Üzenetek a szerkesztőségének

Vikk · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. november 18. 19:00

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Köszönöm a segítséget, úgy tűnik megoldódik a korábbiakban jelzett broblémám.

 

Üdv.:

Vikk

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. november 18. 08:53

Tisztelt Vikk!

 

Amit a tudunk megteszünk :)

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. november 18. 08:52

Tisztelt grátz!

 

Mi nem állítottuk, hogy nem mi korlátoztuk a fórum hozzászólást nála. Illetve nem is azt kértük, hogy a fórumban írjon nekünk, hanem hogy egy belső üzenetben (bal oldali üzeneteim menüpontban) ;) kérje a regisztrációja törlését.

De rendben, töröljük a regisztrációját.

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztőséger

 

Törölt felhasználó · 2014. november 18. 08:00

Tisztelt szerkesztőség!!----Tibipasi nem tud a saját neve alatt írni önöknek mert nem jelenik meg neki a hozzá szóló sáv,valószínűleg önök tiltják le. Ezért kérem én az ő nevében mert az enyém az megjelenik. De egyébbként még a kommentek végén a válaszoló kiírás is hiányzik,tehát hozzászólni sem tud az az válaszolni sem tud senkinek. Nem tudom hogy mi nem érthető ebből,töröljék és kész ha nem engedik használni az oldalt akkor nem akar itt lenni---elege van az egészből,és ne mondják hogy nem a maguk műve ez hiszen másból sem állnak ki mint mindent cenzúráznak moderálnak ahogy önök mondják!!  Mi egy IP címen vagyunk és ez valakinek nem tetszik,nos kérem töröljék a regisztrációját!!---ha gondolják adjanak egy email címet és oda valószínűleg a saját regisztrált email címéről fog önöknek írni---Köszönöm!!!!!

 

Vikk · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. november 17. 18:26

Tisztelt Szerkesztőség!

 

A mai nap a fórumban (masszázs) vált világossá számomra az a tény ami miatt érdeklődni szeretnék, hogy van-e valamilyen lehetőség arra, hogy igazoljam magam az egyik hirdetőnél? Le lettem tiltva nála mind telefonon mind a vl honlapján annak okán, hogy zaklatom, de sajnos össze lettem keverve valakivel amit nagyon sajnálok és tisztázni szeretném magam. 

 

Belegondolva az Önök helyzetébe elég nehéz lehet erre válaszolni, de én sajnos nem tudom a megoldást.

 

üdv.:

Vikk

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. november 17. 16:46

Tisztelt grátz!

 

Kérem jelezze a barátjának, hogy a saját regisztrációjából írja ezt meg nekünk belső üzenetben és természetesen törölni fogjuk.

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

Törölt felhasználó · 2014. november 17. 11:37

Tisztelt szerkesztőség!!---Az és szmítógépemen van regisztrálva Tibipasi barátom és mivel nem tud hozzászólni a fórumhoz,ezért azt kéri hogy regisztrációját szüntessék meg! gondolom azért tiltják önök mert egy az IP címünk---Köszönöm!!

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. november 13. 11:09

Koszonom a valaszt es sajnos igy mar tudom ki volt az aki be irt :(

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. november 13. 11:01

Tisztelt gezemyce!

 

Azért került ki rá az a szöveg, mivel ugyan arról a számítógépről írták, mint amit Ön is használt pl. ennek fórum hozzászólásának a megírásához.

 

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. november 13. 09:54

Tisztelt Szerkesztoseg!

Valaki irt rolam velemenyt a forumban VWgolf neven es azt irtak,hogy ez On reklam.

Nem ertem miert On reklam ez?

Meg csak meg se koszontem neki,hogy irt.

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. november 03. 16:33

Tisztelt Grófnő50!

 

Kérésére a regisztrációját töröltük.

 

Törölt felhasználó · 2014. november 03. 15:24

Tisztelt VL szerkesztőség kérném törölni a regisztrációmat.A fent maradó *** moderálva *** írják jóvá Izcska 30.nak.

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. október 28. 08:49

Tisztelt Fütyülős!

 

Köszönjük! Meg is kapta a kétes jelölőt.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. október 27. 20:01

Tisztelt szerkesztőség.

A Debrcenben hírdető Kyra nevű egyén az Ira I nevű modell képével hírdeti magát. Csak gondoltam jelzem felétek.

*** linkek tiltva ***

 

Üdv.

devices · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. október 09. 23:08

Tisztelt Szerkesztőség,lenne egy javaslatom.Mivel sok az önreklám a lejáratás stb,kitehetnék a hózászóláshoz hogy a hozászóló hány százalékban ír igazat.hisz önök mindent tudnak mindekiről,és így legalább senkit nem lehetne félrevezetni!Érdemes lenne valami ilyesmit bevezetni.

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. szeptember 29. 11:55

Tisztelt bújóscica!

 

Az adatlapot nem mi szerkesztjük, hanem Önök, hirdetők. Ha valaki pl. csak a szöveget, képet frissít, nem biztos, hogy a korát is átírja. Ez nem csak az Önnél említett hölgynél fordul elő. Ha nagyon eltérő dolgot veszünk észre, természetesen jelezzük az érintett felé. Idő közben úgy látjuk, már módosítotva lett a kor :)

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2014. szeptember 27. 10:46

Üdv VL!

 

Érdeklődnék, hogy Székesfehérváron Heni 19 hogyan lehet 19 éves, mikor több mint 2 éve adta-adták fel a hirdetést, ha most 19, akkor még 17 volt, nem ? :-) Mondjuk a 19 nagyon nem igaz rá, de még a 20 se, de azért ez valódi becsapás, nem ? Miért lehet ilyet engedni?

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. szeptember 12. 16:49

Tisztelt schumi81!

 

Az, hogy leállítottuk a cseverészést nem személy szerint Ön ellen volt, mivel nem csak Ön írta... A csevegésre van egy külön fórum, ott bátran lehet folytatni, viszont a Nyíregyházi fórum had szóljon arról, amiről szólnia kell! Igen, próbáljuk szigorúbban moderálni a fórumokat és még időben leállítani a vitákat, a csevegéseket, ha azok nem a megfelelő helyen történnek és mindez független attól, hogy ki írta... Tudjuk nem leszünk mindenki szemében népszerűek, de már nagyon nem arról szólt az egész, amiről szólnia kellene. Mi azt hittük, előbb-utóbb Önök fogják majd abba az irányba terelni, ami a helyes, de sajnos úgy tűnik, nekünk kell ezt megtennünk.

Egyébként ha mi hirdetőnek tituláltuk volna Önt, már rég kiírtuk volna a hozzászólásaihoz ;)

Tisztelettel:

VidékiLány Szerkesztősége

 

schumi81 · Újonc (38 hozzászólás) · 2014. szeptember 12. 16:08

Tisztelt szerkesztőség. A Nyíregyházi forumon történt reagalasukra válaszolva talán meg kellene tekinteni egy kicsit részletesebben miért alakult ki az eszmecsere és kiszurni az ilyen felhasználókat akik az ilyeket szitjak a napi 2 hozzaszolasukkal.Elnezest kerek önöktől ha levelem sértő vagy bántó de már kezd elegem lenni abból ha én felirok egy lányról akkor mindig akad valaki aki megtamadja az írásomat merő feltekenysegbol esetleg vagy hirdetőnek kezd mondani hogy én vagyok az adott lány aki saját magát reklámozza. Ráadásul olyanok irnak a hozzaszolasukkal az enyemekre akik nem is ebből a városból valók. Tudom hogy ez nem tiltott de ez már felháborító ami itt megy a Nyíregyházi firumon és sértő. Tisztelettel schumi81

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. augusztus 13. 08:10

Tisztelt kanossrác!

 

Köszönjük a javaslatát!

Igen megoldható! :) Hamarosan megvalósul egy fejlesztésünk, utána meg tudjuk oldalni.

Addig is szíves türelmét kérjük

 


Téma indítva: 2010.02.25., 1218 hozzászólás összesen