én önként

felajánlom Önöknek,hogy regisztrációm fenntartása mellett,és a fórum egyéb funkciói

használatát is szeretném továbbra is,nyugodtan megvonhatják tőlem azt a funkciót,hogy tudjak

a nyilvános fórumba új hozzászólást írni,egyszer és mindenkorra...

Így Önök is megnyugodhatnak,egy kritikussal kevesebb,hiszen itt minden jó és meseszép...

Amennyiben mégsem "konkurrenciának" tartanak,egy nyilvános elnézéskéréssel én lezártnak

tekintem ezt a dolgot,és  Önökre bízom,hogy letiltsák ama bizonyos funkciót...

 

A legjobbakat,sok sikert ahhoz,hogy a fórum a lehető legkorrektebb legyen...

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 1218 hozzászólás összesen