Üzenetek a szerkesztőségének

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 25. 12:15

Kizárólag a Szerkesztőségnek szánt, egyéb témákhoz nem kapcsolható üzeneteket várjuk ide.

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 03:55

Sziasztok!

Szeretnénk tudni konkrétan mi számít szabálytalanságnak a VL. oldalon!

Pl.:

1.)-Ha vásárolunk PL. 3 hírdetést (mert az már kedvezményes)  és minden hírdetésban más és más telefonszámon egyedül én hírdetek - persze más és más képpel, arckitakarással, parókával, stb. EZ SZABÁLYTALAN?

2.)-Ha vásárolunk pl. két hírdetést. A hírdetés feladásának időpontjáig nem ér ide a barátnőm csak mondjuk 5-10 nap múlva. Addig fennhagyjuk a hírdetését, hisz kifizettük.. Egyrészt jó reklám, más részt ha hív vendég felveszem a barátnőm  telóját és beszélek vele..aztán vagy eljön vagy nem... EZ SZABÁLYTALAN?

3.)-Ha havonta más és más telefonszámommal hírdetek EZ SZABÁLYTALAN?

 

Annyit azért megjegyeznék, hogy a kép(ek) egy dolog! Amikor kinyitjuk az ajtót VENDÉGEINK eldöntik, hogy tetszünk és maradnak, vagy nem tetszünk és elmennek!!!

Sok lány inkább lenne igényes önmagára és környezetére! Egy két vendégünk csak sajnálkozását fejezi ki, hogy milyen helyekre kell alkalmanként betévedniük.

Aztán ha mindenki a saját házatáján söprögetne, akkor kihullna az igénytelen férgese...!

Na jó éjt és várom válaszaitokat

Köszi

 

kis kópé

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 10:07

Kedves Kis Kópé!

 

A kérdései alapján akkor néhány szabálytalanság:

- ha valaki (bármilyen okból) több előfizetett felületet vesz igénybe, szabadon döntheti el, hogy hirdetéseiben ugyanaz a személy szerepel, vagy sem. Az más kérdés, van-e ennek értelme, és hogy a hirdető partnerei mennyire veszik szívesen.... Ez a megoldás abban az esetben kerül tiltásra, ha minden hirdetésben ugyanazok a képek vannak, vagy ha a hirdetésről kiderül, hogy nem valós adatok, képek vannak benne. És a tiltás akkor is érvényes, ha kifizette a hirdetési felület díját a hirdető!

- az szintén a hirdető döntése, hogy van-e értelme olyan hirdetést feladni, ami éppen nem időszerű. Szerintünk és a tapasztalat szerint ezt a partnerek rossz néven veszik, mert ők pontosan a hirdetésben szereplő hölggyel szeretnének találkozni, nem mással. Erre az esetre kínáljuk lehetőségként a szüneteltetés bekapcsolását! Így nem veszti el azt az időt az előfizetett időszakból, amíg nem használja a hirdetést.

- Egy telefonszám egy regisztrációhoz tartozik. Ha lecseréli, rendben, ha cserélgeti a regisztrációk között, az már gond!

 

A képekről...

Szerkesztőségünk nem vállal felelősséget a hirdetők és a látogatók igényességére, tisztaságára, hozzállására. De arra igenis törekszünk, hogy mindenki betartson alapvető szabályokat és persze a jogi korlátozásokat is!

Az, hogy a valós kép alapján valaki kinek tetszik és kinek nem, az nagyon szubjektív. Ahogy az is, hogy a hirdetőnek fontos-e, hogy a partnerei jó véleménnyel legyenek róla. Ebbe mi már nem tudunk, és nem is akarunk belefolyni.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 15:22

A Szerkesztőség nem tud minden hirdetőt ellenőrizni személyesen, és ezt talán mindenki belátja.

Ha viszont valaki a látogatók közül is tenni akar a helyzet megoldásáért, és nem csak azt várja, hogy más oldja meg a problémát, akkor próbálják ki a "Bejelentés" lehetőségét.

Ha itt pontos információt kapunk, viszonylag gyorsan, könnyen és bizonyíthatóan kiderül, kinek van igaza.

A bejelentés első következménye egy jól látható  jelölő lesz, ami addig marad a hirdetésen, míg a Hirdető nem igazolja, hogy a kép valós. Ha pedig a csalás egyértelműen bizonyítható, akkor a következmény: kitiltás.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 17:25

Kedves Tibi!

Mivel hozzászólását itt írta be, nem egészen egyértelmű, melyik "Kriszti" nevű hirdetőről írt.

A Szerkesztőség pedig semmit nem csinál a képekkel, azt a hirdetés feladója tölti fel, és ha ingyenes a hirdetés, akkor 4 naponta teszi ezt.

Mi csak akkor tudjuk letiltani, ha egyértelműen bizonyítható, hogy nem a hirdető van rajta!

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 18:02

VL Szerkeztöség!

Miért azt hiszik szorakozásbol írok ide??? Sajnálom hogy ha ilyen embereket ültetnek oda! Én leírtam hogy 100% tudom hogy nem felel meg a kép a valoságnak!!! Nem tudom önöknek nem érdekük a korrektség????

Aki a képen szerepel az a lány már 1000km-re tartozkodik jelen pillanatba is a soprontol!!!!!

És ezt tőle tudom!!!! Mert hivtam és mondta hogy már nincs ott!!!!

Törölt felhasználó · 2010. február 26. 18:52

Tisztelt szerkeztőség! Lexi vagyok, Gödöllőn vagyok megtalálható. Hírdetésfeladási problémáim voltak, egyik napról a másikra letiltották a telefonszámomat. Többszöri próbáltam felvenni a szerkeztőséggel a kapcsolatot, választ soha nem kaptam. Szerintem ez nagyon inkorrekt volt. Azóta sem tudok ezen az oldalon hírdetni. Remélem más lánnyal ez nem történik meg. Lexi

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 19:27

Kedves Lexi!

Bár a megadott információ nem elég a pontos azonosításhoz, de ha Ön az, akinek az email címe lexi80 kezdetű, akkor a probléma okairól 2010. január 29. napján küldött levelünkben tájékoztattuk.

Ezt követően nem érkezett már több levél Öntől, így értelemszerűen a probléma sem oldódott meg.

Ha szeretne hirdetni oldalunkon, kérjük, válaszoljon levelünkre az abban leírtak szerint.


Törölt felhasználó · 2010. február 26. 19:44

Tisztelt szerkesztőség!

A választ nagyon köszönöm. Valóban kaptam egy levelet, melyben értesítettek arról, hogy tiltólistán szerepel a számom, ám az okát nem közölték velem. Erre lennék kiváncsi. Ha másik számra raknám fel a képeimet, az elfogadható lenne? Vagy visszakaphatnám a régi számomat a szokott képeimhez? Én úgy érzem, végig korrekt voltam, nem követtem el szabálytalanságot. Lexi

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 21:06

Kedves Lexi!

Levelét megkaptuk, válaszoltunk is rá. Ha Ön is úgy gondolja, mivel a folytatás személyes információkat is tartalmazhat, az egyeztetést emailben folytassuk.

 

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 07:26

Tisztelt szerkesztőség! Köszönöm válaszukat, email-ban elküldtem az adatokat. Remélem ezek után ismét hírdethetek az oldalon! Reagálásunkat és segítségüket mégegyszer nagyon köszönön. Lexi

Törölt felhasználó · 2010. február 27. 13:48

Hi VL.

Nagyon pozitív kezdeményezésnek tartom a fórumot, csak azt nem értem a lányok oldalaihoz közvetlen mért kell kód ha írni akarok megjegyzést!?

Az ember 1ből látná a véleményeket, nem kellene keresgetni a fórumon.

Üdv.

Törölt felhasználó · 2010. február 28. 09:24

Tisztelt szerkesztőség! Szekszárdon csak egy lány hirdet de fórumban a városok közt nincs benne! Így nem lehet róla informálódni. Egyébként szuper az oldal.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 28. 09:56

Létrehoztuk a szekszárdi topicot is. Köszönjük jelzését.

Törölt felhasználó · 2010. február 28. 12:47

T. Szerkesztőség

 

Nagyon jó, hogy elindult az oldalon a fórum.

Lehetne azt kérni esetleg, hogy csak regisztrál felhasználók írjanak be a fórumra!!!

Ezzel el lehet kerülni, hogy a managerrek futtasák a lányokat a fórumon tésves infókat adva, illetve a regisztáció éve hónapja megjelenjen a fórumozó neve mellett? Így gyorsan ki lehetne szürni kik a kamu hozzászólók, futtatók.

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 09:24

VL Szerkesztőség!

Nem tudom önöknek nem érdekük - MÉG MINDIG - a korrektség!!!!!!!!!!!!!!

Miért hiszik hogy szórakozásból írogatok ide???

Jóóó lekerült a Kriszta, de felkerült helyére egy Petra nevű hölgy és feltettek egy olyan képet, egy VIKI nevű lányról, aki az ismerősömnek néz ki megint, aki 1000km-re tartózkodik jelenleg Soprontól!!! Hogy lehet az!!! nagyon sajnálom hogy ilyen semmirekellő embereket ültetnek oda! Vagy maguk ismerik egymást! Nagy bunkóság mindez.. maguktól!!! Azonnal vetessék le mert feljelentem magukat is meg ezeket a szemeteket is!!!

 

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 10:11

Tisztelt Szerkesztőség! Nyíregyházán 5 fotogaranciás hírdetésből 3 kamu. A lányok a valóságban még csak nem is hasonlítanak a képeken szereplőkhöz. Ez hogyan lehetséges? Ennyit ér a garancia? Kinézek magamnak egy hoszúcombu szőke bombázót, és már a telefonban a hangja is gyanús de amikor ajtót nyit egy 150cm magas tál-seggü cigánycsaj, az már mindennek a teteje! Kérem Önöket, orvosolják ezeket problémákat! Köszönöm!

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 10:52

Tisztelt szerkesztőség!

A Valódi hirdetés rovatban is szelektálni kellene városonként a hozzászólásokat, mert így elég nehéz kihámozni az éppen a "fogyasztót" érintő lányok valódiságát.

Törölt felhasználó · 2010. március 01. 13:29

csak egy apró észrevétel.tudok kamu hirdetőkről,próbálkoznak.arra viszont senki nem tudja a megoldást,hogy futtatók és szponzorok hány néven és módon próbálkoznak.itt az elsők között volt valaki aki megjegyezte,kék tigris hiteltelen.mégis szinte az összes lányhoz való hozzáállást befolyásolja a nem rutinos olvasók és érdekeltek körében.ha hirdetőt tiltani lehet,miért nem lehet ezt megtenni kétes hátterű irkászokkal is.különböző neveken birálja a hirdetőket,ki mikor szimpatikus neki.szeretném tudni, van-e lehetőség az ilyen emberek szűrésére is vagy csak a hirdetők esnek elbirálás alá.minden érdeklődő saját maga győződjön meg arról,ki milyen és mit várhat.minden fórumon ott szerepel ez az irkász,ha adnak is a véleményre,nézzék meg kiére.hagyhatná a lányokra hogy bizonyitsanak.ne ő tartsa rajta a kezét a sorsukon,ha pedig lerontja valakinek a hitelességét,ne csodálkozzon senki, más néven próbálkozik.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 01. 13:48

Tisztelt Tibi!

Mindenkinek a korrektség az érdeke, és higyje el, nem Szerkesztőségünk találja ki és adja fel a valótlan hirdetéseket!

Másrészt pedig, azzal, hogy Ön lassan minden Sopronban hirdető hölgyről (Egy, esetleg két kivétellel) tud valami negatív, de nem bizonyítható információt, sajnos azt éri el, hogy az emberek azt gondolják:

- önnek üzleti vagy egyéb érdeke fűződik mások lejáratásához;

- vagy nagyon szeretné lejáratni a soproni hirdetőket, persze a kiváteleket nem.

Kérjük, ha vádjai megalapozottak, akkor jelentse be az arra megfelelő módon Szerkesztőségünknek, és ne küldjön sem a fórumban, sem emailben több ilyen "hasonlít valakire, akit ismerek" típusú észrevételt, ha pedig a vádjai nem megalapozottak, akkor hagyja ezt abba, és nyugodjon bele, hogy Sopronban olyan emberek is élnek, akik Önnek nem szimpatikusak!

Köszönjük!



Téma indítva: 2010.02.25., 1218 hozzászólás összesen